Výtok z prsů delší dobu po ukončení kojení

Anonymní
16.4.20 22:20

Výtok z prsů delší dobu po ukončení kojení

Zdravím, nevyšlo nám kojení takže od cca 3. týdnů miminka nekojím jenomže momentálně má prcek přes půl roku a pořád mi z prsou vytéká cosi žlutého (nevím jestli bych to nazvala „mlékem“), je to takové výrazně žluté, husté a mazlavé…chci se zeptat zda je to normální a popřípadě, jak dlouho to ještě může trvat? Děkuji za odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64584
16.4.20 22:27
@Anonymní píše:
Zdravím, nevyšlo nám kojení takže od cca 3. týdnů miminka nekojím jenomže momentálně má prcek přes půl roku a pořád mi z prsou vytéká cosi žlutého (nevím jestli bych to nazvala „mlékem“), je to takové výrazně žluté, husté a mazlavé…chci se zeptat zda je to normální a popřípadě, jak dlouho to ještě může trvat? Děkuji za odpovědi :kytka:

Výtok z prsou úplně normální není, asi bych se obrátila na dr :think: ale zase.. Teče to samo? Nebo vymackavas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 22:30

@martina.se cca dva měsíce to teklo samo, ale to ještě vypadalo jako mléko a pak to postupně přecházelo na to husté, žluté a mazlavé cosi a vyteče to tedy jen při zmáčknutí teď už

• Citovat
  • Nahlásit
64584
16.4.20 22:31
@Anonymní píše:
@martina.se cca dva měsíce to teklo samo, ale to ještě vypadalo jako mléko a pak to postupně přecházelo na to husté, žluté a mazlavé cosi a vyteče to tedy jen při zmáčknutí teď už

Tak nemackat a zmizí to.. Defakto stimulujes prsa k tvorbě.. A ke kontrolou u dr nic nezkazís.. Nedávali to léky na zastavení laktace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 22:41
@martina.se píše:
Tak nemackat a zmizí to.. Defakto stimulujes prsa k tvorbě.. A ke kontrolou u dr nic nezkazís.. Nedávali to léky na zastavení laktace?

Normálně to nemačkám akorát dneska jsem to po hodně dlouhé době zmáčkla jen ze zvědavosti jestli ještě něco vyteče… normálně bych dr. kontaktovala, ale nechci otravovat s kravinou v současné situaci…ne ne nedávali, mléko se začalo ztrácet samo od sebe

• Citovat
  • Nahlásit
64584
16.4.20 22:45
@Anonymní píše:
Normálně to nemačkám akorát dneska jsem to po hodně dlouhé době zmáčkla jen ze zvědavosti jestli ještě něco vyteče… normálně bych dr. kontaktovala, ale nechci otravovat s kravinou v současné situaci…ne ne nedávali, mléko se začalo ztrácet samo od sebe

Tak už mě napadá jen spojitost s MS.. Občas se mi to stávalo před ms.. Ale jsou to dost spekulace.. Až situace polevi, objednej se na kontrolu dr a zeptej se ji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 23:06

Já teda nevím, ale rok nekojim a mleko stale mam :/.. stačí at zapracuji hormony jak po porodu a mam mokřejší triko..neni to furt, jen semtam no..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat