Vyvolaný samovolný potrat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kristyna112
Nováček 10 příspěvků 19.01.17 14:41
vyvolany samovolny potrat

Dobrý den, jsem v 15tt a kvůli zdravotním problémům musím zítra na potrat. Ráda bych se zeptala, jestli máte zkušenosti s vyvolávným potratem, ráda bych věděla co mě čeká a jak to bude probíhat, předem moc děkuji

Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30284 příspěvků 19.01.17 14:42

Někdo se ti jistě ozve..nemusíš zakládat co tři minuty stejnou diskuzi..

věrasek80
Extra třída :D 11125 příspěvků 19.01.17 14:55

@kristyna112 podle mě tě dají kapačku aby tě vyvolali porod

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 19.01.17 15:32

Ahoj. kamarádka byla na revizi ve 12tt, dítěti přestalo bít srdíčko. To bylo pod narkózou…
Tak přeju moc sil, je mi to líto :hug:
ale asi to je něco jiného, než na co se ptáš. Asi ti dají vyvolávací prášek a bude to jako u porodu, ale rychlejší samotný porod.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >