Využití - balkon v rodinném domě

68912
12.4.21 10:58

Využití - balkon v rodinném domě

Máme balkon v rodinném domě. Přístup přes ložnici. Asi jako většina - nevyužíváme. Pokud chceme být venku, jsme na zahradě, máme terasu, zahradu. A v tomto směru ani používat nechci. Našel jste někdo nějaké smysluplnné využití?

Já bych tam alespon sušila prádlo, když už nic. Ale jak to není zastřený… Ještě navíc když prší a mám přenést sušák dovnitř, tak to přendavat přes postele v té ložnicii… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20100
12.4.21 11:01

Smysluplně bych na něj jednou týdně vyhodila peřiny a zbytek týdne se tvářila, že tam není. Teda, pokud nemáš ctitele, co by ti pod ním pořádal serenády…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7933
12.4.21 11:02

Večerní posezení. Pak se dá přelézt jen do postele a vyhnes se nebezpečným schodům :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10607
12.4.21 11:03

My takhle máme terasu. Před ní obrovskou tůji, kterou majitel nechce nechat odstranit, takže je tak stín. Nijak ji nevyužívám, prádlo tak dávám jen v létě. Navíc je směrem do ulice a každý nám tam vidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
12.4.21 11:08

Ja bych si tam asi udelala hezke zatisi z kytek. Strasne se mi libi, kdyz je balkon u loznice a muzes v lete otevrit dvere „do zelene“, proste vypada to hezky pro oko :lol: :lol: coz bych rekla, ze prijemne nalazeni se po ranu je taky smysluplne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5801
12.4.21 11:08

Je fakt, že to byla lodžie, ale sousedi ji zazdili a zvětšili si ložnici🤷‍♀️.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10980
12.4.21 11:12

Dcera má z kuchyně a grilujeme tam, nemusí se nic tahat do pergoly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8995
12.4.21 11:19
@Lama Lama píše:
Máme balkon v rodinném domě. Přístup přes ložnici. Asi jako většina - nevyužíváme. Pokud chceme být venku, jsme na zahradě, máme terasu, zahradu. A v tomto směru ani používat nechci. Našel jste někdo nějaké smysluplnné využití?Já bych tam alespon sušila prádlo, když už nic. Ale jak to není zastřený… Ještě navíc když prší a mám přenést sušák dovnitř, tak to přendavat přes postele v té ložnicii… :roll:

To je naprd. Buď tam udělat zimní zahradu, nebo zvětšit ložnici, nebo tam nasadit kytky, pořídit houpačku a využívat jako zašívárnu s knížkou před rodinou. Jiné smysluplné využití balkónu v RD nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21229
12.4.21 11:24

U ložnice v RD mi balkon přijde vhodný jen pro vyvětrání peřin…jinak je celkem k ničemu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14299
12.4.21 11:26

No máme celkem 3 balkony. Co na nich děláme? Nic :lol: Max. větráme peřiny. Nicméně jelikož balkony nejsou hotové (nemáme zábradlí s madlem), tak ani ty peřiny nemůžeme. Leda, že bychom tam dali deku a na to peřinu, jelikož jinak by mohla peřina zrezivět. Až balkony budou (letos),tak budeme ty peřiny dávat pravidelně. Ale víc asi nic, max. nějakou kytku tam dát. Ale jinak jsou úplně k ničemu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16630
12.4.21 11:31

Já bych tam ten sušák klidně dala - holt tam pověsíš prádlo až poté, co mrkneš na předpověď. Když bude pršet/sněžit složíš ho a hodíš ke straně. Nějakou kytičku bych si tam taky dala :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68912
12.4.21 11:32
@JednaPrazacka píše:
Ja bych si tam asi udelala hezke zatisi z kytek. Strasne se mi libi, kdyz je balkon u loznice a muzes v lete otevrit dvere „do zelene“, proste vypada to hezky pro oko :lol: :lol: coz bych rekla, ze prijemne nalazeni se po ranu je taky smysluplne ;)

To nechci. Ráno vstanu v šest a valim do práce a nemám čas rozjímat nad balkonovou zelení. O víkendu mi stačí výhled do zahrady. Nechce se mi to zalévat. Prsotě v tom krásném směru balkon využívat nikdy nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1148
12.4.21 11:32

Já na balkón dostanu pět praček, k nezaplacení. Je fakt, že je zastřešen. Ráda bych tam časem dala ještě nějaké kytky a nějaké křesílko na teplé letní večery v noční košili, když už se mi nechce z patra až do zahrady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68912
12.4.21 11:33
@unuděná píše:
Já bych tam ten sušák klidně dala - holt tam pověsíš prádlo až poté, co mrkneš na předpověď. Když bude pršet/sněžit složíš ho a hodíš ke straně. Nějakou kytičku bych si tam taky dala :mavam:

No, ke straně je to prdu - to zmokne tak jako tak.
Na předpovědi jsem marná :?
Jsem googlila nějaký se sušák se stříškou a normálně i ali selhal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16630
12.4.21 11:35
@Lama Lama píše:
No, ke straně je to prdu - to zmokne tak jako tak.
Na předpovědi jsem marná :?
Jsem googlila nějaký se sušák se stříškou a normálně i ali selhal.

Tak plastový sušák klidně zmoknout může, žejo. To není žádné drama. My máme jeden nezakrytý balkon a taky na něj občas věším prádlo, sušák pak složený hodím dovnitř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat