Využíváte služby úklidu v domácnosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JaimeG
Kecalka 374 příspěvků 13.08.18 20:15
Využíváte služby úklidu v domácnosti?

Ahoj ženy, zajímá mě, chodí k někomu z vás paní na úklid? Mám půlroční dcerku, kterou nemůžu téměř ani odložit, do toho jsme začali s partnerem podnikat plus spousta jiných dalších věcí, až mi to trochu přerůstá přes hlavu. A pomoc s úklidem by byla velmi příjemná. Bydlíme v mini vesničce, je tu šílená drbárna, ale to se nedá nic dělat :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Petra Z
Hvězda diskuse 52054 příspěvků 13.08.18 20:21

Já chodím uklízet kamarádce.
Taky vesnice a co ,já mám peníze navíc a ona se nemusí starat o úklid. Taky s manželem podnikají a když má volno,užívají si jako rodina.

Eimi33
Stálice 89 příspěvků 13.08.18 20:23

nebydlím v minivesničce ale uklízečka mi chodí a je to „těžká“ pohoda ;)

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 13.08.18 20:24

Ano mám. Vyčetly mi to zatím jenom dvě ženy, prý jsem mladá a přece si zvládnu uklidit. Obě dvě si uklízečku taktéž platí :roll: takže okolí bych neřešila, on nejvíc žvaní ten, co má největší kus másla na hlavě :lol: mou reakcí bylo, že mám uklízečku, páč na úklid nemám čas ani náladu, a tečka.

Mmmanka
Ukecaná baba ;) 1551 příspěvků 13.08.18 20:26

@JaimeG
Ahooooj! :kytka: :hug: :mavam:
Hele ne, ale obcas me to napadne, kdyz mi tu ti nasi dva raubiri stihnou behem kojeni vyrobit nejakou kalamitu. :lol: :mrgreen:
Treba dneska jsem dvakrat vytirala kuchyn behem 20 min, nejdriv chemicky pokus s plnou konvici rozlite vody starsiho a pak pul lahve sirupu vyliteho mladsim. :mrgreen:
Az zacne mala lozit, bude to asi hardcore, ale nejak to prezijem. :kytka: Nase nastesti je fakt pohodova a kdyz ma brachy jako kino, tak stihnu uvarit i ramcove poklidit. ;) :palec:
Drzim pesti a na drbarnu nedej, hlavne at jste spokojeni a mala at hezky roste! :palec: :pankac: :kytka: :hug: :mavam:

Příspěvek upraven 13.08.18 v 20:28

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 13.08.18 20:27

kdybych na to měla prachy,tak využívám a jak ráda :)

mayecka
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 13.08.18 20:36

Ahoj já na úklid nemám jelikož já uklízení miluju. Sama bych chtěla jednou pracovat jako pokojská. Ale snažím se sehnat někoho na mytí oken to z celé duše nesnáším :(

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28989 příspěvků 13.08.18 20:38

@mayecka :think: :potlesk:

warita
Echt Kelišová 8215 příspěvků 13.08.18 20:47

Kdybych nevedela kam driv skocit, rcite bych si nekoho pozvala. Jinak teda, ja to vzdy nejak zvladla a asi bych to tezce nesla, kdyby mi nekdo cizi trajdal po byte.

JaimeG
Kecalka 374 příspěvků 13.08.18 20:58

Holky jste skvělý, dík :) Jsem ráda, že vám to připadá jako naprosto normální záležitost. Mně spíš napadlo, aby si někdo neříkal, to si nezvládne uklidit sama.. Ale s tím, co si kdo mysli, nic neudělám ne :D U nás hlavně den probíhá tak, že Ellinka spí 3× za den cca půl hodiny. A já se rozhoduju, jestli něco uklidím, uvařím nebo se najím :D Někdy mám pocit, že absolutně nic nestíhám, myslím furt na to, co potřebuju uklidit.. A to už je trochu na palici :) Nikoho cizího bych k nám vzít nechtěla, ale velmi dobrá kamarádka mi doporučila tetu, která je taktéž na rodičovské a každá koruna se jí hodí, takže pravděpodobně zkusím ji a uvidíme :) Představa, že tu budu mít v jeden den krásně uklizeno všechno najednou a ne po kouskach furt něco, je fakt bombová :mrgreen:

dedrichov
Závislačka 2876 příspěvků 13.08.18 21:04
@JaimeG píše:Nezabývej se tím, co si o tom myslí okolí, oni Ti domácnost udržovat nebudou. Nežijí Tvůj život, máš své radosti i strasti, ostatní nemají důvod či pravomoc Tě hodnotit a posuzovat. Drbat asi budou, no a co?

JaimeG
Kecalka 374 příspěvků 13.08.18 21:09

@Petra Z @Eimi33 @Lalelale Smím vědět, kolik za úklid platíte / dostáváte? :)

Eimi33
Stálice 89 příspěvků 13.08.18 21:10
@JaimeG píše:
@Petra Z @Eimi33 @Lalelale Smím vědět, kolik za úklid platíte / dostáváte? :)

Platím jí 150kč/h

vulpes
Kelišová 5040 příspěvků 13.08.18 21:21

mám paní na úklid, vzala jsem ji, když byl malému rok a čtvrt a já se nějak totál ze všeho hroutila a dům mi přerůstal přes hlavu. Chodila napřed 1× týdně na 5h a když se dům dostal postupně pod kontrolu (okna, hloubkový úklid kuchyně, koupelen…), tak už chodí jen +x za dva týdny. Po pravdě, teď už bych ten úklid zvládla časově sama, ale tak neuvěřitelně mi to pomáhá psychicky a navíc je paní opravdu úžasná, spolehlivá a samostatná, že se jí nepustím, ani kdybych za to měla dát poslední peníze.
Vážně bych tu pomoc vyzdvihla hlavně po té psychické stránce. Ten pocit, že člověk není na všechno sám a že je to občas uklizené všechno najednou a ne vždy jen po částech…lepší než antidepresiva :palec:

Petra Z
Hvězda diskuse 52054 příspěvků 13.08.18 21:24

@JaimeG chodím jednou týdně,je to malý domeček,takže tak hodina a půl až 2 hodiny.A mám 250 za úklid.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >