Vyvolání porodu ve 38. týdnu

Anonymní
26.2.20 12:41

Vyvolání porodu 38tyden

Ahoj, jsem dnes 38+0 tt a už se nemůžu dočkat až vyleze prcek na svět.
Chtěla bych to nějak popohnat aby to bylo co nejdřív, od 38tydne je miminko už donošene a zcela vyvinuté tak myslím že by to nebyl problém. Četla jsem na internetu plno babskych rád atd.. Ale chci se zeptat vás co je 100% účinné. Doktorka mi hrozila předčasným porodem už od 29tyden a ejhle už jsem 38 a pořád nic, ale jsem ráda že jsme to zvladli přece jenom v bříšku je nejlíp. Tak co vám pomohla na vyvolání porodu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13492
26.2.20 12:44

Nedělej žádný zbytečný akce. Dítě není připravený ve chvíli, kdy mu to řeknou tabulky, ale ve chvíli, kdy skutečně k porodu dozraje. Žádná rada na sto procent nefunguje a pokud se budeš mermomocí porod snažit vyvolat, tak si můžeš jen uškodit. Porod má přijít ve chvíli, kdy je na to tělo a miminko připraveno, ne když ty si to usmyslíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 12:47

Když nebude chtít tak nezabere nic. Počítej s tím že tomuhle prostě neporučíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 12:48

Ty vado.. Já bych asi neblbla. Počkej. Odpočiň si dokud můžeš. Užívej si partnera.. A atd. Ale hnát porod.. co já bych dala za to kdybych dceru donosila do 38 tt. Ty 2 týdny výdrž:)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.2.20 12:49

Dobře, dám na vaše rady a raději si počkám až to samo přijde

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.2.20 12:51

Já chápu, že se těšíš a už je to nekonečné ale vydrž. Můžeš zkusit sex, schody, procházky… Já hloupá prvorodička jsem s první zkoušela ricinový koktejl a už bych to nikdy nikdy neudělala. Nejenom, že to nepomohlo (rodila jsem 41+2 vyvolávaně tabletkou) ale bylo mi po něm blbě ještě tři dny :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
10950
26.2.20 12:52

Já se snažila dceru vyhnat od 38tt a výsledkem bylo jen to, že jsem ještě 11 dní přenášela :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 12:53
@Anonymní píše:
Dobře, dám na vaše rady a raději si počkám až to samo přijde

Teď se Ti to zdá dlouhé. Ale pak to poletí. Pohodu, klídek.. doma si ukliď. Umej okna.. prostě to na co pAk nebudeš mít náladu. Navař a namraž si jídlo.. prostě využij ten čas.. Ale takhle by sis mohla ublížit.. Ono to miminko fakt se samo přihlásí. Já rodila předčasně.. A co bych dala za 2 týdny..

• Nahlásit
  • Citovat
26.2.20 12:55
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem dnes 38+0 tt a už se nemůžu dočkat až vyleze prcek na svět.
Chtěla bych to nějak popohnat aby to bylo co nejdřív, od 38tydne je miminko už donošene a zcela vyvinuté tak myslím že by to nebyl problém. Četla jsem na internetu plno babskych rád atd.. Ale chci se zeptat vás co je 100% účinné. Doktorka mi hrozila předčasným porodem už od 29tyden a ejhle už jsem 38 a pořád nic, ale jsem ráda že jsme to zvladli přece jenom v bříšku je nejlíp. Tak co vám pomohla na vyvolání porodu?

Proč tohle popohanet?! Kašli na to! Žádný urychlovani, pokud to nedoporučuje lékař. Nech tam miminko zatím bejt. Kdyby chtělo ven, tak půjde. Neovlivňuj to!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2241
26.2.20 12:57

Můžeš zkusit procházky, sex, cviky na vyvovalní porodu, horkou levandulovou vanu, jako pripravu na porod caj z maliníku. Ale pokud není miminko připravené, tak nic nepomůže.
Cvičila jsem je denně před spaním a pak jsem si davala teplou vanu. Začínala jsem 4 týdny před porodem a maliník jsem pila od 34. TT. Ani jedno z dětí jsem neprenasela, ale to je podle mě dáno geneticky a tímto jsem to zase až tak neovlivnila.

https://youtu.be/zOGdj9pAV48

Příspěvek upraven 26.02.20 v 13:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1813
26.2.20 13:18

Vím, jak ti je, ja jsem dnes 41+1, bolavá, lehce nervózní a zároveň natěšená, ale procházky, vana i sex bez efektu a zítra nastupuju na indukci, ale v tom 38 tt bych to ještě nehrotila, vydrž :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
26.2.20 13:20

Mela jsem vyvolavany porod dva dny po TP, nepomohlo ani prd. Jen sem si zkusila 18 hod peknych bolesti a skoncila na sale s cisarem :roll: takze ono neco pomoct muze, nekomu nepomuze nic. Nech tomu cas, chapu, ze se to vlece, ale priroda vi sama nejlip. Porod spousti miminko, pokud se nepletu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama