Vytrhávání chloupků pinzetou

20.8.14 18:16

Vytrhávání chloupků pinzetou

Ahoj, mám menší dotaz. Už mě nebaví, že když se oholím holítkem a třeba i kvalitním, tak druhá den už mám jako by strniště a zároveň mám z toho hrozné pupínky i když používám pěnu, sprchový gel nebo dětský pudr. Napadlo mě to podle kamarádky, zkusit vytrhávat pinzetou, jak v podpaží, tak tam dole, prý to vydrží dýl a vypadá to pak i lépe, ale zároveň se bojím té bolesti, ale pro krásu se musí trpět, že? Máte s tím některá zkušenosti? A co používat předtím, aby to tolik nebolelo a chloupky se trhaly lépe? Nemůže mi to kromě bolesti nijak uškodit? Jde s tím trhat chloupky dole i v podpaží? :mavam: díky za odpovědi, chci vypadat lépe esteticky :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20736
20.8.14 18:18

Po jednom? To bude na dlouho :mrgreen: najdi si brazilskou depilaci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
20.8.14 18:19

@SlečnaDaisy
Tak pinzetou máš do důchodu co dělat.
Epilátor, pásky, laser,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
20.8.14 18:20

V podpazi to boli jako prase, trisla se jeste daji se zatnutyma zubava vydrzet, ale trva to… presne tak. Nohy jsem si kdysi otrhavala pinzetou, az mi v jednom miste chloupky rust po case prestaly. Taky me nebavi se porad holit a taky mam hned druhy den strniste. Je to opruz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13343
20.8.14 18:22

Na nohy si kup Epilátor. Chloupek vytrhne a máš klid. Je to rychlé, bezbolestné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
20.8.14 18:23
@Anonymní píše:
Na nohy si kup Epilátor. Chloupek vytrhne a máš klid. Je to rychlé, bezbolestné.

Ten mam taky, trva to hodne dlouho a chlupy mi z toho zarustavaji a nohy mam cervene a plne bolaku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
20.8.14 18:24

Pinzetou tam dole a po jednom? :mrgreen: Nee, buď si kup depilátor/epilátor…bolest jak kráva, ale zvykneš si a stojí to za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1979
20.8.14 18:27

Epilatorem delam podpazdi, nohy a trisla. Zbytek (brazilii) chodim na kosmetiku, tedy na cukrovou pastu. Pinzetou bych to delala rok:-)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.8.14 18:28

Právě, radši si když se budu nudit s tím dám tu práci a budu to trhat po jednom a dlouho, ale aby výsledek stál za to na dýl…nebaví mě mít akorát pupínky a stejně strniště druhý den, chci vypadat dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13343
20.8.14 18:28
@zip121 píše:
Ten mam taky, trva to hodne dlouho a chlupy mi z toho zarustavaji a nohy mam cervene a plne bolaku.

Tak to máš asi špatný strojek, já epilátor používám několik let a nemůžu si ho vynachválit. Ze začátku, než si kůže zvykla tak to bolelo, to ano..Ale postupem času chloupky slábnou, ztrácejí se. Protože je vytrháváš i s kořínky. Jakmile je oholíš, už rostou znovu. Takže jednou za týden použiji epilátor a mám klid a pokoj. Obě nohy zaberou tak 15. minut, protože hlavice chloupky vytrhává zaráz a jde to rychle. Zkus jiný strojek, nebo se můžu podívat po modelu který mám doma já, používám ho asi 5 let a opravdu - nemá chybu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13343
20.8.14 18:48
@SlečnaDaisy píše:
Právě, radši si když se budu nudit s tím dám tu práci a budu to trhat po jednom a dlouho, ale aby výsledek stál za to na dýl…nebaví mě mít akorát pupínky a stejně strniště druhý den, chci vypadat dobře.

HM..Jaký si myslíš že je rozdíl když vytrhneš chloupek pinzetou a epilátorem? Je to stejné, s rozdílem, že holící hlavice pojme víc chloupků. Takže zatímco s pinzetou bych to dělala celý den, s epilátorem mám za chvíli klid. :P :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
20.8.14 18:48
@Anonymní píše:
Tak to máš asi špatný strojek, já epilátor používám několik let a nemůžu si ho vynachválit. Ze začátku, než si kůže zvykla tak to bolelo, to ano..Ale postupem času chloupky slábnou, ztrácejí se. Protože je vytrháváš i s kořínky. Jakmile je oholíš, už rostou znovu. Takže jednou za týden použiji epilátor a mám klid a pokoj. Obě nohy zaberou tak 15. minut, protože hlavice chloupky vytrhává zaráz a jde to rychle. Zkus jiný strojek, nebo se můžu podívat po modelu který mám doma já, používám ho asi 5 let a opravdu - nemá chybu.

Ja mam chlupy fakt hrube a navic mi rostou docela blbym smerem, hodne kopiruji kuzi, takze nejdou jakoby pravouhle od nohy, ale po smeru nohy a strojek nechytne vsechny. No, ale je pravda, ze zadny kvalitni epilator to asi neni. Nevim ted znacku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6434
20.8.14 18:50

@SlečnaDaisy já používám pinzetu na podpaždí už tak 15 let, možná více..po vytrhání mi to vydrží cca 3 týdny..a ze všech metod mě to bolí nejméně..nejlépe vytrhávat po sprše nebo po koupeli..občas něco drobného vyroste, ale je to ty 3 týdny téměř bezúdržbová záležitost..zbytek těla beru epilátorem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13343
20.8.14 18:52

Já měla taky hrubé a zarostlé chloupky.

http://www.zbozi.cz/…soft-1-1170/

Mám doma 5 let starý model. Ze začátku je vytrhávání nepříjemné, ale zkus to pomalu a postupně a za měsíc uvidíš rozdíl. Když chloupky vytrhneš, tak nezarůstají. Vzpomínám si že mě vytrhávání bolelo poprvé jako krává, protože tělo na to není zvyklé. Podruhé a potřetí už to bylo lepší a lepší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7014
20.8.14 18:57

Já se párkrát škubla horkým voskem, Balea, sice to bolelo, ale mnohem lepší jak elektrické trhátko, to jsem nevydržela ani na nohou.
Cca tři týdny hlaďounká nádhera, byla jsem u vytržení. Pak to začlo růst. cca 50% mi zarostlo pod kůži, něco se rovnou i podebralo. Na nohou tak 80% zarostlo (chloupek byl stočený pod nejsvrchnější vrstvou kůže, nezarudlý, ale viditelný jako černý puntík).
Hrozný, peelingovala jsem nohy, mazala, nakonec jsem stejně většinu musela uvolnit jehlou, aby koukaly a šly aspoň oholit.
Jediné, kde mi to nezarůstá je podpaždí, tak trhám voskem tam a taky obočí, nohy rezignovaně holím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat