Vytržení sedmičky - 2 stehy

Anonymní
21.1.20 20:30

Vytržení sedmičky, 2 stehy

Ahojky ve spolek.. Dnes mi trhali sedmičku dole, mám 2 stehy na týden. Ibalgin jsem měla okolo 17 hodiny a dobré, cítím to ale bolest se říct nedá. Zítra chci jít normálně do práce ( práce u lisu, špína, prach a teplo ).. Necítím se na to být doma ale rodina a přátelé mě nechápou, mamka nadává, že nebudu aspon do pátku doma.. Kdo jste to měl podobně po vytržení, šli jste do práce?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21.1.20 20:34

Ja měla vysekané oba spodní moudraky najednou a druhý den jsem do práce také šla. Ale je tedy fakt, že nedělám v prašném prostředí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.20 20:36

@Valburga A bolesti jsi měla.. Moudráci jsou teda zlo, také mě to čeká.. :roll: Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
21.1.20 20:42

Vůbec to nebylo nic hrozného, bála jsem se toho jak čert kříže, ale jelikož jsem do nevyrostlych zubů dostala zánět, tak nebyla jiná možnost :roll: brala jsem si jeden Ibalgin když to přišlo k sobě, ale pak už ne, fakt to bylo v pohodě :palec: horní mi trhali normálně a to byla úplná brnkacka :) a to mám ze zubaře fakt panickej strach :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.20 20:45

@Valburga Já právě taky, myslela jsem si že tam umřu a to šlo jen o sedmičku a úplně super.. Zubař vytáhl zub snad za 30 vteřit :palec: :palec: Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.1.20 20:46

@Valburga Ještě se zeptám, stehy jsi měla?? Bolelo vyndávání?? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
21.1.20 20:51

Přesně, když mi je trhali normálně, tak jsem v čekárně úplně kolabovala strachy :oops: :mrgreen: a pak byl zub během pár vteřin venku, vůbec to za ten strach nestalo :oops: :mrgreen: :lol: když mi je vysekavali, tak jsem měla na každé straně stehů asi 5 a vyndávání vůbec nebolelo, jen to tahá :) :palec: když mi trhali normálně, tak jsem steh neměla žádný :palec: fakt se toho neboj, je to zbytečně :) a moudraky ti budou trhat normálně??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 20:53

Já šla po vytržení osmičky do práce ještě ten samý den. Neměla jsem stehy, zubař to schválně nechal otevřeno, ať může krev odtékat a netvoří se sraženina, tak nějak mi to vysvětlil. Byla jsem celkem ok, prášky pomohly od nejhorší bolesti a zbytek se dal vydržet, myslím, že vlastně lépe, než kdybych seděla doma a neměla rozptýlení, nejhorší to stejně bylo v noci :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.20 20:55

@Valburga My jsme někdy takové srababy si říkám :mrgreen: Mě to vytrhl a já se ho ptala, to jako už?? a on, že ano a já na něj..,, pane doktore, vy si ze mě střílíte,, :mrgreen: 5ela jsem u, že je skvělí a on, že za takovou pochvalu mě bude zvát na trhání častěji :mrgreen: Tak to jsem ráda, že ty stehy nebolí. Jinak nevím kdy je budou tahat.. Zatím jsou zdravé a nebolí. Jen jeden tlačí jak se tam cpe :zed: Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
21.1.20 21:03
@Anonymní píše:
@Valburga My jsme někdy takové srababy si říkám :mrgreen: Mě to vytrhl a já se ho ptala, to jako už?? a on, že ano a já na něj..,, pane doktore, vy si ze mě střílíte,, :mrgreen: 5ela jsem u, že je skvělí a on, že za takovou pochvalu mě bude zvát na trhání častěji :mrgreen: Tak to jsem ráda, že ty stehy nebolí. Jinak nevím kdy je budou tahat.. Zatím jsou zdravé a nebolí. Jen jeden tlačí jak se tam cpe :zed: Zakl.

Viď, já si taky vždycky říkám, že to snad není možný, že jsem v tomhle takový posera :oops: :mrgreen: no já taky :mrgreen: říkám to už jako je??hned se mi zubařka smála a já si ze samé radosti ten zub vzala domu :oops: :mrgreen: tak snad te nebude muset zvát častěji :mrgreen: neboj, stehy jsou fakt v poho, dva budeš mít hned venku :palec: no hele někomu moudraky vydrží celý život :) já je měla teda také úplně zdravé, akorát jak mi rostly tak mi krivily ostatní zuby, které mi rovnali asi 8 let rovnátkama a to jsem nemohla dopustit :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.20 21:07

@Valburga Je fajn, že se dá u zubaře vtipkovat.. Znala jsem i takové dentisty co byli opravdu zlí, hlavně zaplatit a rychle ven :zed: Tak uvidíme jak mi ty osmičky dlouho vydrží, zatím nezlobí, tuk tuk :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
21.1.20 21:09
@Anonymní píše:
@Valburga Je fajn, že se dá u zubaře vtipkovat.. Znala jsem i takové dentisty co byli opravdu zlí, hlavně zaplatit a rychle ven :zed: Tak uvidíme jak mi ty osmičky dlouho vydrží, zatím nezlobí, tuk tuk :lol:

Je to hned jiná spolupráce, když to jsou milí a hodní doktoři viď :) :palec: tak ti budu držet palce, ať vydrží co nejdéle a ať se u toho zubaře už tolik nebojíš :mrgreen: :hug: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.20 21:12

@Valburga Děkuji moc :) tobě taky klidné návštěvy zubaře :hug: zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.1.20 21:20

@Bebeluska8 Ty jo.. hned po zákroku bych to tedy nedala.To tě obdivuji. Pusu jsem začala pořádně cítit až po 3 hodinách :mrgreen: Jinak já měla pod zubem zánět, do díry po zubu dal antibiotickou vložku a zašil :palec: Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.1.20 21:23
@Anonymní píše:
Ahojky ve spolek.. Dnes mi trhali sedmičku dole, mám 2 stehy na týden. Ibalgin jsem měla okolo 17 hodiny a dobré, cítím to ale bolest se říct nedá. Zítra chci jít normálně do práce ( práce u lisu, špína, prach a teplo ).. Necítím se na to být doma ale rodina a přátelé mě nechápou, mamka nadává, že nebudu aspon do pátku doma.. Kdo jste to měl podobně po vytržení, šli jste do práce?

já trhala zuby postupně po jednom. Dva zuby mi trhal jeden ****** Do práce jsem šla a týden do dalšího trhání jsem trpěla.
Pak jsem šla k jinému, ten mi vytrhal 5 kořenu najednou, dal mi antibiotika na týden, několik stehu a do práce jsem šla. Jen jsem nebyla schopna jet na kole, tak jsem přijela o hodinu později autobusem. Pracují venku a i v prašném prostředí. A v pohodě.
Teď půjdu znova na trhání, protože se tomu ****** při trhání zlomil nástroj a ten mi zarostl v dásni. Objevil to až rentgen.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama