Vyvolání porodu v porodnici Krč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Betyssek
Kecalka 124 příspěvků 12.02.19 12:54
Vyvolání porodu v krci

Ahoj, holky nemate nekdo zkusenost, jak dlouho nechavaji v krci přenášet? Jestli jeden nebo ty dva tydny, nez se rozhodnou vyvolávat? Mam termin za 7 dni, ale podle nálezu to vypada, ze ta nase holka tam asi zustane naporad :mrgreen: a nechci rodit az v breznu :,( Tak Diky vsem kdo maji “krcskou” zkusenost :-)

Nejnovější zkušenosti z porodnice Thomayerova

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12080 příspěvků 12.02.19 12:58

Chtěli mi vyvolávat ve 42+1. Dítě naštěstí neco osvítilo a dobrovolně vylezlo ve 42+0. Takže mne nechali celých 14 dní ;)

Betyssek
Kecalka 124 příspěvků 12.02.19 13:00

@Tichošlápek jeeeeee to presne jsem cist nechtela 8o :lol: ale Diky!

Helca83
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 12.02.19 13:30

Kolegyni z prace vyvolavali v Krci jeste pred terminem protoze uz byla otevrena a holcicka mela malo plodove vody, sami to navrhli, takze se s nimi asi da domluvit podle aktualniho zdrav.stavu :mavam:

Puchatka
Kecalka 188 příspěvků 12.02.19 13:33

@Betyssek jinak jsem mela vyvolavany prvni porod a uz bych do toho v zivote nesla. Druhy byl nastesti prirozeny. Tyden pred terminem nic neznamena, klidne muzes mit nalez nula a druhy den rodit. Z vlastni zkusenosti radim, nespechej na to. Mam srovnani a vyvolavany porod byl peklo.

Mamca1989
Povídálka 16 příspěvků 12.02.19 13:41

V krci nechavaji dlouho, klidne i do 42tt. Ale jakmile je nejaky problem, tak ho resi a naopak prenaset nenechavaji (mensi plod, velky plod, malo plodove vody, cukrovka apod.)

Betyssek
Kecalka 124 příspěvků 12.02.19 13:56

@Puchatka Jojo, to prave rika kazdy kdo mel vyvolavany, ze to je nejvetsi hnus… Ale zase mam strach ji uvnitr nechavat tak moc prescas :mrgreen: A taky uz to teda nemuzu vydrzet.. :?

Tichošlápek
Extra třída :D 12080 příspěvků 12.02.19 13:58

@Betyssek měla jsem vyvolavany i přirozený a přirozený dopadl mnohem hůř ;) takže klid. Však ono to nějak dopadne

Helca83
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 12.02.19 15:16

Souhlas s @Tichošlápek , ja teda mela jen vyvolavany, v Motole, a porod sam o sobe vyborny, horsi pak bylo sestinedeli, ale za to nemohli v Motole, spis priste budu chtit preventivne uzivat silnejsi zelezo uz v tehu at zabranim chudokrevnosti.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >