Reklama

Vyvolávací injekce. Po jaké době se dostaví ms?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 11:29
Vyvolavaci injekce. Po jake době se dostavi ms?

Dobry den byla sem na injekci ve ctvrtek dnes je to 6 den a furt nic po jake dobe se dostavila ms vam? :nevim: :mavam:

Přečtěte si článek: Vyvolání porodu a jak probíhá?

Reklama

Reakce:

Petra 1027
Kecalka 121 příspěvků 01.05.18 11:39

Mě většinou do týdne přišla ale může to být i 10 dní, když po 14 dnech nepřijde šla bych na další injekci

Lekninka91
Extra třída :D 10227 příspěvků 01.05.18 11:39

Měla by do čtrnácti dnů. Já ji dostala jednou někdy ještě na škole a menstruace přišla za 11 dní

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 3278 příspěvků 01.05.18 11:40

Cca 8-9 den mi přišla.

Mipetonka
Kecalka 200 příspěvků 01.05.18 12:30

Já ji dostala před 9 dny a zatím nic, ani nemám ten pocit, že by měla dorazit. :D Ale u každého je to jistě jiné. :)

brumi
Kelišová 6421 příspěvků 01.05.18 13:00

Měla by do 14 dní ale je možné že ani nedojde…pak chtějí dát další

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Africký paradox: Čím víc kontinent bohatne, tím víc lidí míří do Evropy

Africké státy Gambie, Pobřeží slonoviny nebo Senegal nepatří mezi země... číst dále >

Vztahová pomstička Nely Slovákové: Koupila jsem si nové auto a už mi ho nevezmeš!

Podnikatelka a blogerka si pořídila nový vůz, který pro naprostou většinu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama