Vytrhnutí zubu se zánětem, náhrada

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 22:41
Vytrhnuti zubu se zánětem, náhrada

Ahoj, prosim anonym. Leze sem tchyně a nepotřebuju aby mě zase obtezovala :pocitac:

• změnila jsem zubaře, stará zubařka nedělala rtg, po poznámce, ze cítím 5. a 6. při studeném pití mi řekla ze to zaplombovala dobře a že to je normální… No teď k dotazu. Stoličky (6,5) špatně opravila, umřeli a ani neboleli. Nový pan zubař našel na rtg zánět pod těmito zuby a chce je vytrhnout protože čištění kanalku uz to pry nezachráni.. Ze je to zbytečné vyhazování peněz (jeden kanalek 1000) tak se chci zeptat jestli to boli, jestli si jw mam nechat vytrhnout najednou a na co se mam pripravit. A ještě cim nahradit takove dva důležité zuby. mam tam pry malo kosti
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

dragoswoman1
Povídálka 38 příspěvků 23.07.18 22:59

Ahoj, pokud bych chtěla zuby zachraňovat, obrátila bych se na nějaké moderní pracoviště s žádostí o konzultaci. Bude to stát nejspíš více, jak 1000 Kč za kanálky. Trhání se zánětem nebolí…ale čím zuby nahradit? lékař ti neřekl, jak to vyřešit?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 23:09

Anonym 2 osobní udaje
Jo takovou chytrou zubařku jsem měla taky Mě pro změnu plombovala, plomba vypadla, odvrtala a dala novou několikrát až ze zubu nezůstalo nic jen kořeny.
Nová zubařka se neptala zda chci nebo nechci vytrhnout, prostě půjdou prvně ven pak začnem ošetřovat zbytek..dost jsem trpěla na záněty a tím napuchnuté tvaře. Takže radím fakt ven se všemi zuby které už se nedají ošetřit.
Jinak jestli to bolí to ty nikdo neřekne. Mě chirurg tahal zuby postupně s tím že jeden kořen hodinu bolesti, použil komplet vše nařadí co měl a x dní jsem byla v bolestech. Našla jsem si jiného ten do pár minut několik kořenu v pohodě bez bolesti. Takže chce to dobrého chirurga.
Moje zubařka jednou chce dát nahradní zuby místo těch vytrhnutý pak zas nechce..Ale upřímně nemám na to prachy je to docela velká investice a mám málou pusu a hodně zubu nebo-li jsem měla :lol: jinak jsem bez 8, a nemám tři 7,6,5 žiju a koušu v pohodě. Hlavně mi už nehrozí žadné záněty

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 23:22
@dragoswoman1 píše:
Ahoj, pokud bych chtěla zuby zachraňovat, obrátila bych se na nějaké moderní pracoviště s žádostí o konzultaci. Bude to stát nejspíš více, jak 1000 Kč za kanálky. Trhání se zánětem nebolí…ale čím zuby nahradit? lékař ti neřekl, jak to vyřešit?

Je to moderni klinika, delaji to mikroskopem. Mame tam zachránili dva zuby co ji taky znicila moje byvala zubarka a to z nich byly jen koreny.. Ja mam zuby krásné, vypadaji neposkozene ale koreny jsou v haji :,( pry se to da zkusit zachranit ale pri takovem poškození uz to nema cenu :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 23:23
@Anonymní píše:
Anonym 2 osobní udaje
Jo takovou chytrou zubařku jsem měla taky Mě pro změnu plombovala, plomba vypadla, odvrtala a dala novou několikrát až ze zubu nezůstalo nic jen kořeny.
Nová zubařka se neptala zda chci nebo nechci vytrhnout, prostě půjdou prvně ven pak začnem ošetřovat zbytek..dost jsem trpěla na záněty a tím napuchnuté tvaře. Takže radím fakt ven se všemi zuby které už se nedají ošetřit.
Jinak jestli to bolí to ty nikdo neřekne. Mě chirurg tahal zuby postupně s tím že jeden kořen hodinu bolesti, použil komplet vše nařadí co měl a x dní jsem byla v bolestech. Našla jsem si jiného ten do pár minut několik kořenu v pohodě bez bolesti. Takže chce to dobrého chirurga.
Moje zubařka jednou chce dát nahradní zuby místo těch vytrhnutý pak zas nechce..Ale upřímně nemám na to prachy je to docela velká investice a mám málou pusu a hodně zubu nebo-li jsem měla :lol: jinak jsem bez 8, a nemám tři 7,6,5 žiju a koušu v pohodě. Hlavně mi už nehrozí žadné záněty
:lol: asi je dam pryč :) radši… Vy jste měla zánět pod zubem přímo?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 23:25
@Anonymní píše: :lol: asi je dam pryč :) radši… Vy jste měla zánět pod zubem přímo?

několik zánětu pod zubami vždy nebolestivé, projevili se až jak mi napuchla jedna nebo druhá strana tvaře

dragoswoman1
Povídálka 38 příspěvků 23.07.18 23:36

Hmmm, tak to je škoda. Já to měla naopak…chronické záněty pod špatně vyčištěnými kanálky, přesto kořeny dobré a zuby zničené v důsledku nošení můstku. Takže v dnešní době, kdy je možnost implantátů a navátí kosti, bych už můstek nebrala ani náhodou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 00:05
@Anonymní píše:
několik zánětu pod zubami vždy nebolestivé, projevili se až jak mi napuchla jedna nebo druhá strana tvaře

No jako me to neboli.. Ale rikali mi ze to šílené boli když se to trhá a je tam zánět :nevim:

MartinaIrena
Extra třída :D 10220 příspěvků 24.07.18 00:18

No jo, ale kdyz se zub vytrhne, tak to uz je potom moznost jenom implantat za pade (a to ho telo nemusi chtit prijmout) nebo v krajnim pripade levnejsi mustek ne? Nebo ehm klapaky. Ja si porad rikam, ze snad musi byt v dnesni moderni dobe nejaka moznost, jak ty zuby zachranit a ze vytrzeni je az ta posledni moznost ne?

M_Vladim
Echt Kelišová 7614 příspěvků 24.07.18 00:21

Podle mě je to hlavně o hromadě peněz. :zed:

dragoswoman1
Povídálka 38 příspěvků 24.07.18 00:57

chronický zánět mě taky nebolel a trhání se zánětem jsem se bála jako čert......stačí anestezie a doktor, který není lempl, pak se není čeho bát.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.18 10:11
@MartinaIrena píše:
No jo, ale kdyz se zub vytrhne, tak to uz je potom moznost jenom implantat za pade (a to ho telo nemusi chtit prijmout) nebo v krajnim pripade levnejsi mustek ne? Nebo ehm klapaky. Ja si porad rikam, ze snad musi byt v dnesni moderni dobe nejaka moznost, jak ty zuby zachranit a ze vytrzeni je az ta posledni moznost ne?

Praveze tohle je poslední možnost :? a ve 30 prijit o dva zuby? :( zubař me strasi tim, ze trhat zub se zánětem je.fakt hodně bolestive :roll: takže se pripravuji na.nejhorsi

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.18 10:15
@dragoswoman1 píše:
chronický zánět mě taky nebolel a trhání se zánětem jsem se bála jako čert......stačí anestezie a doktor, který není lempl, pak se není čeho bát.

A fungovala jste po trhani normálně nebo jste brala hromady prasku?

MartinaIrena
Extra třída :D 10220 příspěvků 25.07.18 15:23
@dragoswoman1 píše:
chronický zánět mě taky nebolel a trhání se zánětem jsem se bála jako čert......stačí anestezie a doktor, který není lempl, pak se není čeho bát.

Ale prece se ten zanet musi dat nejak lecit, ne? I kdyz je chronicky.

dragoswoman1
Povídálka 38 příspěvků 25.07.18 15:29
Trhala mi 5 zubů najednou a nebolelo nic, večer 1 ibalgin na bolest hlavy, jinak nic.
@Anonymní píše:
A fungovala jste po trhani normálně nebo jste brala hromady prasku?
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >