Výtoky po menstruaci a občasná bolest v podbřišku

11
21.6.20 17:54

Výtoky po menstruaci a občasná bolest v podbřišku

Dobrý den, je mi skoro 16 a mám strach z těhotenství… 8o mám po menstruaci 5 dnů a mám výtoky a poslední 2 dny bolest v podbřišku beru antikoncepci ( Bonadea) mám strach, že jsem těhotná a nebo nevím..neví někdo co to může bejt? :nevim: hodně se bojím :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1046
21.6.20 18:00

Jak dlouho bereš antikoncepci? Může to být vedlejší účinek. Každopádně výtoky bych řešila a doktorem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
21.6.20 18:13

Pomalu 2 týdny vzala jsem si už 12 tabletek z toho jsem 2 zapomněla, ale nic jsem s klukem neměla, když jsem si ji nevzala :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1046
21.6.20 18:31
@Gabinka01 píše:
Pomalu 2 týdny vzala jsem si už 12 tabletek z toho jsem 2 zapomněla, ale nic jsem s klukem neměla, když jsem si ji nevzala :?

Prosím tě, ber to prvně pravidelně. Ty bolesti podbřišku bych spíše viděla jako vedlejší účinek antikoncepce, taky jsem to tak měla. Výtoky řeš s doktorkou a pro jistotu si udělej těhotenský test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
21.6.20 19:25

Já si je nevzala, protože jsem na dva dny odjela pryč a já si zapomněla prášky doma… Jinak zkoušela jsem test a je negativní :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
21.6.20 19:26

Já si je nevzala, protože jsem na dva dny odjela pryč a já si zapomněla prášky doma… Jinak zkoušela jsem test a je negativní :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1046
21.6.20 19:33
@Gabinka01 píše:
Já si je nevzala, protože jsem na dva dny odjela pryč a já si zapomněla prášky doma… Jinak zkoušela jsem test a je negativní :palec:

No tak v pohodě, každopádně ty výtoky řeš s doktorkou a ber ji pravidelně každý den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama