Využili jste letní fusak?

Anonymni
30.9.09 11:55

Využili jste letní fusak?

Holky využili jste některá tento fusak?

http://www.elinka.eu/detail.php?…

Nebo je to zbytečnost? Stačí deka? Teď je malý malý, ale pamatuju si , jak nám deka pořád zklouzávala, když už seděla starší dcera.
Zahřeje, všude píšou, že je ideální na teď?
Nebo jsou to zbytečně vyhozené peníze.
Děkuji.
k.a.c.k.a.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

330
30.9.09 12:02

Ahojky, tak z moji zkušenosti … mam od emitexu ten úplně tenký na sporťák…fusak jsem moc nepoužila…spíš jen tu spodní část jako podložku.
Když malý usnul v kočárku tak jsem to sem tam připnula a nebo dala deku.
Když byl vzhůru, tak sebou moc mlel a fusák se často vyvlékl z oběradla a krabatil se pod ním. Takže pokud máš klidnější dítko, tak bys ho mohla využít, pokud akční tak shrnování budeš řešit stejně…mě se nejvíc osvědčilo do rohu deky našít šňůrky a uvazovat to za konstrukci (k tyčkám které vedou k rukojeti kočárku)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
30.9.09 12:38

letní fusak jsem nepoužila. koupila jsem si v ikei polarvide - levnou fleesovou velkou deku, prostřihla otvor na prostřední pás mezi nohama, jinak bychom deku ztráceli, a bylo. deka stála 100,– a používali jsme ji hodně a teď na ni přijde čas v zimě, jelikož Vojta už je na fusak asi velikej a tohle se dobře pere…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24838
30.9.09 13:00

Ahoj, tak my letní fusak od Emitexu máme a využíváme ho, já jsem spokojená, používala jsem ho hlavně proto, že jsme měli problém sehnat nánožník k našemu kočárku. Nánožník už máme a dneska jsme ven jeli s letním fusakem i nánožníkem :wink: M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
30.9.09 13:56

Já mám jen nánožník a dneska jsme jeli jen s ním. Já zas nesehnala pláštěnku, proto do deště vyrážím s tím nánožníkem, tohle bych asi opravdu nevyužila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.9.09 23:26

Ahoj, tento fusak máme a jsem naprosto spokojená. Dcera je divoká jak čert, neposedí v klidu, pořád kope atd.. a tento fusak je jediná možnost, jak ji udržet trochu v teple. Přikrývat dekou nemá cenu, odkope se občas i z toho fusaku (i když je zapnutý), ale já jsem s ním fakt spokojená, využili jsme ho hodně i přes léto, máme ho v kočáru do teď a vyndám ho až v zimě, kdy ho vyměním za fusak zimní.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama