Reklama

Vyvolávací injekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emay
Kecalka 130 příspěvků 02.09.18 08:18
Vyvolavaci injekce

Zdraviim, potrebuji radu.. V breznu jsem samovolne potratila, od te doby zadna ms.. Po 140 dnech jsem byla na vyvolavaci injekci, od ktere je to 13 dni, ale menstruace nikde, je sance, ze dojde dyl? Doktor rikal, ze do 14 dnu.. Kdykoliv jsem dostala vyvolavacku predtim, nejpozdeji do 10 dnu prisla ms, ted nic, tak je mi to divny.. :zed: :zed:

Reklama

Reakce:

Medičkaa
Kecalka 106 příspěvků 7 inzerátů 02.09.18 09:15

Moje zkušenost je taková že jsem (taky po potratu) šla pak na vyvolávačku, i když až druhý cyklus, po dvou týdnech kdy ms po vyvolavacce nedošla jsem šla znovu k doktorce a ta mi z krve zjistila že jsem těhotná a to byly předtím všechny testy negativní…

Emay
Kecalka 130 příspěvků 02.09.18 09:18
@Medičkaa píše:
Moje zkušenost je taková že jsem (taky po potratu) šla pak na vyvolávačku, i když až druhý cyklus, po dvou týdnech kdy ms po vyvolavacce nedošla jsem šla znovu k doktorce a ta mi z krve zjistila že jsem těhotná a to byly předtím všechny testy negativní…

Jenze ja mam PCO, nemam ovulaci.. Ted jsem tech 140 dni cekala na ms a nic, dal mi agoluti, a rekl do 14 dnu.. Je teda moznost, ze bych fakt byla tehotna? Je mi to divny, protoze se mi nepovedlo otehotnet, az po clostilbegytu, ale ten musim brat az mi zacne ms, no a kdyz nezacne.. :,(

Medičkaa
Kecalka 106 příspěvků 7 inzerátů 02.09.18 09:48

@Emay
Zase ti nechci delat nejake plane nadeje, jen jsem napsala jak to bylo u nas, ale je fakt ze jsem jinak normalne zdrava jen se moje telo nak nemohlo vzpamatovat z toho potratu…

Emay
Kecalka 130 příspěvků 02.09.18 09:56
@Medičkaa píše:
@Emay
Zase ti nechci delat nejake plane nadeje, jen jsem napsala jak to bylo u nas, ale je fakt ze jsem jinak normalne zdrava jen se moje telo nak nemohlo vzpamatovat z toho potratu…

Dekuju za zkusenost, a ja uvidim, kez by to bylo u mne stejne :srdce:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >