Reklama

Vývojová dysfázie - cvičení a kroužky v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nadikz
Povídálka 18 příspěvků 30.05.14 00:35
vývojová dysfázie - cvičení a kroužky v Praze

Maminky, mam 3 a pul leteho syna, kteremu byla po kolecku vysetreni (foniatrie, neurologie, pedagogicko-psychologicka poradna a logopedie) zjistena vyvojova dysfazie lehciho typu. Rada bych s nim navstevovala nejake krouzky nebo cviceni pro deti s dysfazii. Nevite o necem?
Priznam se, ze o tomto tematu zatim zjistuji a gugluji…na cviceni chodime normalni, ale od zari bych chtela uz specialni.
Nasla jsem zatim jen www.moje-klinika.cz na Karlaku…mate nekdo zkusenost?
V mem okoli nikdo tuto ‚poruchu‘ nema, tak nevim, s kym se poradit…a maminky maji zkusenosti nejvice.
Diky moc vsem za prispevky.
S pozdravem,
 Nada

Reklama

Reakce:

Lizaveta
Závislačka 4922 příspěvků 30.05.14 07:16

Zpomalení vývoje dítěte může přispět i očkování. Nejedná maminka z diskuze Maminky, které neockujete, ozvěte se…o tom psala. Nevím sice, jak se to přihodilo tvému synovi, ale to, ze na to přišli az po třetím roce vypadá, ze to nema vrozené. Velice mnoha pomohly preparáty Joalis, které detoxikuji organismus (nejen po ocku) nebo TCM nebo kapičky pani Podhorne nebo Energy, změna stravy apod. Poptej se v neocko diskuzi, zdaleka se tam neřeší jen očkování :palec:

brisco
Závislačka 2890 příspěvků 30.05.14 07:36

Ahoj, ja mám úplne stejne starou dceru se stejnou diagnózu. Je asi středně těžkou, u nás je to následek předčasného porodu. Chodím s ni na úplne normální cvičeni pro batolata a Montessori lekce. Ale to chodime uz od roku a půl, ještě před stanovením diagnózy. A taky chodime do logopedickeho kroužku v Logu, ale Brně. Ted se zacala hodne zlepšovat.
Jo a dávám ji rybí tuk.

lynč
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 30.05.14 08:44

My chodíme na rehabilitace doma pravidelne cvicime to mě přijde že mu hodně pomáhá. Pak máme magneB6 na dozravani nervove soustavy a taky dáváme rybí tuk. Jsou ruzne motorické cvičeni pro děti stačí vyhledat po Praze.

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 30.05.14 09:52

Kroužek pro děti s dysfázii jsem našla právě taky jen na LOGO. My tam chodíme na logopedii už druhým rokem a logopedka nám ho nabídla, že by jsme tam mohli docházet. U nás byl problém, že syn tam nechce být sám v kroužku s dětmi.
Moc to nehrotím, protože od září nastupujeme do speciální školky kde děti mají podobný problémy jako my a mají tam logopedku.
Můžu ti poradit ještě stránky na Facebooku Rodiče dětí s vývojovou dysfazií. Je tam hodně maminek které mají děti s touto diagnozou. Mě stránky pomohli v tom, že jsem zjistila kolik takových dětí je a že jsou na tom hůře než my.

tereskacz
Kecalka 159 příspěvků 10.05.18 22:22

Mate nekdo zkusenost se specialni MS Sevrena nebo Na Lysinach? Obe na Praze 4.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >