Vyvrknutý kotník a natažené vazy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
s.qeamish
Nováček 7 příspěvků 12.02.19 21:41
vyvrknutý kotník a natažené vazy

Ahoj holky, potřebuju poradit. Cca před 4 týdny jsem při hodině tv špatně doskočila a měla jsem z toho vyvrknutý kotník a natažené vazy. Nejdřív to bylo celkem v pohodě, ale pak byla bolest tak obrovská, že jsem jela k doktorovi a dostala jsem na týden sádrovou dlahu a pak na 2 týdno ortézu. Na nohu jsem nedošlapovala, s ortézou pak trošku. Když jsem byla u doktora, řekl, že mám zahodit berle a ortézu a normálně chodit. Nrjdřív to bylo v pohodě, ale teď (po týdnu) si všímám čím dál většího a bolestivějšího otoku, navíc mám kotník tak ztuhlý, že s ním nemůžu téměř hýbat. Zkoušela jsem plavání, výřivky a všechno možný a vubec se to nejlepší. Doktor to podle mě odflákl, skoro se na nohu nepodíval, byl nepříjemný, na nic se mě neptal a ani rehabku nedoporučil, tak nevím. Myslíte, že mám počkat a bude to lepší, nemáte někdo zlušenosti? Mám z toho docela strach. Prosím a děkuju za rady :*

Reakce:
Natálka26
Kelišová 5642 příspěvků 12.02.19 22:05

Zajdi si k jinému doktorovi. Já měla vyvrknuty kotník, taky se sadou, potom ortezou v září a věř mi, při ne opatrnosti mě to bolí i teď. Ale otekly jsem to už neměla.

smajlik345
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 12.02.19 22:10

@s.qeamish no tak ten otok a ztuhlý kotník, podle mě není normal a měla bys jít k doktorovi…ale myslím že z toho dělaš zbytečně humbuk ani rehabky..k čemu…já měla vyvrknutý kotník a zpřetrhané šlachy. K doktorovi jsem šla po pár dnech kdy jsem měla šílený otok, boule a kotník hrál všemi barvami…dostala jsem ortézu, ale žadnou sádru a ani rehábky, prostě po čase to kleslo samo, ale změnu počasí poznam a občasné bolesti jsou taky

s.qeamish
Nováček 7 příspěvků 12.02.19 22:14
@smajlik345 píše:
@s.qeamish no tak ten otok a ztuhlý kotník, podle mě není normal a měla bys jít k doktorovi…ale myslím že z toho dělaš zbytečně humbuk ani rehabky..k čemu…já měla vyvrknutý kotník a zpřetrhané šlachy. K doktorovi jsem šla po pár dnech kdy jsem měla šílený otok, boule a kotník hrál všemi barvami…dostala jsem ortézu, ale žadnou sádru a ani rehábky, prostě po čase to kleslo samo, ale změnu počasí poznam a občasné bolesti jsou taky

No proto se ptám, raději mám jistotu, že to je v pohodě, než abych pak kulhala. A kdy_ mi doktor zkoušel hýbat s tím kotníkem, tak mi řekl, ať povolím, ale to prostě nešlo a on mi nevěřil, tak jsem si taky řekla, že to asi není úplně normální

s.qeamish
Nováček 7 příspěvků 12.02.19 22:16

@smajlik345 tak chvíli ještě počkám a pokud se to nezlepší, asi si zajdu za jiným doktorem

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >