Vytržený zub a neustálé krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lilan91
Nováček 6 příspěvků 27.02.18 13:29
Vytrzeny zub a neustale krvaceni

Dobry den,
vcera rano mi zubar trhal sedmicku. A porad to krvaci! V noci jsem skoro vubec nespala a porad plyvala krev. Uz je to dost neprijemne. Zkusim doktorovi volat, ale nebere to. Mam radeji na pohotovost? Kdyby to nebylo tak neprijemne tak to neresim. Dekuji za odpovedi.

Reklama

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21629 příspěvků 2 inzeráty 27.02.18 13:34

@Lilan91 Já plivala krev taky dlouho, ale tolik asi ne :think: Nevytahuješ si to z toho zubu. Informovali tě o tom, že je nutné, aby tam vznikla staženina, že to nemáš vytahovat ani vyplachovat?

Petruna21
Echt Kelišová 9214 příspěvků 27.02.18 13:36

Nevyplachuješ si hodně pusu? Jelikož to potom teče :think:

pannda
Kelišová 6265 příspěvků 31 inzerátů 27.02.18 13:38

Na pphotovost to asi ne, zkus hřebíček, stahuje dásně..

Lilan91
Nováček 6 příspěvků 27.02.18 13:38

@Aries6 Nevyplachuji. Na to jsem byla upozornena od doktora. Prave, ze krev plyvu i s tou srazeninou. :,(

Aries6
Generální žvanilka 21629 příspěvků 2 inzeráty 27.02.18 13:42
@Lilan91 píše:
@Aries6 Nevyplachuji. Na to jsem byla upozornena od doktora. Prave, ze krev plyvu i s tou srazeninou. :,(

Já plivala krev určitě od rána (od trhání) až do večera. S bylinkama bych byla opatrná. Sice má pravdu @pannda, ale tam může nastat i něco nežádaného. Já tehdy myslela, že by byla dobrá třeba šalvěj, ale prý taky ne.
Jestli se ti to opravu nelíbí, zavolej zubaři. Snad by si na tebe 5 minut udělal, aby tam jen kouknul.
Máš to sešité?

Lilan91
Nováček 6 příspěvků 27.02.18 13:50

@Aries6 Sesite to nemam. Jen mi dal tampon, ktery jsem musela mit 15 minut v puse. Vzdy kdyz se tam ta srazenina udela tak ji pak s krvi vyplyvnu. A to si to jazykem nedrazdim.

ivašot.
Kelišová 5733 příspěvků 27.02.18 14:01

Mě kdysi na zubním radili, že kdyby mi rána po vytržení krvácela, že mám důkladně přežehlit čistý kapesník, srolovat ho a použit jako ten tampon, co dávají po vytržení. A zkus tu stranu pusy ledovat.

Ronnie
Ukecaná baba ;) 2493 příspěvků 27.02.18 14:42
@ivašot. píše:
Mě kdysi na zubním radili, že kdyby mi rána po vytržení krvácela, že mám důkladně přežehlit čistý kapesník, srolovat ho a použit jako ten tampon, co dávají po vytržení. A zkus tu stranu pusy ledovat.
Úplně přesně tak. Skousnout a držet klidně hodinu, dvě. Pak velice opatrně vyndat, ničím nevyplachovat, jíst a pít taky opatrně, nic horkého. Žádná zvýšená fyzická námaha, žádné předklánění, odpočívat spíš v polosedu, nelehat si. S ledováním opatrně, jen po chvilkách a přes nějaký ručník, plenu. Pokud by se to do večera nezlepšilo, jela bych na pohotovost, dají takovou vstřebatelnou želatinu a zašijí. Nebereš něco na ředění krve, nemáš právě MS nebo se necpeš analgetiky? To vše zvyšuje krvácivost.

Lilan91
Nováček 6 příspěvků 27.02.18 14:53

@Ronnie Dekuji za rady. Menstruace mi skoncila v sobotu a v pondeli mi trhal zub. Ale mam necely mesic nitrodelozni telisko. Takze je stridave menstruace a spineni. Takze myslite, ze by to mohlo byt tim?

Ronnie
Ukecaná baba ;) 2493 příspěvků 27.02.18 15:12

@Lilan91 tak to zase spíš asi ne, to by musela být MS v plném proudu, aby to mělo vliv, aspoň myslím. Každopádně bych to do zítra už nenechávala a nebo nejpozději zítra ráno vyrazila ke svému zubaři, jestli se to nezlepší. Otázka je, jestli je to opravdu krvácení proudem nebo spíš plivete krvavé sliny, každopádně víc než den po zákroku už by to mělo být dávno ok. Proč se vlastně zub trhal? Ještě by to mohlo víc krvácet, pokud to bylo v zánětu, ale i tak už je to dost dlouho. Každopádně přeju, ať je brzo líp! :kytka:

Cherybery
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 27.02.18 15:17

Me taky rikali kdyby to krvacelo tak znovu zkous out kapesnik. Me to druhy den nekrvacdlo vubec. Tri dny ledovat a od 4. nahrivat.

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 27.02.18 20:04

Presne tohle mel pritel, vytrhli mu zub a jemu to krvacelo jeste 2 dny potom a snad tyden ho bolela ta rana..ma pry hluboky koreny tak je dira hluboka a proto to krvaceni tak mas asi to stejny

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejpevnější zadek světa: Sexy Ukrajinka je známá jako žena s železným pozadím

Dře jak kůň a drží extrémní diety, aby byla na „prknech“ ta nejlepší a... číst dále >

Jak dostat Frolíka do polepšovny? Kobzanová si stěžuje, že je na všechno sama

První mráčky v ráji? Diana Kobzanová sice žije díky Michaelu Frolíkovi život... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama