Vyvolání porodu pomocí babských rad

Anonymní
26.2.20 19:17

vyvolání porodu pomocí babských rad

Dobrý den,

jsem prvorodička a začínáme 30.týden
Chtěla bych se zeptat maminek, které už rodili kdy a nebo jak jste začali vyvolávat porod např. Čajem z maliníku a dalšími,,babskými rady”
Moc děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22978
26.2.20 19:20
@Anonymní píše:
Dobrý den,jsem prvorodička a začínáme 30.týden
Chtěla bych se zeptat maminek, které už rodili kdy a nebo jak jste začali vyvolávat porod např. Čajem z maliníku a dalšími,,babskými rady”
Moc děkuji za odpověď
Žádné babské rady mi nepomohly a rodila jsem po vyvolávačce. Nech to na miminu.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1329
26.2.20 19:35

Miminko se samo rozhodne, kdy nastal jeho čas. Nic nefunguje, žádné babské rady. Švagrová dokonce donutila bráchu k sexu a taky nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 19:36

Zkoušela jsem horkou vanu, masáž bradavek, hopsání na míči, umývání oken apod. až od 39.tt. Rodila jsem až po Hamiltonu, týden po termínu. Přitom jsem poslední dva týdny měla fakt velmi bolestivé a časté tvrdnutí břicha, že jsem potom skoro denně přemýšlela, jestli to nejsou kontrakce.

• Nahlásit
  • Citovat
26.2.20 19:41

Od 36tt jsem pila maliník, od 38tt jsem chodila do schodů do 6.patra no a ve 38+5 jsem si dala skleničku vína, horkou vanu a sex a za pět hodin byl syn na světě. :joy: Na prvorodičku prý dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5134
26.2.20 19:55
@Sabina123amy píše:
Od 36tt jsem pila maliník, od 38tt jsem chodila do schodů do 6.patra no a ve 38+5 jsem si dala skleničku vína, horkou vanu a sex a za pět hodin byl syn na světě. :joy: Na prvorodičku prý dobrý.

Mě to tedy legrační nepřijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6263
26.2.20 20:09

Zvláštní dotaz, na to, že teprve začínáš 30tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12903
26.2.20 20:12
@Enmamma píše:
Mě to tedy legrační nepřijde.

proč ne? super hladký a rychlý porod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12903
26.2.20 20:16

Jinak dotaz v 30 tt. též nechápu, a maliník není na vyvolání porodu, ale pro hladký porod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 20:28

@Enmamma pročpak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1838
26.2.20 20:31

Kdyz nebude dite pripravene, tak nepomuze nic :nevim: mne nepomohla ani vyvolavacka v porodnici, strihla sem si 18 hod bolesti a pak na sal na cisar :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 21:00

@karkarka
nejlepší je být na všechno připravená ne? @stinga omlouvám se :) a děkuji za upřesnění

• Nahlásit
  • Citovat
5134
26.2.20 21:48
@Sabina123amy píše:
@Enmamma pročpak?

Přijde mi to šílený - sex a alkohol. A alkohol pít v těhotenství nepovažuji vůbec za dobrý nápad. Mnoho maminek mi tu bude tvrdit, jak si v těhotenství tu a tam daly sklenku a mají zdravé děti. Nejnovější studie ale tvrdí, že škodí a to i jednorázově. Plod neumí dobře alkohol odbourávat a promile alkoholu v krvi plodu několikanásobně převyšuje koncentraci alkoholu, kterou má matka. Ničí mozkové buňky, poškozuje CNS a způsobuje řadu drobných jiných zranění, které sice nikdo tzv. nepozná, ale potíže způsobí. Přisuzují se pak něčemu úplně jinému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12903
26.2.20 21:53

@Enmamma ale tys to pochopila špatně, ona si dala 1 sklenku v 38 tt. na vyvolání porodu, a sex také - a navíc sex není v těhotenství zakázaný a před porodem je spíš doporučený - prostaglandiny jsou přírodní oxytocin ;), nezlob se, ale je vidět, že tomu nerozumíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
826
26.2.20 22:44

Proč chceš zasahovat do přirozeného procesu? Nech miminko, ať si samo rozhodne, kdy chce přijít na svět :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama