Vyvolavačka a čekání na MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 09:22
Vyvolavačka a čekání na MS

Ahoj,
Mam od porodu téměř rok a půl, již nekojim. Poslední MS jsem mela 29.4 MS mívám vcelku pravidelnou i když občas se stane že se spoušti o pat dni ale většinou cca po tech 35dnec - teď mela byt 1.6.
Na gynekologie jsem byla - tekla mi že mam cystu cca 5cm, a dost vysokou děložní sliznici (byla jsem objednána skrz bolesti a špinění po sexu - tam mi teda dělala problem asi ta cysta a také jizva po císaři). Jenže jsem se nějak zapomněla zeptat co to znamená zda jsem nebo nejsem - píchla mi injekci - prej na vstrebani te cysty, paní sestřička mi pak řekla že to teda vypadá nadějně po te co byla u doktorky poptat se asi co píchnout.
No jsem objednána za měsíc na kontrolu - nějak jsem teď z toho zmatená, zda čekat MS nebo co a jak, bohuzel test jsem si nedělala (bank teď drží partner a nechci před nim kupovat test - chci aby to bylo kdyžtak prekvapko). To čekání mě štve, nemůže ta MS byt normalni - četla jsem že to muže byt pravě tou cystou.

Nemam ani nějaký dotaz - bo asi vím co je ta vysoká sliznice, ze to miže značit MS i těhu… jen to čekání je nekonečné… asi jsem to jen potřebovala ventilovat, s přítelem o tom mluvit nemůžu aby se hned netěšil a pak nebyl zklamaný, s kamarádkami také ne, bo to jsou drbny ????

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama