Vyvolávaný porod a připravené porodní cesty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NicoleMenette
Povídálka 47 příspěvků 08.07.19 08:38
Vyvolavany porod a pripravene porodni cesty

Ahoj holky,
mam tu nekoho, komu byl vyvolavany porod a uz mel predtim pokrocily nalez?
Mam od 32tt rizikove tehotentsvi, udajne jsem nemela do 35tt ani donosit, byla jsem tyden v nemocnici na udrzovani z duvodu zkraceni cipku a casteho tvrdnuti a kontrakci.
No a dnes jsem ve 42tt :-) presne 41+4, otevrena jsem na dva prsty uz mesic, porodni cesty pripravene, akorat nasemu malickemu se ven jaksi nechce. Zitra mame nastup na vyvolavacku, podle pana doktora by to nemuselo trvat dlouho kvuli tomu, ze uz jsem pripravena, ale samozrejme to nikdo nevi… Zajimalo by me, jestli jste na tom byl nekdo podobne, sel jste k vyvolavani z duvodu prenaseni uz otevreni a po jak dlouhe dobe jste cca porodily. :-) Je mi jasny, ze je to individualni, jen by me to zajimalo… :kytka:

Příspěvek upraven 08.07.19 v 08:47

Přečtěte si článek: Vyvolání porodu a jak probíhá?

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 9256 příspěvků 08.07.19 08:45

Porodila bych do pěti hodin, kdyby se malá nešprajcla a já nemusela na sekci.

petula.bir
Ukecaná baba ;) 2355 příspěvků 08.07.19 08:57

Ahojky, měla jsem to tak taky :D nepomohlo mi nic, Hamilton, injekce, 2× zavedení prášku :lol: po 4.dnech mi doktorka praskla vodu a malá byla za 4.hodiny na světě :lol: :srdce:

NicoleMenette
Povídálka 47 příspěvků 08.07.19 08:58
@petula.bir píše:
Ahojky, měla jsem to tak taky :D nepomohlo mi nic, Hamilton, injekce, 2× zavedení prášku :lol: po 4.dnech mi doktorka praskla vodu a malá byla za 4.hodiny na světě :lol: :srdce:

Jeee.. Takze ani to predcasny otevreni tomu nepomohlo. :D? A na kolik jsi predtim byla?

petula.bir
Ukecaná baba ;) 2355 příspěvků 08.07.19 09:00

@NicoleMenette
Do porodnice jsem nastupovala se 2.cm :joy: po zavedení tablety prý snad 1,5 pak vždy okolo 2.cm

Amaly8
Kecalka 270 příspěvků 08.07.19 09:04

Měla jsem vyvolávačku u obou dětí, oběma se za námi nechtělo :lol: U prvního vyvolávání začalo v pátek ráno. První tableta ráno, druhá tableta odpoledne a nic. V sobotu další tableta ráno, praskla voda a malý se narodil před třetí hodinou odpoledne, porod trval 2,5 hodiny. U druhého vyvolávání v pondělí. První tableta ráno a druhátko se narodilo ten den před třetí hodinou odpoledne, porod trval 2,5 hodiny, voda mi praskla až během poslední fáze. Do vyvolávaček nepomohlo nic, jak domácí babské rady, tak ani Hamilton.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 09:08

@NicoleMenette Ahoj,mě vyvolávali porod 40+1tt, taky nachystaná, otveřená 1,5cm…v 8 a 11 zavedena tableta a ve 14.01 bylo mimčo venku :-)Jako jedinný vyvolávaný porod bolel ze všech porodu nejvíce no. Držím palce.

PetuleS1
Stálice 95 příspěvků 08.07.19 10:23

Já byla otevřena na 2cm, dali mi půl tablety odpoledne okolo 3, ráno v 9 jsem byla na sále na 4cm, po prasknutí vody během pár minut na 7cm, pak už to šlo pomalu, narodil se v půl 5 odpoledne ale měla jsem nakonec císaře, malej byl omotanej šňůrou a neměla jsem pořádně kontrakce. Jinak myslím že by to byl fofr :lol:

Lena.025
Stálice 89 příspěvků 08.07.19 15:20
@NicoleMenette píše:
Ahoj holky,
mam tu nekoho, komu byl vyvolavany porod a uz mel predtim pokrocily nalez?
Mam od 32tt rizikove tehotentsvi, udajne jsem nemela do 35tt ani donosit, byla jsem tyden v nemocnici na udrzovani z duvodu zkraceni cipku a casteho tvrdnuti a kontrakci.
No a dnes jsem ve 42tt :-) presne 41+4, otevrena jsem na dva prsty uz mesic, porodni cesty pripravene, akorat nasemu malickemu se ven jaksi nechce. Zitra mame nastup na vyvolavacku, podle pana doktora by to nemuselo trvat dlouho kvuli tomu, ze uz jsem pripravena, ale samozrejme to nikdo nevi… Zajimalo by me, jestli jste na tom byl nekdo podobne, sel jste k vyvolavani z duvodu prenaseni uz otevreni a po jak dlouhe dobe jste cca porodily. :-) Je mi jasny, ze je to individualni, jen by me to zajimalo… :kytka:Příspěvek upraven 08.07.19 v 08:47

Neboj bude to dobrý. Taky jsem měla vyvolávány a šlo to. První tabletku jsem dostala ráno asi v 8, pak kolem obeda a ve 2 hodiny bylo hotovo :) :dance:

mi.anetka
Kecalka 432 příspěvků 08.07.19 19:04

Měla jsem to podobně - byla jsem 41+2, otevřená na 2 a hlavička naléhající, ráno jsem přišla, dali mi atb, udělali hemiltna, za hodinu praskli vodu, začaly kontrakce cca půl hodiny a mimčo bylo na 3 kontrakce venku. Držim pěsti, ať to máš stejně pohodové.

Sonča 12
Povídálka 11 příspěvků 09.07.19 12:20

Já jsem musela na vyvolávačce ve 37 týdnu kvůli tomu že mi postupně odtíkala plodovka, tabletu jsem dostala v 9:30 a ve 12:39 byla malá venku

Váš příspěvek
Reklama