Vyvolavany porod - počet tablet

Anonymní
26.3.20 15:30

Vyvolavany porod počet tablet

Ahoj, chci se zeptat dneska mi vyvolávají porod. Ráno jedna tabletka nic se neděje.. Ted odpoledne druhá tabletka a budu čekat co bude. Ale chci se zeptat kolik tablet můžou dát? Nebo kdyz to stále nezabírá jak se postupuje dal? Zkušenosti prosím. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

776
26.3.20 15:35

Tak u mě ve středu večer první, dříve primář neměl čas, nějaká komplikace na porodním sále, což jsem chápala, ve čtvrtek ráno druhá, po obědě třetí, v pátek dopoledne čtvrtá a hned po té na porodní sál bez kontrakci a tam se pokračovalo v jiné medikaci a večer po deváté jsem porodila (41+5). Tam už bylo rozhodnuto buď to vyjde nebo císař

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 15:40
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat dneska mi vyvolávají porod. Ráno jedna tabletka nic se neděje.. Ted odpoledne druhá tabletka a budu čekat co bude. Ale chci se zeptat kolik tablet můžou dát? Nebo kdyz to stále nezabírá jak se postupuje dal? Zkušenosti prosím. Dekuji

Proč chtějí vyvolávat???

• Nahlásit
  • Citovat
289
26.3.20 15:45

Já dostala první ve středu večer, pak ve čtvrtek ráno a večer, v pátek v 8 pak v 10 od cca půl 12 lehce bolesti v půl 1mi pichli vodu to už to bolelo trochu víc taková kontrakce vkuse, syn se narodil ve 13.53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
776
26.3.20 15:46
@Anonymní píše:
Proč chtějí vyvolávat???

Strašně anonymní otázka a bude následovat anonymně, že je to zbytečný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 15:48
@Anonymní píše:
Proč chtějí vyvolávat???

Kvůli cukrovce a komplikací u prvního porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.20 15:57
@Anonymní píše:
Kvůli cukrovce a komplikací u prvního porodu.

Záleží na tom jak vysoké hodnoty cukrovky byly, i komplikace. Nechci nic zlehčovat, ale porodní cesty očividně nejsou přípravné k porodu, určitě by jsem si zjistila více popřípadně zajistila někoho kdo tomu rozumí a pomůže s informovaností aby jste se zbytečně netrapila.

@Gortyna chytrá jak rádio, taky jsem měla vyvolání, zbytečně ale to vím až dnes. Ale nikomu nechci radit že to je zbytečné ale ať se více informuje, protože hodně prášku je k ničemu, když jsou cesty nenachystane, je to zbytečné trápení

• Nahlásit
  • Citovat
1670
26.3.20 16:00
@Gortyna píše:
Strašně anonymní otázka a bude následovat anonymně, že je to zbytečný

Prý stačí kliknout pod příspěvkem na „nahlásit“ a adim každý neopodstatněný anonym odkryje. Jinak to nehlídají.
Ještě jsem to nezkoušela, ale prý to tak funguje :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24715
26.3.20 16:07
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat dneska mi vyvolávají porod. Ráno jedna tabletka nic se neděje.. Ted odpoledne druhá tabletka a budu čekat co bude. Ale chci se zeptat kolik tablet můžou dát? Nebo kdyz to stále nezabírá jak se postupuje dal? Zkušenosti prosím. Dekuji

Měla jsem to samé, první den nic nevyvolali, druhý den ve 12 mi praskla voda a v 17 hodin se syn narodil. Císařem. Akutním.
Takže asi 4.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
26.3.20 16:11

Cukr vysoký i s inzulinem. Teda aspoň podle dia doktorky. Komplikací bylo víc. Ale měla sem to napsané v papírech jak z gyndy tak dia abych šla max 39+0 :) A asi věřím doktorům :) Kašlu na anonym :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
776
26.3.20 17:07
@Gortyna chytrá jak rádio, taky jsem měla vyvolání, zbytečně ale to vím až dnes. Ale nikomu nechci radit že to je zbytečné ale ať se více informuje, protože hodně prášku je k ničemu, když jsou cesty nenachystane, je to zbytečné trápení

Jo to mi říká i manžel že jsem chytrá jak rádio. Za mě je lepší preventivně vyvolat než aby se s dítětem něco stalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2572
26.3.20 17:58

Já měla 1. tabletu v 8:00 a nic. Kolem 11:00 dali druhou, s tím, ze pokud nezabere, budeme pokračovat další den. Druhá ale zabrala a za dvě hodiny jsem bez problemu porodila. Byla jsem 41+4

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2191
26.3.20 22:03

Vyvolávaný porod skrz špatné ozvy dcery, bylo to dva dny po TP, dostala jsem tablety 2 a jen velké bolesti a otevření myslím na 4 cm a víc ani prd. Po nějakých 18 hodinách snahy odjezd na sál na císaře :nevim: ( na bolest nic nepomáhalo, ani epidural nijak nepůsobil )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 00:23

Ahoj, u tretiho mimca vyvolavani par dni pred terminem kvuli velikosti. Od pondeli do stredy 2× denne tableta…rano a vecer. Ve ctvrtek konecne pripraveno na vyvolani…Pak uz to byla docela rychlost…zacali jsme v 8 a ve 12 byl malej na svete…ale oproti prirozenymu porodu intenzivnejsi bolest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama