Vyvolání porodu v den termínu na moji žádost

21.1.20 13:54

Vyvolání porodu v den termínu na moji žádost

Ahoj, chci se zeptat, zda je možné konkrétně v Podolí požádat lékaře v termin porodu, kdy jdu na kontrolu o Hamiltonuv hmat na vyvolání porodu? Máte někdo zkušenost? Zdá na to přistoupí, nebo ne?? Nemám špatný tlak, ani cukrovku, jen mi na začátku tehu měřil gynekolog pánev a říkal, ze ji mam celkem úzkou a nedoporučoval by přenášet, nebo rodit dítě s normalni, či větší váhou přirozeně. Malý ma cca 3,5kg a tak mam docela strach, a tady v Podolí mi nikdo o tom nikdy nic neřekl, i když v průkazce mam měření pánve zaznamenané.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.1.20 13:56

Ještě chci doplnit, ze termín porodu mam uz zítra, tak jestli se mam na to poptat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70038
21.1.20 13:57

@Marketka.Hod Myslim, ze s tim mit problem nebude, ale nedelala bych si iluze, ze to vyvola porod, pokud nebudes ve stavu, ze by se stejne rozjel sam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1197
21.1.20 13:58

O Hamiltona si zkusit říct můžeš, ale u mne nezabral. A porod ti na vlastní žádost určitě nevyvolají. Taky jsem měla úzkou pánev a nikdo to nijak neřešil, porodila jsem normálně, 1,5 týdne po termínu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 13:59
@j.a.n.i1 píše:
@Marketka.Hod Myslim, ze s tim mit problem nebude, ale nedelala bych si iluze, ze to vyvola porod, pokud nebudes ve stavu, ze by se stejne rozjel sam.

Ja jsem myslela, že by mi to mohlo pomoct, protože pred týdnem mi na kontrole řekli, ze porodní cesty jsou skoro připraveny a malý ma hlavičku natlacenou dost dole

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 14:00
@PHV píše:
O Hamiltona si zkusit říct můžeš, ale u mne nezabral. A porod ti na vlastní žádost určitě nevyvolají. Taky jsem měla úzkou pánev a nikdo to nijak neřešil, porodila jsem normálně, 1,5 týdne po termínu.

Hmm, ja si to myslela, ze na to spěchat nebudou a kamarádce dělali Hamiltona dvakrát a taky ji nezabral

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70038
21.1.20 14:01
@Marketka.Hod píše:
Ja jsem myslela, že by mi to mohlo pomoct, protože pred týdnem mi na kontrole řekli, ze porodní cesty jsou skoro připraveny a malý ma hlavičku natlacenou dost dole

Jo, tohle mi říkali mesic pred terminem… A narodil se 40+6.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 14:03
@j.a.n.i1 píše:
Jo, tohle mi říkali mesic pred terminem… A narodil se 40+6.

A přišlo to samo, nebo ti vyvolali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1197
21.1.20 14:03

@Marketka.Hod To máš jak u koho no, ten konec těhotenství mě taky už štval a chtěla jsem to mít za sebou. Pořád strašili, že se narodí předčasně, atd.. a pak jsem rodila skoro dva týdny po termínu :roll: Z babskych rad nezabralo taky nic. Ale třeba u tebe zabere, jestli už jsi alespoň trochu pootevřená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 14:07
@PHV píše:
@Marketka.Hod To máš jak u koho no, ten konec těhotenství mě taky už štval a chtěla jsem to mít za sebou. Pořád strašili, že se narodí předčasně, atd.. a pak jsem rodila skoro dva týdny po termínu :roll: Z babskych rad nezabralo taky nic. Ale třeba u tebe zabere, jestli už jsi alespoň trochu pootevřená

Jo to uz prý právě jsem. Uz toho mam fakt plný kecky, myslela jsem jak to přijde dřív, všichni mi to říkali a ono nic. Tak to chci zítra zkusit, uvidím co mi poví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 14:09

Mam také strach z toho přenášení, aby bylo všechno v pořádku s malým. Říkaji, ze je to přenášení celkem dost rizikové. No jsem prvorodicka, tak mozna to moc prožívám. :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70038
21.1.20 14:09
@Marketka.Hod píše:
A přišlo to samo, nebo ti vyvolali?

Samo, den pred tim, co chteli zacit resit vyvolani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1197
21.1.20 14:11

@Marketka.Hod to zvládneš neboj :hug: U tý první jsem to taky moc hrotila. U druhého taky strašili že půjde dřív, nevěřila jsem, a nakonec je 37+6 8o 8o takže ono věřit jim asi jak kdy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
21.1.20 14:12

Mě hamiltona nabídla primářka v den termínu při kontrole. Malá měla už přes 4kg. Ráno proveden, v noci jsem začala rodit a po 12h v porodnici jsem porodila. Ne každému to ale zabere…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2734
21.1.20 14:12
@Marketka.Hod píše:
Mam také strach z toho přenášení, aby bylo všechno v pořádku s malým. Říkaji, ze je to přenášení celkem dost rizikové. No jsem prvorodicka, tak mozna to moc prožívám. :roll: :roll:

Já přenášena obe děti, porody mi vyvolával, ale i druhorozene dcery se už v noci před tím rozjel sám, porod rychlý, krásný, bez problémů. Syna vyvolali, nebyl dotčeny, šel ven kleštěmi, já natrzena… Ty děti mají důvod, proč si dávají na čas :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama