Vytržení osmičky a kojení a bolesti

101
16.9.19 12:44

Vytržení osmičky a kojení a bolesti

Ahojte, mam dotaz. V pátek mi pan doktor trhal osmicku nahoře. Nic nebolelo, vse ok. Ale az jak odeznela injekce, začalo to malinko bolet, tak jsem šupla ibalgin a malinko to pomohlo. Žádná velká bolest, dalo se to vklidu vydržet. Ale pusu jsem měla nateklou az az. Mamka mi poradila ledovat, tak jsem ledovala sobotu a neděli, otok je dneska malinko menší, ale stále je dost vidět :D Kdy to zmizí? Nemělo by to uz být ok? A v neděli jsem ledovala asi moc, protože mi tam něco ruplo a vyteklo trochu tmavé krve, ale ulevilo se mi. Nevim zda to je v pořádku. Dr říkal nevyplachovat, az 4.den třeba. Ale od neděle mi občas v puse teče nějaká divna voda která teda moc nechutná a celkem mi smrdi z pusy :( Volala jsem mu, popisovala situaci jelikož to mam k němu 120km a říkal že stále nevyplachovat a pokud to nějak moc neboli a nemam horecky, tak to zánět asi nebude. Ale mam obavy zda se tam treba nezačíná teprve ten zánět dělat, nebo zda je tam vse ok apod. :nevim: Jinak teda kojim, takze jiné prášky na bolest nemůžu. Ale je to spíš taková tupá bolest právě :nevim: ještě podotýkám, ze umývat si zuby musím detskym kartáčkem a otevřu pusu fakt malinko :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1269
16.9.19 12:53

Ten otok se vstřebává celkem pomalu, většina lidí vypadá normálně až tak týden po výkonu, ale samozřejmě záleží na situaci, jak moc se řezalo apod. Takže doktor má pravdu, jestli to nebolí hodně a hlavně ta bolest se nezhoršuje, není teplota, tak zánět tam nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
StaráPuška
16.9.19 12:56

S nevyplachovanim poslechni, jinak ti hrozí suché lůžko, a to nechceš :wink: Udělá se ti tam zátka a zahojí se to, dej tomu cas, osmy jsou mrchy. Mne je vyndavali zpod dásní a z čelistí dole, myslím, ze otekla jsem byla tsk pet dní… Nemohlo to počkat, až nebudeš kojit, kvůli analgetikum?

• Nahlásit
  • Citovat
997
16.9.19 12:59

@lolaOV Ten smrad je normální, otok taky může být, to že v tom ruplo a vyteklo je dobře ale nemá se vyplachovat to má dr. pravdu. Musíš mít trpělivost, pokud by ti vyskočila teplota nebo silná bolest, tak jedině na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama