Vytržení nosních mandlí Fifejdy, Poruba, Frýdek, Třinec?

3492
17.2.09 12:14

vytržení nosních mandlí Fifejdy, Poruba, Frýdek, Třinec?

Ahoj,

malý má jít na trhání nosních mandlí a tak sbírám informace kde co a jak probíhá. Prosím jestli máte zkušenost s tímto zákrokem na Fifejdách, v Porubě, Frýdku nebo Třinci napište mi jak jste byli spokojeni. Zatím nejvíc uvažuji o Třinci, ale přece jen je to z ruky a když uvážím i to, že malému nedělá dobře cestování v autě…
Děkuji za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1966
17.2.09 12:32

Ajko - nám taky říkala naše dr., že ten Třinec zatím všichni jenom chválí. Ale právě proto, že to je přece jen dost z ruky, tak jsme zvolil Frýdek. Bylo to na jednu noc, když tak si vyhrabej starý deníček… Jinak v Porubě i na Fifejdách jsou šílené čekací lhůty, když jsme chtěli jít my, tak to bylo třičtvrtě roku :!

Jestli to je pořád stejné, tak radím spíše neplánovat termín dopředu, stejně u Adámka by bylo dost velké riziko, že by byl zrovna nemocný :? Nám to nadvakrát nevyšlo právě kvůli nemoci (jednou na Fifejdách, to už byl přichystaný na operaci, měl v sobě oblbovák a dr., která ho měla operovat, ho vrátila zpátky, že se jí nezdají výsledky krve, takže následovalo kolečko na hematologii, vše bylo OK, ale další termín za 3/4 roku :twisted: , podruhé ve Frýdku, Tomík měl v létě angínu, nesmí se tam nějakou dobu předtím brát ATB), nakonec jsme se ve Frýdku domluvili, že tam budem volat, jestli se neuvolnilo místo právě kvůli nemoci a vyšlo to hned napodruhé.

Takže spíš si pozjišťuj, jak to v těch nemocnicích vypadá s termíny a rozhodni se podle toho. No, hlavně, ať to Adámkovi pomůže!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15816
14.5.13 10:35

Holky, nějaké novinky ohledně tohoto zákroku v těchto nemocnicích??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
14.5.13 11:03

Ohledně těchto nevím, ale my byli v září v Opavě a nemůžu si stěžovat, malý je astmatik, takže jsme tam byli tři dny a vzhledem k jeho ostatním diagnozám (ADHD, Autistické rysy a Vývojová dysfázie) nás dali na pokoj samotné, protože malý špatně snáší ostatní děti. Nic jsem nemusela ani říkat a pan dr. se na mě podíval a říká asi samostatný pokoj raději že? A se vším se nám přizpůsobili k dobru malého, takže za mě můžu doporučit. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
14.5.13 11:18

@pvmr ahoj, dcera byla loni trhat mandle v Porube, bylo to jen na jednu noc tak jsme to zvladli. Sla jsem tam s tim, ze prece jenom tam maji lepsi vybaveni nez v Opave a pro dite vse to nejlepsi :palec: ale kdyz nejde o operaci tak volim automaticky Opavu!!! Sestry a doktori tam jsou perfektni a milejsi aspon podle me :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
14.5.13 11:28

@Ajjaa Ahoj, jsem z Třince a mám 2 x osobní zkušenost s dětským oddělení. Vřele doporučuji! :pankac: Malý tam byl s něčím jiným, ale vždy jsme „natrefili“ na malé pacienty po operaci mandlí…dělá se to tam hodně. Jsou tam skvělí lékaři a mega hodné sestřičky a ostatní personál. Oddělení pooperační je veselé, hodně hraček, DVD…prostě ne jako klasická nemocnice. Už bych s malým nikde jinde nešla…navíc jsme místní :palec: Za mne je to Třinec!!! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
14.5.13 11:32

Ahoj, syn byl vloni trhat mandli na fifejdách, přes dětské oddělení. Byl tam ambulantně, ráno nástup, provedli zákrok, po zákroku se prospal, chvíli pobyl na oddělení a odpoledne nás pustili domů. Celý den s námi byla na pokoji zdravotní sestra, což jsem uvítal. Přístup super, nemohu si vynachválit. :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
14.5.13 13:05
@jerseym píše:
Ahoj, syn byl vloni trhat mandli na fifejdách, přes dětské oddělení. Byl tam ambulantně, ráno nástup, provedli zákrok, po zákroku se prospal, chvíli pobyl na oddělení a odpoledne nás pustili domů. Celý den s námi byla na pokoji zdravotní sestra, což jsem uvítal. Přístup super, nemohu si vynachválit. :D :D :D

Jen bych se opakovala, takže souhlas s tímto příspěvkem :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
348
14.5.13 20:48

My byli v Porube a spokojenost, jsou tam nejvetsi odbornici, cekali jsme pul roku, ale stejne jsme cekali az bude trochu vetsi takze nam to nevadilo:-))jinak ja bych nechtela to delat v jeden den a odpoledne jit domu:-(byla jsem tam klidnejsi pres noc.pani co s nami byla na pokoji, tak mu v noci tekla krev:-((coz nevim co bych doma delala:-((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15816
15.5.13 08:15

@markone jak jste byli,,staří,, když jste ji šli vyndat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
15.5.13 13:29

Kdysi jsem zakládala tuto diskuzi. Syn byl tehdy na mandle v Porubě a už bych tam nešla. Tak nepříjemné sestry to jsem dlouho nezažila a také tam byly děti, které po zákroku krvácely a musely znovu na sál. Ano, může se stát, ale teď zřejmě bude čekat zákrok dceru a určitě se obrátíme na Fifejdy. Reference jsem slyšela dobré. A vůbec s ORL v na fakultce nemám dobré zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15816
15.5.13 13:32

@Ajjaa já jsem právě z Karviné, takže mi bylo celkem jedno kam pojedu jestli OV nebo Třinec, nakonec jsem se objednala do Třince, jdeme ke konci prázdnin, taky proto že malému budou o prázdninách tři a v Třinci to v dřívějším věku nedělají… tak snad jsem se rozhodla správně - no teda jak jsem si přečetla co si napsala, tak si myslím že ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15816
15.5.13 13:33

Holky, děkuji za vaše názory :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
348
17.5.13 13:39

Nam bylo dva mesice pred tretimi narozeninami:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama