Reklama

Vytržení zubu - zaživa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 27.12.16 17:21
Vytržení zubu - zaživa

Dobrý večer, dnes jsem byla nucena navštívit zubařku. O svátcích mě chytl moudrák dole :(
Moje má dovču, ale vzala mě naštěstí jiná na naší poliklinice. Nikdy mi zub netrhali, je mi 30 a doteď jsem měla 1 plombu z dětství. Takže jsem neměla žádnou představu, co mě čeká za bolest. Doktorka nebyla moc sdilna a jen řekla: No joo osmička! Pak mi pichla injekci do tváře, ano do tváře a poslala do čekárny. Doteď nechápu, jakou funkci měla ta injekce, když jsem cítila celou tvář a hlavně všechny zuby, když jsem se ohradila, řekla jen: Hm, jdeme na to. Zub mi vyrvala, ta bolest se nedá popsat. Stojím si zatím, že zaživa. Hrozně jsem brečela. To bylo ráno, pořád to hodně bolí a mám tam díru jak do prd…
Teď čtu na netu, že se zuby před trhanim opichavaji a díry po osmickach šijí?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 12313 příspěvků 27.12.16 17:24

Dostala jsem několik injekcí, kolem zubu, ne do tváře. Ale ani jednu díru po zubu mi nešili.

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 27.12.16 17:25

Dira se sit nemusi, me teda nesili ani jednu. Trhani jako takove by nemelo bolet, neni to prijemne, ale vylozene to neboli. Mela jsi ji vcas zastavit, at dal nepokracuje.

Lychee13
Závislačka 3036 příspěvků 27.12.16 17:29

Pokud jsi ten zub měla už zanícený, tak je možné, že Ti injekce nezabrala. Díra po osmičkách se šijí, ale jen pokud je to velká rána. Vem si Valetol, zalez do postele a po každém jídle si vypláchni pusu. A pár dní jez na druhé straně, zítra už bude líp. ;)

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 27.12.16 17:29

Přiznám se, že jsem byla v šoku :(
Někdo dostává rovnou i ATB kvůli případnému zánětu, teď se modlím, ať se to zahojí, jestli tam ještě dostanu zánět, tak snad radši skočím z okna než tam zase jít :(

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 27.12.16 17:30

Tak to je teda šílená zubařka, kde prosímtě taková ordinuje 8o mě trhali jednu, horní teda, trhání samotný nebolelo vůbec. injekci jsme dostala taky jen jednu, do vnější dásně, nedostala jsi ji taky tam? je to hned vedle tváře, ale dá se to do dásně. mi dr řekl, že většinou jedna stačí, kdyby ne, tak ať řeknu, dkyby mě to bolelo, že mi píchne ještě druhou zevnitř. díru mi taky nešili.

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 27.12.16 17:31

Také mi po 8 díry nešily, do tváře se umrtvení dává,/ spíš tedy do dásně, jak je psáno výše/ také jsem to tak měla. Asi si měla smůlu, že ti to špatně zabralo

Příspěvek upraven 27.12.16 v 17:32

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 27.12.16 17:32

Děkuju, nebyla jsem schopná jít do práce, zalezla jsem do postele s Brufenama. Ani pořádně nevím, jak na tom ten zub byl, doktorka nic neřekla, ani pokus o vyléčení, rovnou ven

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 27.12.16 17:34

Opravdu do tváře, pořád tam mám dirku od vpichu, přišla úplně vniveč :(
Ta zubařka je řezník. No příště už budu vědět

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 12313 příspěvků 27.12.16 17:34

@Máca-Míša tak osmičky se asi ani neléčí, jsou zbytečné a často dělají potíže.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 27.12.16 17:35
@Máca-Míša píše:
Dobrý večer, dnes jsem byla nucena navštívit zubařku. O svátcích mě chytl moudrák dole :(
Moje má dovču, ale vzala mě naštěstí jiná na naší poliklinice. Nikdy mi zub netrhali, je mi 30 a doteď jsem měla 1 plombu z dětství. Takže jsem neměla žádnou představu, co mě čeká za bolest. Doktorka nebyla moc sdilna a jen řekla: No joo osmička! Pak mi pichla injekci do tváře, ano do tváře a poslala do čekárny. Doteď nechápu, jakou funkci měla ta injekce, když jsem cítila celou tvář a hlavně všechny zuby, když jsem se ohradila, řekla jen: Hm, jdeme na to. Zub mi vyrvala, ta bolest se nedá popsat. Stojím si zatím, že zaživa. Hrozně jsem brečela. To bylo ráno, pořád to hodně bolí a mám tam díru jak do prd…
Teď čtu na netu, že se zuby před trhanim opichavaji a díry po osmickach šijí?

Mě píchl mudr při trhání moudráků dvě injekce do každého zubu, resp. k zubu do dásně, jeden jsem necítila vůbec, druhý trošku. Soucítím s Vámi, kamarádka i známá mají zkušenost jako Vy. Já byla happy při i po trhání obou naráz. A to mě všichni strašili, zbytečně jsem se bála… Do tváře mi to přijde nesmyslný…

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 27.12.16 17:35

@Máca-Míša hlavní chyba lékařky byla, že se neujistla zda injekce zabrala, jinak myslím standartní postup

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 27.12.16 17:39

Asi jsou 8 zbytečný, s tím souhlasím. Už to ale nechci nikdy zažít. Nevíte prosím za jak dlouho se mi zaceli ten kráter? :( Utopila bych tam lentilku jak je to velký

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 27.12.16 17:40

@Máca-Míša ta velikost díry se zdá fakt zpočátku hodně velká, neboj, to se postupně zacelí

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 27.12.16 17:41
@ilonka12 píše:
@Máca-Míša hlavní chyba lékařky byla, že se neujistla zda injekce zabrala, jinak myslím standartní postup

Ano a moje, že jsem se nebránila, naivně jsem si říkala, že to tak má asi být.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama