Vytrhnutí a silná bolest zubu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eli12345
Nováček 9 příspěvků 19.03.19 19:56
Vytrhnutí a silná bolest zubu

Dobrý den,
Před 2 mesicema jsem byla na pohotovosti v Motole kvůli zubu který mě šíleně Bolel, umrtvili a udělali díru aby se zub léčil.. Dnes jsem byla na kontrole a zub znova vrtali a zadělali vložkou (něco jako blomba) Bohužel asi před dvěmi hodinami mě zub začal Bolel znova a trvá do teď je to bodavá bolest a tlak, a hrozně moc to bolí nedá se to vydržet zkoušela jsem vše co se dá, Čištěni, léky, a hřebíček bohužel zub bolí víc a víc myslíte že kdyby mi mamka zub vytrhla sama doma šlo by to? Popripade co by mohlo nastat? Děkuji za všelijaké informace a názoru na domácí trhání ale vážně už to nevydržím a moc to bolí..

Reakce:
pazitka
Echt Kelišová 8916 příspěvků 19.03.19 20:00
@Eli12345 píše:
Dobrý den,
Před 2 mesicema jsem byla na pohotovosti v Motole kvůli zubu který mě šíleně Bolel, umrtvili a udělali díru aby se zub léčil.. Dnes jsem byla na kontrole a zub znova vrtali a zadělali vložkou (něco jako blomba) Bohužel asi před dvěmi hodinami mě zub začal Bolel znova a trvá do teď je to bodavá bolest a tlak, a hrozně moc to bolí nedá se to vydržet zkoušela jsem vše co se dá, Čištěni, léky, a hřebíček bohužel zub bolí víc a víc myslíte že kdyby mi mamka zub vytrhla sama doma šlo by to? Popripade co by mohlo nastat? Děkuji za všelijaké informace a názoru na domácí trhání ale vážně už to nevydržím a moc to bolí..

to je mléčný zub? pokud ne, rozhodně bych netrhala, ale sla zpatky na pohotovost- zjevne tam je zanet.. bylo by skoda o nej prijit!

Eli12345
Nováček 9 příspěvků 19.03.19 20:04

Nene není to mléčný zub. Zub mě bolí už dost dlouho a už nemám na to nervy… Nemohu spát, jíst vůbec nic… Myslíte že domácí trhání je v pohodě ?

pazitka
Echt Kelišová 8916 příspěvků 19.03.19 20:06
@Eli12345 píše:
Nene není to mléčný zub. Zub mě bolí už dost dlouho a už nemám na to nervy… Nemohu spát, jíst vůbec nic… Myslíte že domácí trhání je v pohodě ?

osobne si to vubec nedovedu predstavit.. maminka si na to troufa? kolikatka to je?

Monchichik
Echt Kelišová 7854 příspěvků 19.03.19 20:09

@Eli12345 mně bylo řečeno, kdyby byla bolest nesnesitelná, mám tu vložku ze zubu vyšťourat…tak to zkus vyndat…

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2381 příspěvků 3 inzeráty 19.03.19 20:14

Jen žádné trhání proboha,zkuste si vzít doma třeba jehlu a tu provizorní plombu vydlabat,zubu by se mělo pak ulevit

Azeretereza
Závislačka 2671 příspěvků 19.03.19 20:16

Mě teda trhali druhý zuby už před X lety kvůli rovnatkum, ale když si vzpomenu, jak s tím zubařka lomcovala, aby ho vytrhla, dost dobře si nedokazu představit, jak bys to doma chtěla udělat. Neriskla bych to, dojdi si k doktorce, ať ti to vytrhne.

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 19.03.19 20:18

A až se ti tam zlomí kořen a zůstane v té nejspíše zanícené dásní, tak pak už na tu pohotovost pojedeš? Samozřejmě, ze je blbost to trhat doma. Ať tě mamka hodí k Dr

Monchichik
Echt Kelišová 7854 příspěvků 19.03.19 20:19

no doma druhý zub asi vytrhnout fakt nepůjde…takže buď vyšťourej tu vložku, to se ti uleví a nebo jeďte na zubní pohotovost…

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 19.03.19 20:23

Pohotovost,to není mlíčňák který vychechtlas kapesníčkem :roll: na pohotovosti jim rovnou řekni že to chceš vytrhnout a bude klid.

Váš příspěvek
Reklama