Reklama

Výtok z ucha bez zánětu - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucousek6
Stálice 77 příspěvků 09.03.18 17:33
Výtok z ucha bez zánětu - máte zkušenosti?

Dobrý den,

dnes jsem byla na ORL, protože včera při smrkání mi hodně zalehlo v uších, jedno začalo bolet. V noci mě ucho začalo bolet tak, že mě to vzbudilo. Dokonce z něj začala vytékat čirá tekutina. Myslela jsem, že mám zánět
středouší a mi praskl bubínek. Na ORL mi ale doktorka řekla, že žádný zánět nevidí, sluch je v pořádku, bubínek prasklý není. Prostě prý mě to nemůže bolet. Tekutinu si neumí vysvětlit. Mě to ale bolí pořád a teče z toho, tak se mi to nějak nezdá. Máte někdo podobnou zkušenost? Případně co vám pomohlo?
Nutno podotknout, že jsem momentálně na neschopence a mám antibiotika.

Reklama

Reakce:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1516 příspěvků 09.03.18 18:06

Doktor který prohlásí, že si pacient vymýšlí… 8o - jiný ORL doktor.

Lucousek6
Stálice 77 příspěvků 09.03.18 18:13

Pokud to do pondělí nepřejde, tak určitě zkusím ještě jednoho doktora, co je prý dobrý. Zkusím ještě slivovici do ucha. Plus mám antibiotika, takže pokud je tam zánět, měly by to snad tlumit. Každopádně děkuju za radu.

Marťuše
Závislačka 3472 příspěvků 09.03.18 18:19

@Lucousek6 slivovici nedávejte, může Vám poškodit zvukovod. Vlastní zkušenost. Babička mi to poradila a pak jsem brečela bolesti. Slivovice mi popálila kůži v uchu a horkostí z popálení jsem pak měla vtažené bubínky. Bolest jako… a léčba 3 týdny.

Lucousek6
Stálice 77 příspěvků 09.03.18 18:28

Mně ji kapaly rodiče i jako malé a pomáhala. Akorát teda musí být zředěná a jen na chvilku. Tzn. nakapat do ucha, chvíli tam nechat „šumět“, pak obsah nakloněním hlavy „vylít“ třeba na ručník. Nevím jakou metodu radila Vaše babička. A ono asi platí jak u koho. Tohle jsem jen moje zkušenosti z dětství.

Verun83
Echt Kelišová 8610 příspěvků 33 inzerátů 09.03.18 18:50

Sla bych k jinemu orl. Dala ti aspon otipax nebo otobacid? oboje je na bolest a zanet.

sediza
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 09.03.18 19:19

Tak tohle mi nepřijde jako legrace, protože my se na škole učili, že z ucha může vytékat mozkomíšní mok. Svědčila by pro to i ta „barva“ - čirá tekutina. Naklusala bych k jinému lékaři.

Lucousek6
Stálice 77 příspěvků 09.03.18 19:31

Právě, že mi nedala nic. Podívala se do uší, nosu, krku a zkusila sluch různými způsoby. Což o to, slyším na jedničku. Jen mě bolí jedno ucho a druhé mám mírně zalehlé. Jenže ona tam prý nic nevidí, žádný zánět ani prasklý bubínek. Říkala, že tekutina může být voda že sprchování. Až na to, že od doby posledního zánětu uší si dávám sakra pozor, abych uši nijak nemáčela. A taky to, že mi z toho ucha teče od půlnoci až do teď mi prostě nějak nesedí. Nehledě na to, že mě to prostě bolí. Dám na vás a zkusím ještě jiného doktora. Děkuju všem za reakce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama