Využíváte záložky na profilu eMimina?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
admin
Extra třída :D 12282 příspěvků 09.09.19 10:44
Využíváte záložky na profilu eMimina?

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na vaši zkušenost s vaším osobním profilem.

• Využíváte záložky, kde vyhledáváte, co jste kam přispěli / co jste hodnotili?
  • Kdybychom zrušili „Kde diskutuji“ a nechali jen „Diskuzní příspěvky“, stačilo by vám to?
  • Přidáváte si vlákna do oblíbené diskuze, aniž byste do něj napsali?
  • ještě jeden dotaz: Využíváte v seznamu spíš očíčko, stránkování nebo funkci poslední příspěvek? Zobrazují se hned vedle sebe.

--
Děkuji za každý názor :kytka:
Monika

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lampicka11
Závislačka 3707 příspěvků 09.09.19 10:54

1, ne
2,občas
3, spíš ne

Uživatel je onlineŠáruší
Kelišová 5156 příspěvků 09.09.19 10:55

Přidávám vlákno do oblíbené diskuze, i když nepřispívám, když mě zajímá. Záložky na profilu využívám minimálně, letos třeba ani jednou.
Ale co já bych ocenila je hromadné mazání právě oblíbených diskuzí, když už mě nezajímají. Mám zatrženo, že se mi přidají do oblíbených, jakmile tam něco napíši. Člověk kouká a než se naděje má třeba 5 stránek oblíbených diskuzí. Pak to po jednom odmazává. Kdyby fungovalo zatržítko označit všechny diskuze na stránce a z nich pak jen odfajfkovat ty, co chci nechat a zbytek moct hromadně odmazat. Něco jako má třeba email od seznamu, že můžu jedním čtverečkem nahoře zaškrtnout všechny maily na stránce a jen si vybrat ty, které nechci poslat do koše a zbytek hromadně naráz vyhodit. To kdyby fungovalo u oblíbených diskuzí, to by bylo super.

Uživatel je onlineŠáruší
Kelišová 5156 příspěvků 09.09.19 10:56

A očíčko používám stále, pro návrat do diskuze tam, kde jsem ji opustila.

debra.morgan
Extra třída :D 10034 příspěvků 09.09.19 10:57

Nepoužívám z osobního profilu nic.

edit: oko ano.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 11:00

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 18935 příspěvků 09.09.19 10:59

Přidáváte si vlákna do oblíbené diskuze, aniž byste do něj napsali?
Ano, buď oblíbené nebo „sledovat“.

@Šáruší píše:
A očíčko používám stále, pro návrat do diskuze tam, kde jsem ji opustila.

Přesně, i já.

Uživatel je onlineMango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17187 příspěvků 09.09.19 11:00

Používám spíš první záložku Oblíbené diskuze, je to jediný orientační bod. Záložku Kde diskutuju používám minimálně. Vlákna, do kterých nepřispívám, si většinou do oblíbených nedávám. A nejčastěji používám funkci poslední příspěvek v diskuzi

lucenka
Hvězda diskuse 37747 příspěvků 09.09.19 11:16

Jedinou záložkou, kterou používám, je ta první „oblíbené diskuze“. A pak očíčko pro návrat do diskuze.

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 8494 příspěvků 09.09.19 11:18

Očicko nechat prosím :kytka:

Lama Lama
Hvězda diskuse 54966 příspěvků 09.09.19 11:19

@admin píše:
Dobrý den,

Občas

• Kdybychom zrušili „Kde diskutuji“ a nechali jen „Diskuzní příspěvky“, stačilo by vám to?

vadilo to už raději zrušit diskuzní příspěvky, těch je moc a hledá se v tom blbě, konkrétní příspěvek si případně v diskuzi dohledám

jo

• ještě jeden dotaz: Využíváte v seznamu spíš očíčko, stránkování nebo funkci poslední příspěvek? Zobrazují se hned vedle sebe.

očíčko. a štve mi, že u dlouho neobnovených diskuzí se očičko neukáže –
Monika

Káťa19
Extra třída :D 14339 příspěvků 2 inzeráty 09.09.19 11:37

Občas záložky potřebuji použít, asi by to stačilo, ponechat jeden z toho, ale za mě také raději dikuzní témata než příspěvky.
Očičko a poslední stránku taktéž :palec: (Stránkování bych klidně postrádala, když budu mít potřebu - kliknu na název diskuze a pak si najdu strany, co potřebuji :nevim:. Nebo z poslední stránky se vrátím)

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21648 příspěvků 09.09.19 13:44
@Lama Lama píše:
@admin píše:
Dobrý den,

Občas

vadilo to už raději zrušit diskuzní příspěvky, těch je moc a hledá se v tom blbě, konkrétní příspěvek si případně v diskuzi dohledám

jo

očíčko. a štve mi, že u dlouho neobnovených diskuzí se očičko neukáže –
Monika

já jsem na tom úplně stejně.
Speciálně „diskuse, kde diskutuji“ používám hodně často. Příspěvků mám mraky, v tom bych se po pár dnech už nevyznala, ale takhle si jednoduše najdu všechny diskuse, kterýma jsem prolezla /a na jedné stránce se mi jich zobrazí hodně/, a můžu si postupně proklikat, jestli se v daným tématu neřeklo ještě něco důležitého/zajímavého ;)

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21648 příspěvků 09.09.19 13:45

Jo, a na počítači se mi líbí, jak zůstává viset ta horní lišta :palec: :palec:
Co to dělá na mobilu, nevím, ale v PC je to paráda :pankac:

lucynka25
Extra třída :D 10317 příspěvků 09.09.19 13:56

Já jsem tedy určite PRO nechat očko, je v tom lepší přehled, co se kde píše nového, i když mě osobně asi stačí upozornění, to využívám na 100%.
Disk. příspěvky vůbec nevyužívám, stačí „kde diskutuji“ a „založená témata“.
Oblíbená nesleduji.

Ze všeho nejvíce využívám „kde diskutuji“ a recepty.
Asi si třeba nepotřebuji číst recenze, co jsem dala na porodnice před x lety, to samé car.. :nevim:

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 18935 příspěvků 09.09.19 15:08
@Mar__tanka1983 píše:
Jo, a na počítači se mi líbí, jak zůstává viset ta horní lišta :palec: :palec:
Co to dělá na mobilu, nevím, ale v PC je to paráda :pankac:

Tak tak. Mám otevřenou takto stále naši uzavřenku.

@lucynka25 píše:
Já jsem tedy určite PRO nechat očko, je v tom lepší přehled, co se kde píše nového, i když mě osobně asi stačí upozornění, to využívám na 100%.
Disk. příspěvky vůbec nevyužívám, stačí „kde diskutuji“ a „založená témata“.
Oblíbená nesleduji.Ze všeho nejvíce využívám „kde diskutuji“ a recepty.
Asi si třeba nepotřebuji číst recenze, co jsem dala na porodnice před x lety, to samé car.. :nevim:

Očičko na 100% a vytučněné jestli myslíš na meil, to využívám taky.

Akorát se mi někdy stane, že mi nepřijde upozornění, když tam dýl nenapíšu, a na 2.str.mi přijde nový příspěvek z tématu, kam třeba i týdny nikdo nepsal. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama