Vyvolávací injekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emay
Kecalka 135 příspěvků 02.09.18 08:18
Vyvolavaci injekce

Zdraviim, potrebuji radu.. V breznu jsem samovolne potratila, od te doby zadna ms.. Po 140 dnech jsem byla na vyvolavaci injekci, od ktere je to 13 dni, ale menstruace nikde, je sance, ze dojde dyl? Doktor rikal, ze do 14 dnu.. Kdykoliv jsem dostala vyvolavacku predtim, nejpozdeji do 10 dnu prisla ms, ted nic, tak je mi to divny.. :zed: :zed:

Reakce:
Medičkaa
Kecalka 153 příspěvků 4 inzeráty 02.09.18 09:15

Moje zkušenost je taková že jsem (taky po potratu) šla pak na vyvolávačku, i když až druhý cyklus, po dvou týdnech kdy ms po vyvolavacce nedošla jsem šla znovu k doktorce a ta mi z krve zjistila že jsem těhotná a to byly předtím všechny testy negativní…

Emay
Kecalka 135 příspěvků 02.09.18 09:18
@Medičkaa píše:
Moje zkušenost je taková že jsem (taky po potratu) šla pak na vyvolávačku, i když až druhý cyklus, po dvou týdnech kdy ms po vyvolavacce nedošla jsem šla znovu k doktorce a ta mi z krve zjistila že jsem těhotná a to byly předtím všechny testy negativní…

Jenze ja mam PCO, nemam ovulaci.. Ted jsem tech 140 dni cekala na ms a nic, dal mi agoluti, a rekl do 14 dnu.. Je teda moznost, ze bych fakt byla tehotna? Je mi to divny, protoze se mi nepovedlo otehotnet, az po clostilbegytu, ale ten musim brat az mi zacne ms, no a kdyz nezacne.. :,(

Medičkaa
Kecalka 153 příspěvků 4 inzeráty 02.09.18 09:48

@Emay
Zase ti nechci delat nejake plane nadeje, jen jsem napsala jak to bylo u nas, ale je fakt ze jsem jinak normalne zdrava jen se moje telo nak nemohlo vzpamatovat z toho potratu…

Emay
Kecalka 135 příspěvků 02.09.18 09:56
@Medičkaa píše:
@Emay
Zase ti nechci delat nejake plane nadeje, jen jsem napsala jak to bylo u nas, ale je fakt ze jsem jinak normalne zdrava jen se moje telo nak nemohlo vzpamatovat z toho potratu…

Dekuju za zkusenost, a ja uvidim, kez by to bylo u mne stejne :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >