Vyvoláváte v dnešní době fotky?

10376
16.1.19 13:52

Vyvoláváte v dnešní době fotky?

Zdravím všechny.
Chci se zeptat, zda taky vyvoláváte pravidelně fotky a máte tak zdokumentovaný celý život.. :andel: Ani fotoknihy mně nepříjdou nijak extra… Příjde mi, že v dnešní době ty pravé fotky v albu už nejsou tak „in“ a spíše zůstávají na CD a nebo flashce… což je škoda, pro mě osobně má fotka nevýčislitelnou hodnotu :srdce: Jak to máte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

435
16.1.19 13:54

@Ketris my vyvolávame pořad, od te doby co máme malou, ještě víc a mam to v klasickém albu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8028
16.1.19 13:55

@Ketris já nechala manželovi udělat fotoknihu k výročí manželství, ale jinak vyvolávám fotky a zakládám albumy. Na CD už ty fotky prohlížím sporadicky. Vyberu tedy jen ty opravdu hezké, udělám to tak jednou ročně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
16.1.19 13:55

Vůbec. Vse mam jen digitálně. Ale já na tyhle věci nejsem, svatební fotky jsem ani neviděla všechny, fotky z dětství jsou někde na dne skrine

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18154
16.1.19 13:56

Vyvolavame, tím vytřídíme zrno od plev v tom ohromném množství fotek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
16.1.19 13:58

Strašně ráda bych, ale zatím jsem to nedokázala.

• Nahlásit
  • Citovat
54698
16.1.19 13:59

@Ketris fotky si dělám nepravidelně, ale děti mají klasická alba 1. roku života a potom dovolenou u moře. Chci si časem dodělat fotoknihy z každého roku. U nás si fotky velmi rády prohlíží všechny děti a je to fajn vzpomínka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3171
16.1.19 13:59

nechávám vyvolávat tak cca 200 fotek jednou za čtvrt roku, ale mám to v krabici, nedávám to do žádného alba… určitě to má své kouzle čas od času se na to podívat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.19 14:00

Mám doma koupená alba, ale k vyvolání fotek jsem se ještě nedostala. Ale chystám se na to. Už čtvrtý rok, abych byla přesná :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
508
16.1.19 14:01

Také necháváme vyvolávat ty nejpovedenější fotky během roku.Máme je v klasických albumech-pro mě mají taky velkou cenu,když si sednu a prohlížíme si je s dětmi.Je to lepší než na ně koukat na noťasu,kde jich je ticíc…to nikoho dlouho nebaví a v albumech to má své kouzlo a zasmějeme se u toho. :)
Je to pro někoho možná divné a retro,ale nám to tak vyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3077
16.1.19 14:01

Vyvolávali jsme, teď jsme přešli na fotoknihy, za každý rok děláme jednu. Když uděláš kvalitní zpracování (fotopapir atd), tak je nádherná (ale stojí to pak řepu teda 8) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26555
16.1.19 14:02

Pouze fotoknihy jednou za dva roky. Dětské. Jinak cestovatelské fotky máme na rodinném webu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
16.1.19 14:03

Taky vyvolávám, třikrát do roka tak po 100 ks.Ty rozdáváme rodině a pak jednou do roka fotokniha s výlety a dovolenými. Pro syny jsme ještě dělali - Můj první rok, druhý a třetí. A ještě si vedeme fotodeníčky pro každého jeden. Ale je fakt, že já jsem nadšenec a synové se rádi kochají sami sebou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4026
16.1.19 14:05

Delame fotoknihy. Ale az ted s detmi. Starsi fotky mam zatim online, take bych rada fotoknihu, ale probrat se temi tisici fotek… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
16.1.19 14:08

Povedené fotky nechávám vyvolat… Hlavně, které pro mě mají nějakou hodnotu… Oslavy, dovolená, výjimečné situace apod :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama