Vyvolání porodu - těhu cukrovka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1267 příspěvků 23.10.18 14:22
Vyvolání porodu - těhu cukrovka

Zdravím všechny, ráda bych se zeptala na Vaše zkušenosti s vyvolaným porodem. 39+0 tt nastupuji do porodnice, aby mi vyvolali porod. Mám těhu cukrovku a jsem léčena nočním inzulinem. Řekli mi ať přijdu ráno a že se zavede tableta, ale dr mi říkala, že to může trvat den a nebo až tři. Jaké máte zkušenosti?

Reakce:
Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13322 příspěvků 23.10.18 14:31
@Anonym_kaO píše:
Zdravím všechny, ráda bych se zeptala na Vaše zkušenosti s vyvolaným porodem. 39+0 tt nastupuji do porodnice, aby mi vyvolali porod. Mám těhu cukrovku a jsem léčena nočním inzulinem. Řekli mi ať přijdu ráno a že se zavede tableta, ale dr mi říkala, že to může trvat den a nebo až tři. Jaké máte zkušenosti?

Nebyla jsem na inzulínu, jen na dietě, ale vyvolání v pondělí nezabralo. Malý se narodil až druhý den večer. Císařem.

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1267 příspěvků 23.10.18 14:34

@Russet takže u tebe přistoupili k císaři hned druhy den? Mě právě dr říkala, že to může trvat až 3 dny.

Eva 13
Kelišová 6005 příspěvků 23.10.18 14:35

Ahoj, taky jsem byla jen na dietě, ve 40+0 nástup, dali mi tabletku a nic se nekonalo, druhý den další, pak Hamilton a pak se to rozjelo, syn se narodil večer v 18 h
Držím palce :mavam:

Miasofi
Kecalka 486 příspěvků 23.10.18 14:36

Byla jsem též na vyvolání, v osm ráno půl tablety a nic. Tak o půl deváté opět půl tablety a opět nic. V devět tedy celá tableta a malá se narodila 10,40.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44203 příspěvků 23.10.18 14:39

Bez inzulínu mě nechali normálně přenášet (dítě je 4 dny po termínu), s inzulínem, bude-li vše OK, tak prý nástup k hospitalizaci 40+0 a pak se uvidí. Pokud srovnám zkušenosti z okolí - u někoho pár hodin, u někoho pár dní, někomu nezabralo a císař.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13322 příspěvků 23.10.18 14:41
@Anonym_kaO píše:
@Russet takže u tebe přistoupili k císaři hned druhy den? Mě právě dr říkala, že to může trvat až 3 dny.

Padaly ozvy a výsledek byl „kefalopelvický nepoměr“. Prý kdybych rodila znovu a mimino dorostlo do 40 týdnů, čekal by mě nejspíš zase CS.

Hadumi
Extra třída :D 13673 příspěvků 23.10.18 14:45

Dostala jsem kousek tablety, za 30 minut začaly mírné bolesti, které se rychle stupňovaly, od první bolesti bylo dítě venku za cca 45 min., možná dřív. Nic připraveno nebylo, i přesto to může jít rychle ;) .

dickys
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 23.10.18 15:11

Já měla po tabletě první bolesti za cca 15 minut a porodila jsem za 8 hodin.

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1267 příspěvků 23.10.18 17:52

Moc děkuji za informace. :)

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2044 příspěvků 23.10.18 19:18

U prvorozené dcery jsem rodila pár dnů po prvním termínu, cukrovku jsem měla kompenzovanou dobře dietou, dostala jsem tabletu v 8 ráno a v 16:30 byla na světě. Hodně bolestivý kontrakce jsem měla až tak půl hodiny před hlavním porodem. U syna jsem rodila v 39 tt, měla jsem hodně plodovky a syn byl celkem velký, tak se báli, že kdybych ho donosila do termínu, už bych ho nemusela porodit přirozeně. Cukrovka opět dobře kompenzovaná dietou. Tabletu jsem dostala v 11 hodin, syn se narodil opět před půl pátou. Kontrakce tak hodinku před porodem, ale celkem dobře jsem si je vyhopsala na míči :mrgreen:

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1267 příspěvků 24.10.18 07:14

Díky za vaše zkušenosti. Tak uvidim, jak to bude dnes u mě. A hlavně doufám, že to za námi tatínek stihne do porodnice na sál. Stihli to u vás tatínci v pohodě?

Miasofi
Kecalka 486 příspěvků 24.10.18 08:38
@Anonym_kaO píše:
Díky za vaše zkušenosti. Tak uvidim, jak to bude dnes u mě. A hlavně doufám, že to za námi tatínek stihne do porodnice na sál. Stihli to u vás tatínci v pohodě?

Byl se mnou celou dobu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >