Vyvolání porodu před termínem-vysoký tlak,cukr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdendulka.k
Kecalka 288 příspěvků 76 inzerátů 04.01.18 15:47
Vyvolání porodu před termínem-vysoký tlak,cukr

Holky obnovuji diskusi-jsem 33.tyden a od pocatku na lecich kvuli vysokemu tlaku, ted navic cukrovka s inzulinem..dr mi rekla, ze to do terminu nevidi, ze by se slo driv na vyvolani..mam 2 otazky:1),byl nekdo kvuli temto diagnozam na vyvolani a v kolikatem tydnu? 2) jak to vyvolani probiha, kdyz vlastne telo neni pripravene? boli to vic nebo neni pak treba sekce? moc diky za odpovedi

Reakce:

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 04.01.18 15:57

Me vyvolavali porod ve 42tt, ale telo absolutne nepripravene. Porod byl dlouhy 18 hodin a kontrakce jsem mela tak 3-5krat za hodinu. Z odstupem casu to hodnotim tak, ze to nebylo strasne a dalo se to zvladnout. Ovsem kazde telo je jine…

Russet
Extra třída :D 11105 příspěvků 04.01.18 16:05

Mně porod vyvolávali ve 40. t (těhotenská cukrovka) a syn odolával. Až druhý den se nechal přemluvit, ale skončilo to sekcí. Nechala bych to na doktorech, bála bych se víc preeklapsie. Ale jsi určitě hlídaná.

hapolda
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 04.01.18 16:06

Asi se budou snazit nechat mimi v tobe co nejdyl to zdravotni stav dovoli. Ale jak budes reagovat na vyvolavaci tablety, jestli to neskonci nakonec sekci, to ti nikdo dopredu nerekne. Udajne vyvolavany porod byva bolestivejsi, nevim, sama srovnani nemam. Hodne stesti :kytka:

Fiducia
Generální žvanilka 23863 příspěvků 04.01.18 16:40

Mám za sebou tří vyvolávané porody, všechny lehké, krátké, akorát nemám srovnání, normálně to neumím :lol:
Poslední byl ze zdravotních důvodů 36+3, nepřipravené cesty, kontrakce přišly až druhý den, ale pak jsem asi za 4 hodinky v pohodě porodila.

chs.jasmin
Kelišová 7481 příspěvků 04.01.18 18:25

@zdendulka.k

Ahoj,

já se vyvolání nakonec vyhla - také mi hrozil kvůli preeklampsii, ale mě udělali v 39tt Hamiltona a já druhý den (40tt) porodila.

Ale jinak je to dle tt - Hamilton, sekce, nebo zavedení tablety. Nechci strašit, ale údajně tableta hodně bolí :nevim: a zase je to jak kdo, někdo porodí rychle a do hodiny má u sebe miminko a někdo i dva dny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prahu zahltily zelené koloběžky: Rozpadají se a ohrožují všechny kolem!

Ulice Prahy v posledních týdnech zaplavil světový fenomén – zelené... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >