Vyvolání porodu po termínu

Anonymní
2.12.19 00:00

Vyvolání porodu po termínu

Ahoj ahoj prosím co mě přesně čeká na vyvolání porodu? Má někdo zkušenosti s porodnici ve Slavném? V týdn v 07:00 mám nástup k hospitalizaci a jsem z toho nervózní, ono když víte čas a den přesný, je to fakt zvláštní :D víc mi zatim neřekli, takže zjišťují info předem, určitě mi vše řeknou, ale ještě mám pár dní.
Pak mě také zajímá co otec dítěte, když mě poveze a chce být u procesí a porodu? Nechají ho u mě nebo až bude po vyvolání kontrakci? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11823
2.12.19 00:33

Partnera nejspíš pošlou domů a zavolat ho můžeš až na samotný porod. Ono se to vyvolání nemusí zadařit hned první den. Zavedou ti tablety a ty ten proces spustí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 01:44

@Janli Aha, myslela jsem, že to zabere když už budu skoro koncem 42 TT.
Právě by jsme rádi, aby se mnou byl a já se během toho všeho čekání nenudila no a aby jsem tak celkově těch x hodin nebyla sama. Ať už to budu zvládat jakkoliv. Jenže u vyšetření a zavádění tablety ho určitě nenechají že? Takže by alespoň mohli říct, že třeba budu připravena čekat v tolik a tolik? :)

• Nahlásit
  • Citovat
2677
2.12.19 02:07

Me zavedli po obede tabletku, to manzela z pokoje vylifrovali a pak se mnou mohl jeste byt. Za nejakou dobu zavedli jeste dalsi a pak uz me myslim soupli na chvili na monitor, vecer mi dr praskla plodove obaly a za par hodin byla mala na svete:) v osm vecer byly ty obaly, kolem desate dojel manzel po pulnoci byla mala venku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
2.12.19 06:13

Jejda, tak já nastoupila na vyvolání ve středu ráno a malý se narodil v pátek po 21. Hodině v Praze Motol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21287
2.12.19 07:16
@Anonymní píše:
Právě by jsme rádi, aby se mnou byl a já se během toho všeho čekání nenudila no a aby jsem tak celkově těch x hodin nebyla sama. Ať už to budu zvládat jakkoliv. Jenže u vyšetření a zavádění tablety ho určitě nenechají že? Takže by alespoň mohli říct, že třeba budu připravena čekat v tolik a tolik? :)

Mně začali vyvolávat v pondělí a syn se narodil až druhý den v 17 hodin. Tatínek u prvního zavádění tablety nebyl. Odjel domů. Porod se pořádně rozběhl až druhý den kolem poledne. To by se načekal. Psal mi akorát, že dorazí za mnou a já mu volala, že ať si pospíší, že už se něco děje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2608
2.12.19 07:29

Mně začali vyvolávat v pondělí v 7 ráno, malá se narodila ve středu odpoledne. Manžel mohl být celou dobu se mnou. Ale v jiné nemocnici než píšeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11823
2.12.19 08:43
@Anonymní píše:
Právě by jsme rádi, aby se mnou byl a já se během toho všeho čekání nenudila no a aby jsem tak celkově těch x hodin nebyla sama. Ať už to budu zvládat jakkoliv. Jenže u vyšetření a zavádění tablety ho určitě nenechají že? Takže by alespoň mohli říct, že třeba budu připravena čekat v tolik a tolik? :)

Budeš umístěná na pokoji, kde většinou bývají další rodičky, takže tam nejspíš partner nebude moct být. Když se nechceš nudit, tak si vezmi knížku. A neřeknou ti nic, protože se neví, kdy tablety zaberou, jak rychle začnou kontrakce, to se prostě nedá odhadnout. Budeš ho muset podle aktuální situace zavolat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1036
2.12.19 08:48

Byla sem na vyvolani, ale pred 6 lety tady v OL. Partner byl po celou dobu se mnou, krome chvilecky, kdy mi davaly Yal ( ktery je mimochodem, alespon mne, uplne k nicemu ) Mohl se mnou aj do sprchy, kdyby tam byly zrovna jine maminky, tak pocka samozrejme. Bohuzel nakonec po 16ti hod akutni cisar, tak musel pockat na chodbe a pak mu malou dali. Na bolesti vubec nic nepomahalo, ani epidural, takze sem si krasne vse uzila. Drzim palce, at je vse rychle a jste oba brzy spolu a v poradku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
2.12.19 08:50

Já rodila v Kladně, nastup k vyvolání jsem měla v úterý, to mě a prckovi dělali oxitocinovy test. Jestli to vyvolávání vůbec dáme. Ve středu jsem dostala první tabletku po té jsem měla večer trošku bolesti. Ve čtvrtek jsem dostala další cca v 8 a v 10 jsem šla na porodní sál už s kontrakcema v 11 mi pichli vodu a prcek byl na světě v 19.55.
Rodila jsem ve 41+5.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama