Vyvolaný samovolný potrat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kristyna112
Nováček 10 příspěvků 19.01.17 14:41
vyvolany samovolny potrat

Dobrý den, jsem v 15tt a kvůli zdravotním problémům musím zítra na potrat. Ráda bych se zeptala, jestli máte zkušenosti s vyvolávným potratem, ráda bych věděla co mě čeká a jak to bude probíhat, předem moc děkuji

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29810 příspěvků 19.01.17 14:42

Někdo se ti jistě ozve..nemusíš zakládat co tři minuty stejnou diskuzi..

věrasek80
Extra třída :D 11041 příspěvků 19.01.17 14:55

@kristyna112 podle mě tě dají kapačku aby tě vyvolali porod

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 19.01.17 15:32

Ahoj. kamarádka byla na revizi ve 12tt, dítěti přestalo bít srdíčko. To bylo pod narkózou…
Tak přeju moc sil, je mi to líto :hug:
ale asi to je něco jiného, než na co se ptáš. Asi ti dají vyvolávací prášek a bude to jako u porodu, ale rychlejší samotný porod.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >