Vyvolávačka, těhotenství, nebo menstruace?

Anonymní
19.3.21 17:55

Vyvolavacka, těhotenství, nebo menstruace

Ahoj, mám takový problém před měsícem okolo 26 jsem byla na vylovaci injekci protože se mi nedostavila menstruace, do týdne přišla a bylo to v pohodě.. ale tento měsíc zatím nikde, myslela jsem si, ze když mi ta injekce spustila menstruaci 7, ze to dostanu zase 7 ale už je 19 a stále nic, proto tedy čekám jestli se menstuace neobjeví okolo 23 jako vždy, pohlavní styk jsem měla naposledy před 20 dny a tehotensky test jsem si dělala 15 dni po, takže nevím.. zkusim si koupit ještě tehotensky test a uvidím.. nevíte někdo? Co by mohla být příčina, nebo jestli je tedy možné to těhotenství…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62
19.3.21 18:39

Mohl to být stresem hormony :nevim: může být hodně příčin ale spíše být vámi počkám může se brzy dostavit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
19.3.21 19:09

Může to mít spoustu příčin. Já popravdě nechápu kolika ženským se píchá vyvolavacka po jednom zpoždění ( nemyslim to zle) já měla na podzim dost nepravidelnou MS, jednou jsem j idostala po 2 měsících jindy s 14 dny spozdeni, doktor vše skontroloval, udělal krevní testy. Shodli jsme se že to můžu mít i ze stresu, případně říkal že to může být že změny stravy a vlastně to může mít spoustu důvodu, které si člověk nespoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1345
19.3.21 20:01

Chápu dobře, že jsi měla MS 7.3.? To bys ji pak měla dostat až po cca 28 dnech, to vychází snad až na začátek dubna. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 20:20
  • Citovat
  • Nahlásit
1345
19.3.21 20:53
@Anonymní píše:
@Taktinevím 7.2 :nevim:

Hm, jsem se do těch čísel tam nějak zamotala. Tak to bych si asi test udělala, no a pak případně znovu na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
19.3.21 22:54

A já vždycky nechápu na co lítáte pořád na ty vyvolávačky, štvalo by mě kvůli tomu tam jít. Tak to dostanu o pár dní dýl ne, to se něco stane?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1345
20.3.21 18:46

@alun-ka No já myslí, že se tam nechodí jen a pouze na vyvolávačku, ale pro kontrolu a jistotu, že není někde nějaký problém. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat