Vyvolávací injekce na ms a pořád nic

19.3.20 16:22

Vyvolávací injekce na ms a pořád nic

Dobrý den, naposledy jsem měla menstruaci 27.1 od té doby nic. V pátek 13.3 jsem byla na vyvolávací injekci, dostala jsem dvě dávky mám zvetsenou sliznici ale jinak jiného vidět není a těhotná prý asi nejsem. Dělala jsem si těhotenské testy než jsem šla na gyndu a byly negativní a teď jsou také negativní. Nikdy se mi to nestalo a menstruaci mívám pravidelnou. V lednu jsem brala týden penicilin. S přítelem se nijak nechranime.
Je možné že by antibiotika tak ovlivnili cyklus? Po těch antibiotikách jsem to tedy dostala normálně. ale až únor se nedostavil a od té doby nic. Děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
204
19.3.20 16:29

Ja bez antikoncepce měla i 3 injekce na vyvolání. Když jsem pak chtěla otěhotnět, zjistili mi vysoké hodnoty hormonů prolaktinu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16565
19.3.20 16:39

@Sabinajjnhhijb Ahojky, taky jsem to teď zažila poslední menzes, v listopadu, a od té doby nic, před vánoce na jsem byla na vyvolavačce a nic :nevim:.Pak 5.1 skončila v nemocnici na týden, těhotná jsem nebyla. A jsem zdravá. Potom následovala další injekce, tu jsem dostala po 5.dnech, ještě jsem měla od ledna 2.antibiotika, v únoru na začátku došlo spineni.5.dni kasovite.16.2.došla menzes, a teď ju zase nemám :,(..A je možné že není díky antibiotikům co jsem měla v lednu. Testy nic :(.
Držím palečky aby ti dorazila brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat