Využití vajíčka na podvozku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pavlinarej
Nováček 10 příspěvků 05.11.18 09:06
Využití vajíčka na podvozku

Ahoj maminky. V březnu čekám své první miminko. Koupili jsme si kočárek (sporťák a hlubokou korbu) Baby Jogger City Elite.
Maminky, jak moc jste využívali vajíčko na korbu, že byste jezdily s vajíčkem na kočárku? Adaptér na vajíčko není k Baby Jogger City Elite nejlevnější, a tak řeším, zda si vůbec pořizovat adaptér, jestli mi nebude stačit vajíčko, ve kterém miminko převezu z porodnice a pak na občasné převezení, ale že bych ho měla spíš v hluboké korbě.
Jaké jsou Vaše zkušenosti? Využívaly jste vajíčko na podvozku hodně?
Děkuji za rady.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19256 příspěvků 05.11.18 09:13

Záleží jak moc cestuješ s dítětem autem třeba na nákup kdy není potřeba kočárek a hodí se jen na něco nacvaknout vajíčko. Ven jako na procházky se s tím moc nechodí.

zudina
Ukecaná baba ;) 2168 příspěvků 05.11.18 09:15

Ja to vyuzila maximalne, protoze jezdim autem k doktorum, na nakupy atd, a tahat vajicko s ditetem kdyz je pak tezsi je sileny

Angel-X
Kecalka 217 příspěvků 05.11.18 09:15

Ahoj, podle toho jak moc máš v plánu někam cestovat a jake dovházkové vzdálenosti musíš řešit. Mi osobně se vajičko lepe vozilo při navštěvě lékařky, kdy musim zaparkovat dale nez 50 metru, preci jen se vajicko pronese. A kvuli pripadne jeste pochuzce od doktorky,na urad a do obchodu se mi zase nechce cely kocarek v aute tahat. Pokud ale planuju delsi pobyt mimo tak samozrejme volim celou hlubokou korbicku nez jen vajicko. Nicmene muj maly uřvanek nechce byt ani ve vajicku ani v kočarku, takze řve tam i tam :-D

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63271 příspěvků 3 inzeráty 05.11.18 09:17

@pavlinarej Já to celkem využila, ale já tedy měla samostatný (menší) podvozek přímo pod vajíčko, hlavní kočár jsem měla mohutný terénní a vozit ho na krátké cesty do obchodu či k doktorovi mi přišlo zbytečné. Takže na velkém podvozku byla korba a s tím jsem chodila na procházky a malý bydlel stabilně v autě…

srpen89
Ukecaná baba ;) 1865 příspěvků 05.11.18 09:20

Zalezi, jak moc jezdis autem. Ja ho vyuzila tedy maximalne.

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 05.11.18 09:22

JÁ HO VYUŽILA DOST..
dítě nechtělo v hluboké jezdit pár měsíců po narození, takže jsem všude jezdili ve vajíčku na korbě..to mu nevadilo..

a12
Vesmírná mluvilka 32066 příspěvků 05.11.18 09:23

Ja ho nevyuzila temer vubec.. Na, druhy asi 2×, na prvni o trosku vic ale taky malo..
Ale s prvnim jsem k doktorovi chodila pesky s kocarem, s druhym autem az ke vchodu, takze jsem vajicko na podvozku vyuzila jen parkrat na kyclich, ty byli v jinym meste a parkoviste daleko.. Na nakupy vubec kdyz se jelo autem tam jsem dala vajicko na kosik..

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 05.11.18 09:25

jj v obchodě jsem také dávala vajíčko na košík..zbytečně tahat i podvozek :nevim:

axlpol
Závislačka 2701 příspěvků 85 inzerátů 05.11.18 09:33

@pavlinarej ..taky čekám v březnu a já naopak uvažovala,že vynechám hlubokou korbu.
Vajíčko na podvozku využiju více.Musím odvézt děti do školky,takže doma nabalím malé do vajíčka a at autem či pěšky,nejrychleší bude hodit vajíčko na podvozek.Na cestu ze školky-školky pěšky či autem.Taky si někdy ze školky rovnou zajedu ke tchýbni na ranní kafe,takže opět bude nejrychlejší s vajíčkem.K dok­torce,kde se mi nevejde kočárek do výtahu (ano i v nových lékařských zařízeních mají i dnes malinké výtahy :roll: )vezmu jen vajíčko do ruky a podvozek zamknu venku,v čekárně jej taky budu mít ve vajíčku a nemusím jej držet na rukou a taky na nákupy to bude lepší s vajíčkem ......takže záleží jak kdo tráví čas.

Petra Z
Hvězda diskuse 52026 příspěvků 05.11.18 09:37

Já využila dost.....navíc kluk měl v půl roce skoro 10 kilo a prostě jsem ho ve vajíčku neunesla…
Takže i přesun od auta do bazénu např.na kojenecký plavání ,cesta k dr.od auta–vždycky podvozek…

Uživatel je onlineveria
Generální žvanilka 23547 příspěvků 1 inzerát 05.11.18 09:38

Využívám maximálně protože všude musím jezdit autem. Plus ještě na kratší akce nosím v nositku.

Popokatepetla
Závislačka 3134 příspěvků 05.11.18 09:41

neměla jsem, nepotřebovala jsem

Luclic
Povídálka 50 příspěvků 05.11.18 09:48

My jsme nepouzili ani jednou. K doktorce jsme ale chodili pesky s korbickou, a na nakupech jsme si dali vajicko na kosik nebo do kosiku. Jet s kocarkem + tahat nakupni kosik mi prislo otravne. Ono se doporucuje nemit mimi ve vajicku dele nez hodinu, nici se tim zada, takze na prochazky to neni. Vsude, kde jsme predpokladali delsi trasu jsme brali korbicku a nikdy nebyl problem. Ja bych adapter zatim nekupovala a dokoupit muzete vzdycky, když zjistite, ze by se vam hodil.

bertoldina
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 2 inzeráty 05.11.18 09:50

Neměli jsme a ani bychom to nevyužili. K doktorce chodíme pěšky, na nákupy jen jeden z nás. Pokud potřebuji někam, kde by byl kočár problém, beru nosítko.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >