Vytržená osmička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 23:14
Vytrzena osmička

Ahoj, chtěla jsem se zeptat po jaké době se může jít na trhání 2 osmičky. Dnes mi byla vytrzena práva spodní nebyla celá prorezanu, a už delší dobu mi dělala pěkne peklo ale odhodlala jsem se. A musím říct žádná hrůza byla jsem tam asi 5 min i ze sítím. Otok žádný, jídlo sem tlačila asi po 4 hodinách jen toast. Takže snad to už neotece když je večer a já na tom byla ráno. Jinak mám od bolesti aulin a antibiotika a pořád Teda plivu krev a trošku to stipalo to bylo celé. Takže sem přemýšlela že bych šla i do druhé spodní než mě to zase přejde..
Díky moc

Reakce:
Alkata
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 05.04.19 00:00

Mne trhali tři najednou. Bolest menší než pro vrtání do nervu.

nozu
Extra třída :D 12318 příspěvků 05.04.19 04:24

Šla bych nejdříve po měsíci, aby měla rána čas se zahojit. Kor když to máš šité

Zoe1
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 05.04.19 05:48

Teď už bych taky tak měsíc počkala, mohlo se to udělat najednou, takhle to dělali mě, ale na moji žádost, chtěla jsem se co nejdříve snažit o miminko a mít ty zuby pryč. Byl to ale masakar, dělali mi to dvě hodiny, pravý nešel ven, odcházela jsem ve stavu jako kdyby mě někdo strašně zmlátil. No po měsíci jsme byla ráda, že mi to vysekali najednou. Nedokážu si ale představit, že bych měla jeden vysekaný a do týdne bych šla znovu na druhý. Já jsem nemohla pusu otevřít asi 3 dny ani nic jíst, ale třeba to nemáš tak hrozný, tak asi podle toho jak se cítíš.

lafelay
Kecalka 127 příspěvků 05.04.19 05:58

Počkala bych az se rána zahojí, abys měla kde kousat :) Protože pokud by se ti do rány dostalo jídlo, může to začít hnisat.

Janee19
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 05.04.19 08:39

Jestli to máš bez problémů, tak klidně až sleze otok, tj. třeba za 14 dní. Ale nějak se mi nezdá, žes tam byla pět minut, zasili ti to a dostala jsi antibiotika, buď máš problém, o kterém nevíš nebo bojacneho doktora, normálně se atb po běžném vytržení zubu nedávají…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 11:33

@Janee19 no a právě žádný otok nemám vůbec jsem to nemělo otekle ani po tom zákroku. Měla jsem tam zánět ale tak před měsíce a ten už byl vyleceny. Dneska mi ani nepřijde že jsem byla na nijakem zákroku. Aha a já myslela že při osmičkach se dávají hned

Janee19
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 05.04.19 20:29
@Anonymní píše:
@Janee19 no a právě žádný otok nemám vůbec jsem to nemělo otekle ani po tom zákroku. Měla jsem tam zánět ale tak před měsíce a ten už byl vyleceny. Dneska mi ani nepřijde že jsem byla na nijakem zákroku. Aha a já myslela že při osmičkach se dávají hned

Tak to ti upřímně závidím, byla jsem ve stejný den jak ty a vypadám jak křeček :lol:

Váš příspěvek
Reklama