Vytržení zubu moudrosti

Anonymní
15.9.19 22:53

Vytržení zubu moudrosti

Ahoj. 2.9. jsem byla na vyndání zubu moudrosti, dnes je to 13 dnů a z rány mi vytéká něco žlotobílého. Mam to trošičku citlivějši (což je samozřejmě normální) ale nebolí to jako kdybych měla mít zánět. Normálně jim. Když otevřu hodně pusu, tak to ještě trochu bolí. Měla bych to řešit se zubařkou? Nebo vytvořil se po 14 dnesch od zákroku někomu zánět?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
15.9.19 23:36

Na vytržení jsem byla a nic mi nevytekalo. Asi bych zavolala a zeptala se ráno

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.9.19 23:46

Mě když trhal zub moudrosti, tak mi to zašil tu ránu, třeba se ti tam dostal nějaký kousek jídla a teď to zlobí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
345
16.9.19 21:49
@Anonymní píše:
Ahoj. 2.9. jsem byla na vyndání zubu moudrosti, dnes je to 13 dnů a z rány mi vytéká něco žlotobílého. Mam to trošičku citlivějši (což je samozřejmě normální) ale nebolí to jako kdybych měla mít zánět. Normálně jim. Když otevřu hodně pusu, tak to ještě trochu bolí. Měla bych to řešit se zubařkou? Nebo vytvořil se po 14 dnesch od zákroku někomu zánět?

To žlutobílé je hnis a vytéká vám proto, že tam máte zánět.. Buď běžte k doktorce ať se na to podívá a nebo berte nějaké vitamíny a počkejte jestli se to samo zahojí. Jinak trvá dost dlouho než ta díra zaroste…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama