Vyvolání porodu cvičením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 09:28
Vyvolání porodu cvicenim

Ahoj, chtěla bych se zeptat.
Mám strasny otoky, vysoký tlak apod. Řekli, ze když do 40tt neporodim, tak půjdu na vyvolání nebo CS. Jsem 38tt a strašně se bojím, prý je to mnohem horsi uměle vyvolány porod.
Nějaký zaručený rady jak si vyvolat porod? Třeba i cvičením (napr. Dřepy,..), nebo něco dalšího?
A prosím bez řeči jako ze mimco si řekne samo. Chci vyzkouset co jde a předejít tomu co mě když tak ceka????????

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13337 příspěvků 03.01.19 09:33
@Anonymní píše:
Mám strasny otoky, vysoký tlak apod. Řekli, ze když do 40tt neporodim, tak půjdu na vyvolání nebo CS. Jsem 38tt a strašně se bojím, prý je to mnohem horsi uměle vyvolány porod.
Nějaký zaručený rady jak si vyvolat porod? Třeba i cvičením (napr. Dřepy,..), nebo něco dalšího?
A prosím bez řeči jako ze mimco si řekne samo. Chci vyzkouset co jde a předejít tomu co mě když tak ceka????????

Měla jsem těhu cukrovku a doktorka řekla, že s tou porod v termínu vyvolají. Nenechají přenášet. Takže jsem před Vánoci myla okna, chodila pěšky do osmého patra (týden nám spravovali výtah), fakt jsem se nešetřila. A NIC. Ani první den vyvolavání syn ven nechtěl. Podařilo se to až další den odpoledne. Ale stejně šel císařem pro padající ozvy.
Bolelo to dost, ale nemám srovnání s normálními porodními bolestmi. Kamarádce takto vyvolávali dvakrát a zvládla to.

janickaIII
Závislačka 2907 příspěvků 03.01.19 09:35
@Anonymní píše:

Nevim jestli se da porod vyvolat. Dr v porodnici mi radila cervene vino a sex. Nakonec mi porod vyvolavali a byl naprosto v pohode. Jen jsem v prvni dobe porodni zvracela a mela prujem, jinak vse bylo rychle.

Rive
Ukecaná baba ;) 1263 příspěvků 03.01.19 09:40

Ricinovy koktejl, byla jsem zoufala, den pred vyvolanim jsem to vypila a v noci jsem zacala rodit.

Rosary
Kecalka 108 příspěvků 03.01.19 09:46

No…já zkoušela od cca 38tt všechny možné babské rady, byt se nikdy tak neblejskal co su uklízela, dupala po schodech, chodila na dlouhé procházky, jedla vše možné… A prcek stejně vylezl po týdnu přenášení… Den před plánovaným vyvoláním.

Indrani
Povídálka 23 příspěvků 03.01.19 09:50

Zkus se mrknout na tuhle stránku, jsou tam popsány alternativní metody vyvolání porodu… Třeba něco zabere ;)
 https://www.materstvi-srdcem.cz/…vani-porodu/

ElucaK
Kecalka 249 příspěvků 03.01.19 10:06

Me taky nepomohlo nic a na ricinovy koktejl jsem nemela odvahu. Na posledni kontrole jsem si rekla o hamiltona a odpoledne uz jsme jeli :) Vyvolavani bych se nebala, aspon to bude treba rychlejsi. Vetsinu zen boli prirozeny porod jako prase a tohle nebude jine ;) ja se zas bojim pripadneho cisare. Boli me i vyndavani trisky, tak coz teprve rozrizle bricho.. Drzim palce, at vse dobre dopadne :palec:

dickys
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 03.01.19 10:09

Já si u prvního porodu pomohla horkou vanou, cervenym vínem a sexem :D Druhý porod jsem měla vyvolavany a sice byly kontrakce už od začátku hnusné, ale celkově porod trval třetinu času co ten první nevyvolavany… Byla jsem po něm i víc „ready“. Takže já bych si vyvolávání tak nedemonizovala.

Lenka_Hal
Kelišová 6325 příspěvků 03.01.19 10:41

Kdyby sport vyvolaval porody, jsem v haji :think: Ale pokud je alespon trochu pripravene, tak sex a horka vana. Jestli jeste beres magnezko, tak ho uz vysad. Ja si ho vyvolala takhle dvakrat. U druheho, kdyz mi rekli, ze uz ma 4kg, byla jsem taky 38tt a rikala jsem si prave, pokud je uz pripraveny, tak si snad da rict a u treti, protoze mi taky hrozili vyvolanim po 40tt kvuli veku, takze 39 tt.

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3074 příspěvků 03.01.19 11:00

Me radila sestricka horkou sprchu a delat u toho drepy :)

Martulinka78
Závislačka 2757 příspěvků 03.01.19 11:06

Pro me vyvolany porod v pohode.vice mozna bolel ale kratsi.dvojcata prisla na,svet za 4,5h.fofr.takze bych se nebala.

Katyhi
Stálice 53 příspěvků 03.01.19 16:06

Me v 39-40tt pomohla kombinace svaraku, horke vany a masaze bradavek. Behem par minut mi praskla voda.

Martulinka78
Závislačka 2757 příspěvků 03.01.19 16:38
@Katyhi píše:
Me v 39-40tt pomohla kombinace svaraku, horke vany a masaze bradavek. Behem par minut mi praskla voda.

Vanu a bradavky zkusim… :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >