Vyvolání porodu průběh a čas?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7.12.21 13:27

Vyvolání porodu průběh a čas?

Dobry den ženy, je tu nekdo kdo měl vyvoláváný porod před termínem?
Jsem 37+2 maličká už 3 týdny nepřibírá a zitra nastupuju na indukci😓
A zajímalo by mě jak to probíhá a jak dlouho to může celkově trvat než porodím? A myslíte že bude vše v pořádku kdyz má odhad 2500g😓 ❤️ diky za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18967
7.12.21 13:36

@Michaela1306 to ti nikdo neřekne. Vyvolavany porod muze trvat dlouho a nebo nemusí. Já zažila dva a vzdy to trvalo dlouho, ale ja byla vždy po termínu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1656
7.12.21 13:43

Jak dlouho to bude trvat, ti asi nikdo neřekne.
Ale o miminko se neboj, 2,5kg je jen odhad a i kdyby byl podobný, tak bude na 99% v pořádku. Váha miminka nic neznamená :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
926
7.12.21 13:48

Hele já nastupovala na indukci ve středu ráno a bylo nás 6, porodila jsem z nich poslední v pátek večer v devět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.12.21 13:55

Já měla taky vyvoláváný po termínu ale v 8 ráno příjem půl tablety po 12 další půl tablety a o půl páté jsem porodila ale u každé to je jiné. Přeji rychlí porod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.12.21 13:55
@Kristýnka526 píše:
Já měla taky vyvoláváný po termínu ale v 8 ráno příjem půl tablety po 12 další půl tablety a o půl páté v podvečer jsem porodila ale u každé to je jiné. Přeji rychlí porod
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
484
7.12.21 13:59

Mně vyvolávali 37+3, odhad 2100g. V 15h tabletka a 21.50 malej na světě (2600g, zcela zdráv). Každej to má opravdu jinak, mně třeba začaly kontrakce, ale neotevirala sem se, takže mi to po 3h zklidňovali a 3 h se nic moc nedělo. Pak mi prdli vodu a během 20m jsem se otevřela a porodila.

Hodně štěstí :kytka:

Příspěvek upraven 07.12.21 v 14:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.12.21 14:00

@Markéta188 tak ted jste me potesila❤️ jde mi hlavne o malou mam stoho uplne trauma🙃
@Gortyna tak ted mam docela strach
@Kristýnka526 no taky doufám ze to bude rychly.. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.12.21 14:02

@Polnik ja syna rodila pres 13 hodin ale ro sel sam ve 38+5
A prave ze dost lidi mi rika ze vyvolavany porod trva o dost dyl a ze i ty bolesti jsou vetsi tak jak me vsichni strasi tak sem stoho uplne na zhroucení 😓 🙃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.12.21 14:06

@Michaela1306 Ahoj, já měla vyvolávaný porod, ale po termínu.
V 11 tableta a v 1:50 ráno byla dcera na světě. Bolesti jsem skoro celý den neměla, až večer asi 2 hodiny před samotným tlačením :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
536
7.12.21 14:07

Já měla dva porody a oba vyvolavane… záleží na stavu tvýho čípku před vyvolavackou…já u prvního zavřená 0 a vyvolávali dva dny začali ve čtvrtek v 18 hodin, rodila jsem v sobotu po půlnoci…u druhého jsem z té předchozí hrůzy chtěla na císaře, ale nakonec jsem se nechala vyvolat v jiné porodnici.. porod začínali vyvolávat v 9 a v půl 4 jsem držela malýho… :lol: čípek na půl prstu. Jinak doporučuji epidurál který dokáže uvolnit porodní cesty, kdyby mě ho nedali u prvního jako poslední nadějí nevím jak by to dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
7.12.21 14:09

Sehnala bych si hlavně druhý názor, nejlépe fakultka, nějaké vyšší pracoviště… protože reálně to měření nemusí být přesné.
Rizika mají na stránce jemné zrozeni- nejde vložit odkaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2064
7.12.21 14:12

Já měla vyvolávaný v 36+0 kvůli preeklampsii. V 11 hod tableta, ve 13:30 píchli vodu a v 16:30 se malá narodila s vahou 1984g :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
536
7.12.21 14:12
@Michaela1306 píše:
@Polnik ja syna rodila pres 13 hodin ale ro sel sam ve 38+5
A prave ze dost lidi mi rika ze vyvolavany porod trva o dost dyl a ze i ty bolesti jsou vetsi tak jak me vsichni strasi tak sem stoho uplne na zhroucení 😓 🙃

Záleží jako máš porodní asistentku…pokud ti píchnou vodu a nasadí hned epidurál, jen cítíš tlak a pak porodis (viz druhý porod rychlej)..u prvního to blbena asistentka nechala na přírodě a už sem omdlivala únavou a bolestí..(valily do me celou dobu oxytocin)pak přišel primář, že už mě nebude trápit a nabídl epidurál, že by to mohl zrychlit… díky bohu za toho chlapa. jinak oba porody dečka skoro 4 kila a já 57 kg

Příspěvek upraven 07.12.21 v 14:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2216
7.12.21 14:14
@Michaela1306 píše:
Dobry den ženy, je tu nekdo kdo měl vyvoláváný porod před termínem?
Jsem 37+2 maličká už 3 týdny nepřibírá a zitra nastupuju na indukci😓
A zajímalo by mě jak to probíhá a jak dlouho to může celkově trvat než porodím? A myslíte že bude vše v pořádku kdyz má odhad 2500g😓 ❤️ diky za odpovědi

První tabletku jsem dostala v úterý odppledne a malá se narodila v pátek 22,34 císařským řezem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat