Vyvolání nebo urychlení menstuace

Anonymní
26.6.20 21:24

Vyvolání nebo urychlení menstuace

Ahoj holky, vím, že je to blbá otázka, ale menstruaci mám dostat přesně na týden, který mám trávit s přítelem, chceme do bazénu apod. a úplně by mi to nebylo příjemné. Chci se zeptat, jestli vám pomohlo něco menstruaci vyvolat a nebo aspoň urychlit, aby netrvala tolik dní?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12880
26.6.20 22:08

Pry snad hodne vody s citronem, ja nezkoušela a kdo ví jaky by byl výsledek. Třeba prášky na oddálení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1194
26.6.20 22:14

Neplánovat si takové aktivity, když máš mít MS?
Zajdi si na gyndu, ať ti doktor něco napíše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4311
26.6.20 22:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky, vím, že je to blbá otázka, ale menstruaci mám dostat přesně na týden, který mám trávit s přítelem, chceme do bazénu apod. a úplně by mi to nebylo příjemné. Chci se zeptat, jestli vám pomohlo něco menstruaci vyvolat a nebo aspoň urychlit, aby netrvala tolik dní?

Nech si napsat prášky na oddálení, teda pokud už není pozdě :think: :nevim: nepíšeš jestli bereš antikoncepci, pokud jo tak tou se dá ms posunout :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42710
26.6.20 22:38
@lachtanice86 píše:
Pry snad hodne vody s citronem, ja nezkoušela a kdo ví jaky by byl výsledek. Třeba prášky na oddálení?

Citron by údajně měl menstruaci naopak oddálit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26383
26.6.20 22:47

Já bych oddálila dobu setkání. Vše mimo prášků je nejisté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
863
27.6.20 08:49

Já jsem kdysi musela kvůli operaci oddálit ms praskama norethisteron a uz to nikdy neudělám! rozhozeny cyklus další půlrok, nálady jak dubnové počasí, břicho me bolelo neskutečně, i když mě nikdy před ani při ms nebolí a po vysazení ms tak silná, že jsem myslela, že vykrvacim. to bych si radši naplanovala wellnes na jinou dobu, než znova podstoupit tohle :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
27.6.20 09:43

Pokud bereš antikoncepci, tak tam se jednoduše začne brát další plato rovnou bez přerušení. Je to v příbalovém letáků.
Jinak bych to nezkoušela, všechny ostatní léky jsou silné směsi hormonů a můžou tě úplně rozhodit.
Spíš vymyslete s přítelem jiné vyžití. On to pochopí, a když ne, tak je to vůl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
27.6.20 11:13

Použití citronové šťávy je značně nejisté. Posunout menstruaci může Norethisteron, který ovšem musí předepsat lékař a který může mít nepříjemné vedlejší účinky. Děvčata, která závodně sportují, dokážou dělat i při menstruaci všechno tak, jak jsou zvyklé, a i plavkyně při ní trénují naplno. Pokud při menstruaci nebudeš mít velké potíže, nemusíš se ani Ty v ničem neomezovat. Jestliže máš stálého partnera, ani jemu by to nemělo dělat potíže, pokud to s Tebou myslí dobře a váží si Tě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42710
27.6.20 14:32
@Lemrucha píše:
Použití citronové šťávy je značně nejisté. Posunout menstruaci může Norethisteron, který ovšem musí předepsat lékař a který může mít nepříjemné vedlejší účinky. Děvčata, která závodně sportují, dokážou dělat i při menstruaci všechno tak, jak jsou zvyklé, a i plavkyně při ní trénují naplno. Pokud při menstruaci nebudeš mít velké potíže, nemusíš se ani Ty v ničem neomezovat. Jestliže máš stálého partnera, ani jemu by to nemělo dělat potíže, pokud to s Tebou myslí dobře a váží si Tě.

Hele s tema sportovkyněma to neni až tak jistý, tenkrát nějaká tenistka rikala, že ji překvapilo, že se ji podařilo otěhotnět rychle, ze vrcholovy sportovkyně normální menstruaci v podstatě nemaj :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama