Vytrhnutí chloupku z pihy pinzetou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
P.
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 23.10.18 11:57
Vytrhnuti chloupku z pihy pinzetou

Ahoj, vytrhavate si nekdo z pihy chloupky pinzetou? Ja uz asi 15 let jen zastrihavam, ale v puberte jsem obcas vytrhavala…dneska jsem byla na prevenci na koznim a bylo mi receno, ze hlavne z pih/znamenek nikdy nic nevytrhavat, ze je to dost nebezpecny…doufam, ze po 15 letech by se uz problem projevil, ale stejne..manzel si z usi i ze znaminka obcas chlup vytrhne.. :roll:

Reakce:
ivašot.
Kelišová 6870 příspěvků 23.10.18 12:00

Ze znamének jen zastřihávám. Já jsem srab a nikdy jsem nesebrala odvahu trhat.

Kriss Tina
Kelišová 7028 příspěvků 23.10.18 12:02

Nevytrhavam, ve škole sme se učili že vytrhavání chlupů ze znamínek může vést k melanomu (rakovině kůže). Jednou se asi nic nestane ale pravidelně bych radši netrhala.

xammy
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 23.10.18 12:03

Nevytrhávám, mám dvě pihy s chlupem na dolní čelisti, opatrně je holim žiletkou.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22329 příspěvků 23.10.18 12:04

Nevytrhávám, slyšela jsem od doktorky na kožním, že se to nemá.

terien
Echt Kelišová 8971 příspěvků 23.10.18 12:08

Jo trham, nebojím se toho.

Baruunečka
Kecalka 137 příspěvků 23.10.18 12:12

Netrham…taky mi na koznim rekli,ze se to nesmi… párkrát se urcite nic nestalo,ale pravidelne bych to nedelala,obzvlášť kdyz vim,ze se to nema… ;)

Sleepy.Monkey
Kecalka 294 příspěvků 23.10.18 12:18

Netrhám, nemá se to.

P.
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 23.10.18 12:21

Diky…ja taky uz netrham…ale prave v pubertě jsem to netusila a navic chtela bejt zcela bez chloupků :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 12:27

Vytrhávám už asi 10 let a nic mi není :)

Petule030
Kelišová 5785 příspěvků 23.10.18 12:50

Noo, já vytrhávám :oops: :oops: :oops: Mě nikdo neučil, že se to nemá. Mamka teda občas říkala, ať si to zastřihnu, ale mě to prostě strašně vadí, i když je teprve krátký. Mám v plánu si to znaménko nechat vyříznout, jen co přestanu kojit. Snad případný melanom nebude rychlejší. :?

Hadumi
Extra třída :D 13671 příspěvků 23.10.18 13:04

Trhám a zatím žiju.

lachtanice86
Kelišová 6918 příspěvků 23.10.18 14:12

Vytrhávám a zatím ok

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >