Vyvolávací injekce na ms

Anonymní
15.7.19 21:16

Vyvolávací injekce na ms

Ahoj, chci se zeptat jaké máte zkušenosti s injekci na vyvolání ms? Do kolikáti dnů jste to dostali? A nemůže injekce nějak ublížit případnému plodu? Děkuji za odpovědi ❤️????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15.7.19 21:19

Tak snad by tě nejdřív měla tvoje doktorka vyšetřit, zda těhotná nejsi.. :zed: ano, může to plodu ublížit, co to jsou za otázky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.19 21:23
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat jaké máte zkušenosti s injekci na vyvolání ms? Do kolikáti dnů jste to dostali? A nemůže injekce nějak ublížit případnému plodu? Děkuji za odpovědi :heart:️????

Mně bylo řečeno 2× - různí lékaři, že na případné těhotenství nemá vyvolávačka žádný vliv! Ale samozřejmě asi záleží na přesném složení injekce… pokud lékař podá léčivo, tak si myslím, že si toto pohlídá, nebála bych se, důvěřovala bych lékaři. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11281
15.7.19 21:25
@Sabina1812 píše:
Tak snad by tě nejdřív měla tvoje doktorka vyšetřit, zda těhotná nejsi.. :zed: ano, může to plodu ublížit, co to jsou za otázky?

Co je to za blbost?? Naopak, injekce na vyvolání se píchat může. Spíš naopak agolutin těhotenství podporuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.19 21:27

@P4ja
Tak takhle moje kamarádka potratila. Takže nevím, možná to je blbost..ale nechápu proč by si to tedy měla nechat píchnout, když by možná mohla čekat miminko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11281
15.7.19 21:32
@Sabina1812 píše:
@P4ja
Tak takhle moje kamarádka potratila. Takže nevím, možná to je blbost..ale nechápu proč by si to tedy měla nechat píchnout, když by možná mohla čekat miminko?

Nic o tom, že po podání agolutinu potratíš, není ani v příbalovém letáku. Spíš se podává u hrozícího potratu, ale nikde není napsané, že to ten plod zachrání. Takže bych nemátla.

Těhotenství a kojení
Těhotenství není kontraindikací pro přirozené a tzv. čisté syntetické gestageny pokud nejde o
podezření na zamlklý potrat (těhotenství s mrtvým plodem). Podávání v těhotenství je odůvodněné jen
v případě prokázaného nedostatečného vylučování progesteronu, u opakujícího se potratu
profylakticky (ochranně), u hrozícího potratu terapeuticky. Hrozí však virilizace plodu (rozvoj
druhotných mužských pohlavních znaků u žen) a byl zaznamenán zvýšený počet mimoděložních
těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.19 21:33

@P4ja souhlasím s tvým názorem! :palec:

@Sabina1812 v rané fázi těhotenství to vůbec nemuselo být injekcí… injekce se píchá pro správné nastartování menstruačního cyklu, není dobré, aby tělo nemělo MS vůbec… to by nemusela být těhotná nikdy… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11281
15.7.19 21:35
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.19 21:49

@Sabina1812 jen jsem se zeptala, pan doktor me vysetril a řekl ze tam nic nevidí, mozna proto protože je ještě brzo. Řekl mi ze mi da injekci a když nepřijde tak jsem těhotná… proto se ptám jestli to nějak nemůže ublížit miminku. Neptam se jen tak pro srandu :)

• Nahlásit
  • Citovat
11281
15.7.19 21:51
@Anonymní píše:
@Sabina1812 jen jsem se zeptala, pan doktor me vysetril a řekl ze tam nic nevidí, mozna proto protože je ještě brzo. Řekl mi ze mi da injekci a když nepřijde tak jsem těhotná… proto se ptám jestli to nějak nemůže ublížit miminku. Neptam se jen tak pro srandu :)

Nemůže, doktoři to píšou celkem běžně. Kdybys byla, tak to spíš těhotenství podpoří. Takhle na začátku to opravdu ničemu nevadí.

Ale pokud máš nějaké pochybnosti, tak se zeptej doktora a on ti to určitě vysvětlí. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.19 21:56

@P4ja dekuji moc za odpoved :heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
710
15.7.19 21:58

A na co si to dáváte píchat, ono je zakázáno dostat ms o pár dní později? Tak bych vyčkala než si dávat píchat nějaká svinstva ne, obzvlášť když bych případné těhotenství uvítala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.19 22:05

@alun-ka u mě se to jen tak nepozná, mám nepravidelnou ms. Mám zpoždění měsíc a myslím si že jsem mohla otěhotnět o něco později, nespoléhám se na svůj cyklus. K doktorovi mě dotáhli příznaky jako jsou bolesti v podbříšku, bolest prsou a bolest zad. Nevim no co si o tom myslet

• Nahlásit
  • Citovat
11281
15.7.19 22:07
@alun-ka píše:
A na co si to dáváte píchat, ono je zakázáno dostat ms o pár dní později? Tak bych vyčkala než si dávat píchat nějaká svinstva ne, obzvlášť když bych případné těhotenství uvítala.

Ono je otázka, proč je zpoždění. Někdo bohužel potřebuje progesteron dodat takhle jinak by nemenstruoval vůbec. Je to vždycky na posouzení doktora. Jinak, pokud MS nemáš, protože máš nedostatek progesteronu, pak těžko otěhotníš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.19 22:09

@P4ja ještě počkám chvíli dokud ms nepřijde a když ne tak jdu zpátky k doktorovi

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama