Vyvolávačka, přechod na novou HA

Anonymní
9.10.19 19:57

Vyvolávačka, přechod na novou HA

Zdravím Vás, potřebuji poradit.
Dva měsíce se u mne neobjevila menstruace. Navštívila jsem proto gynekologa, aby mi dal vyvolávací injekci. Do toho všeho jsem dobrala HA (Lusienne) a nechala si napsat novou. Doktor mi napsal Clormetin. Teď nevím, zda udělat týdenní pauzu nebo začít brát antikoncepci od prvního dne vyvolané menstruace? A jsem chráněná? Poslední prášek jsem brala v neděli večer, tudíž si myslím, že až do pondělí bych měla být chráněna starou HA. Poraďte prosím. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

46
10.10.19 00:23

Já moc nechápu tu nepřítomnost menstruace a braní antikoncepce. Podle toho co jsem četla o fungování antikoncepce, tak to krvácení není klasická menstruace, ale krvácení kvůli změně hladiny hormonů, taková pseudomenstruace a ta bývá slabá.
Kdy začít brát novou antikoncepci - to by ti měl říct vysloveně gynekolog. Jak dlouho platí vliv pilulky to nevím, ale u té poslední a první, pokud se vynechají, tak je ta ochrana dost oslabena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.10.19 05:59

@Adulika říkám menstruace, ale myslím krvácení v pauze. Však, když beru 3 týdny jednofazovou HA, tak 4. Týden jsem ještě chráněná. Tudíž bych osobně nejradši začala brát až v pondělí a ne první den vyvolané „menstruace“,jak mi řekl gynekolog. Rozhodit si tak celý systém, jak jsem byla zvyklá se mi úplně nechce. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama