Vyvolání porodu po císaři

Anonymní
1.1.20 11:35

Vyvolání porodu po císaři

Ahojky, ráda bych se poradila. Jsem dnes 38+2 pátý den ležím v nemocnici na antibiotikach prý mám v těle zánět. Dnes přišla doktorka stím že mám zvýšené jaterní testy a že se uvidí podle zítřejších výsledků a když tak by se porod vyvolal. Včera mi tu jiná doktorka řekla že když jsem po císaři není dobré porod vyvolat. Já osobně kvůli prvnímu porodu bych ráda opět císař už hlavně z psychické stránky. Vím že vyvolání mohu odmítnout ale mohu si trvat aby byl udělaný znovu císař? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7366
1.1.20 11:39

Kdyz reknes, ze te boli jizva po sekci, tak by te rodit vaginalne nemeli nechat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811
1.1.20 11:42

Jestli máš zvýšené jaterní testy, je dobre porod vyvolat. Miminku už se v bříšku nedaří a je potřeba ven. Co se týče císaře. Můžeš to zkusit, ale důvod k tomu není a je možné, že ti nevyhoví. :nevim: ale za zkoušku nic nedáš. Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 11:43

@eviku-miluna jizva mě poboliva už asi týden dělali mi ultrazvuk a řekli že je jizva v pořádku že bolet nemůže a tím to bylo ukončeno.

• Citovat
  • Nahlásit
Smajlík1
1.1.20 11:43

Ahoj,
měla jsem to podobně. První císař, druhý chtěli vyvolávat, to jsem ale odmítla- bála jsem se prasknutí jizvy. Sice se mě asi ješte dvakrát ptali, ale trvala jsem na svém. Za mě jsem udělala dobře, malá měla obtočenou pupeční šňůru kolem krku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 11:47

@mamina89 z vyvoláni mám strach bylo to tak u prvního porodu byla jsem jen v bolestech ještě na mě řvali že nerodim tak nemůžu mít bolesti až když sem od bolestí ani nevnímala tak přišli že musím na sál kvůli hrozící hypoxii. Bylo to šílené mám strach proto bych ráda druhý císař v klidu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 11:49

@Smajlík1 takže udělali druhý v klidu?

• Citovat
  • Nahlásit
1127
1.1.20 11:49
@Anonymní píše:
@eviku-miluna jizva mě poboliva už asi týden dělali mi ultrazvuk a řekli že je jizva v pořádku že bolet nemůže a tím to bylo ukončeno.

Mě taky ultrazvuk ukázal, že je jizva v pořádku, přesto mě celé těhotenství bolela a strašně mě v ní při zatlačení řezalo. U toho důvodu mi udělali císaře, po císaři mi doktor oznámil, že jizva byla ve strašném stavu a že je rád, že se nakonec císař udělal. Takže ten ultrazvuk toho asi taky moc neukáže. Další dítě mi nedoporučili s tím, že to jizva nemusí vydržet. Takže pokud Tě opravdu bolí, tak bych na císaři trvala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811
1.1.20 11:52
@Anonymní píše:
@mamina89 z vyvoláni mám strach bylo to tak u prvního porodu byla jsem jen v bolestech ještě na mě řvali že nerodim tak nemůžu mít bolesti až když sem od bolestí ani nevnímala tak přišli že musím na sál kvůli hrozící hypoxii. Bylo to šílené mám strach proto bych ráda druhý císař v klidu

Já ti rozumím. Měla jsem tak taky první. porod. oxytocin a nakonec císař. Ale druhý porod může být uplne jiný ;) mě čeká druhý porod za pár měsíců a chci to zase zkusit přirozeně. Domnívám se, že je to lepší, než císař. Pro matku i dítě. ;) Chápu tvé obavy, ale ty nejsou důvod k císaři :nevim: Jak říkám, zkus to říct doktorovi, řekni své obavy a uvidíš. Třeba to vyjdou vstříc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2804
1.1.20 11:59

Ja bych si vyprosila vyvolani/cisare hned. Bylo by mi fuk co, hlavne at je dite venku uz kvuli tomu, ze tam mas zanet. Kor po 5 dnech
Ja mela druhy vyvolavanej. Dali mi oxitocin,, to bolelo lehce 20minut a pak mi soupli epidural. Za 45min hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 12:01

Takové řeči typu:,,To vás nemůže bolet," mě dokážou úplně naštvat! Jak to můžou vědět?
Bolí tě jizva, měli by to brát na vědomí a když ne, vyřvala bych si to. Pak ti jizva praskne i když to při vyšetření bylo ok a co pak? :nevim: já bych neriskovala…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 12:04

Bohužel tady každý den melou něco jiného a jako by mě nikdo neposlouchal já už sem psychicky tak vyčerpaná :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Smajlík1
1.1.20 12:05

Ano, dle mé lékařky je po prvním císaři možnost si vybrat. Měla jsem to i v papírech. Jinak já chtěla druhý porod strasně moc přirozeně, ale malá prostě ven jít nechtěla. Tak po termínu, když se přirozený nerozjel, mi dali vybrat. Vybrala jsem císaře, z toho vyvolání jsem měla fakt strach.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 12:09
@Anonymní píše:
Bohužel tady každý den melou něco jiného a jako by mě nikdo neposlouchal já už sem psychicky tak vyčerpaná :,(

zatni zuby a vyřvi si, že tě bolí jizva.
Kdyby si moje máma tenkrát nevydupala císaře za pět dvanáct, nebyla bych tady…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 12:11

Hlavně i zvracím vyřešili to tím že mi dali pít černý čaj a hotovo

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat