Výtok ze zadku

Anonymní
2.12.19 04:52

Výtok ze zadku

Ahoj, je to celkem intimní a stydím se za to. Proto anonymita.
Potyčkám se teď se zácpou. Teď asi 3 den a teď už to budou 4 dny. Dávám si intimku jelikož mám před MS a na intimce vždy když jdu na malou mám jako by v místě konečníku hnědý výtok. Není ho moc jen tak lehce. Prosím mate zkušenosti? Už jsem fakt z té zácpy a toho všeho nesva! Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1631
2.12.19 05:38

Ahojky, asi se to muze stat, kazfopadne, hodme vlakniny jez, znam to:confused:beres na zacpu neco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 16:10

Když mi nejde vyprázdnit se, strčím si do konečníku prst. :oops: :oops: :oops: :oops: Asi to povzbuzuje pohyby střev. Ať ho necpu nasucho, namažu se tam dubovou kůrou a myslím, že i to pomůže. Někdy bývá hovínko zaražené v tom konečníku a je hodně tuhé, tak mu tím prstem pomůžu ven. :oops: :oops: Omlouvám se, je to nechutné, ale u mě účinné.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.12.19 20:57

Ahojky, neberu na to nic jen občas ráno vypiju vládnou vodu a když nepomůže to tak si dam panáka pulku vody pulku oleje.. jenže tedka když mi bylo i trochu blbě tak jsem žaludek olejem nechtěla zatěžovat. Dneska jsem tedy na záchodě po 3 a půl dnech byla ale kdo ví zda to stále přetrvává.. teď totiž za týden jdu na kontrolu k lékaři měla jsem velké příznaky těhotenství cysty ani nic jiného či zánět mi v krby nenašli řekli mi ze je tam i možná gravitida tak uvidíme také se mi furt drží teplota.. tak uvidíme.. hlavně za 12 dni bych měla dostat menstruaci.. tak zda už na mne nejde PMS. :roll: :pocitac: Děkuji vám za reakce :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama