Vytrhnutí chloupku z pihy pinzetou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

P.
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 23.10.18 11:57
Vytrhnuti chloupku z pihy pinzetou

Ahoj, vytrhavate si nekdo z pihy chloupky pinzetou? Ja uz asi 15 let jen zastrihavam, ale v puberte jsem obcas vytrhavala…dneska jsem byla na prevenci na koznim a bylo mi receno, ze hlavne z pih/znamenek nikdy nic nevytrhavat, ze je to dost nebezpecny…doufam, ze po 15 letech by se uz problem projevil, ale stejne..manzel si z usi i ze znaminka obcas chlup vytrhne.. :roll:

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6563 příspěvků 23.10.18 12:00

Ze znamének jen zastřihávám. Já jsem srab a nikdy jsem nesebrala odvahu trhat.

Kriss Tina
Kelišová 5426 příspěvků 23.10.18 12:02

Nevytrhavam, ve škole sme se učili že vytrhavání chlupů ze znamínek může vést k melanomu (rakovině kůže). Jednou se asi nic nestane ale pravidelně bych radši netrhala.

xammy
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 23.10.18 12:03

Nevytrhávám, mám dvě pihy s chlupem na dolní čelisti, opatrně je holim žiletkou.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 23.10.18 12:04

Nevytrhávám, slyšela jsem od doktorky na kožním, že se to nemá.

terien
Echt Kelišová 8070 příspěvků 23.10.18 12:08

Jo trham, nebojím se toho.

Baruunečka
Kecalka 115 příspěvků 23.10.18 12:12

Netrham…taky mi na koznim rekli,ze se to nesmi… párkrát se urcite nic nestalo,ale pravidelne bych to nedelala,obzvlášť kdyz vim,ze se to nema… ;)

Sleepy.Monkey
Kecalka 276 příspěvků 23.10.18 12:18

Netrhám, nemá se to.

P.
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 23.10.18 12:21

Diky…ja taky uz netrham…ale prave v pubertě jsem to netusila a navic chtela bejt zcela bez chloupků :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 12:27

Vytrhávám už asi 10 let a nic mi není :)

Petule030
Kelišová 5754 příspěvků 1 inzerát 23.10.18 12:50

Noo, já vytrhávám :oops: :oops: :oops: Mě nikdo neučil, že se to nemá. Mamka teda občas říkala, ať si to zastřihnu, ale mě to prostě strašně vadí, i když je teprve krátký. Mám v plánu si to znaménko nechat vyříznout, jen co přestanu kojit. Snad případný melanom nebude rychlejší. :?

Hadumi
Extra třída :D 13508 příspěvků 23.10.18 13:04

Trhám a zatím žiju.

lachtanice86
Kelišová 6384 příspěvků 23.10.18 14:12

Vytrhávám a zatím ok

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >