Vyvolání porodu před termínem 35+ týden

31
11.1.20 20:10

Vyvolání porodu před termínem 35+ týden

Zdravím, zakládám nové téma, protože jsem nenašla na toto téma diskuzi. Je tu nějaká maminka, které vyvolávali porod v 35+ týdnů? Vím, co mě zhruba čeká. Manžel by byl rád u porodu, musí si vzít, ale volno( vlakvedoucí u českých drah) za jak dlouho vam zabrala tableta?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

984
11.1.20 20:41

Nerodila jsem tak brzy, ale 38+ a i v tomto tydnu tydnu mi porod vyvolavali 4 dny :zed: resp. 4. den večer jsem konečně porodila. Každý den tableta na vyvolání a ob den hamilton. Myslím si, ze hlavně záleží, jak jsou připravené porodní cesty a miminko. Někdo porodí po tabletě během par hodin, ale většinou jde o přenášející maminky. Slyšela jsem o vyvolávání před termínem, ze většinou není tak rychlý :nevim: ale nerada bych, aby ses na to zase nějak upnula, můžeš být výjimka :) držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 20:45

Já měla, sice po termínu, ale také mi dávali tabletku. Měla zabrat cca do hoďky ale bohužel, jsem měla jen kontrakce ale neotvirala jsem, takže nakonec císař :)

• Nahlásit
  • Citovat
2676
11.1.20 20:50

Mně začali vyvolávat v 39tt a trvalo to teda 3 dny :roll: manžel mohl být se mnou celou dobu. Proč tak brzy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70109
11.1.20 20:54

Taky premyslim proc taky brzo, pokud je pruser, tak se nikdo nebude zdrzovat vyvolavanim. A v opacnem pripade se zas nebude takhle brzo dítě vyhanet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
11.1.20 20:58

Moje známá šla na vyvolavacku po termínu, vyvolávali 3dny a nic se nedělo, nakonec to skončilo císařem, takže je to opravdu hodně individualni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3108
11.1.20 21:42

14 dni pred terminem mi dite vyhaneli tabletama 3 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1152
11.1.20 21:43

Vyvolávání v 36+4 - preindukce tabletou, žádný progres a 3. den císař… prostě jsme ještě nebyli připravení a tělo na tablety nereagovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 22:36

No u “kolegyne” na rizikovym vyvolavali v 38., protoze ji praskla voda. Praskla v nedeli, kazdy den ji davali tabletu dve. Pokazdy kontrakce po dvou minutach a pak najednou nic. Ve ctvrtek sla nakonec na cisare.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1398
11.1.20 22:51

2× vyvolavany a 2× cisar do 12 hodin od zavedeni prvni tablety ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
11.1.20 23:13

Děkuji všem, mam těhotenskou cholestazu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
11.1.20 23:15

@j.a.n.i1 mě rekli, ze zkusí nejdříve klasické vyvolání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
12.1.20 08:02

Vyvolávali mi porod teda až týden před termínem, ale po zavedení tablety okamžitě kontrakce po minutě a porodila jsem do 8 hodin. Řekla bych, že vcelku příjemný porod. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27231
12.1.20 08:56

@Alex98 koukám samá horor story. Tak já zlepším statistiku ;) Vyvolávali mi porod 36+2. Taky kvůli cholestáze. Porodila jsem druhý den po třetí tabletě prostaglandinů. První den se nic nedělo, jen jsem se válela a četla :lol: Druhý den kolem 10 tableta, ve 3 odpoledne se narodila po rychlém, nekomplikovaném porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
13.1.20 16:47

Každá žena to má prostě jinak ;) Mně vyvolávali 37+2, že malý už neměl výživu, po první tabletě jsem měla kontrakce velmi lehce po 15min, za dvě hodiny další tableta, kontrakce asi po 5min, pak mi praskli plodovou vodu a do hodiny byl prcek venku. Den předtím jsem souhlasila s Hamiltonem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama