Vyžaduje kojení 10 měsíců

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15
10.5.22 12:38

Vyžaduje kojení 10 měsíců

Zdravím,
Ráda bych se zeptala zda jste také měly fázi kdy vaše děti najednou začaly vyžadovat kojení. Syn má 10 měsíců a v posledních snad dvou týdnech se mi začal neustále sápat pod tričko a chtít nakojit. Kojím už jen ráno, na uspání a v noci, zbytek dne má příkrmy. Doteď neměl žádný problém ale s úderem desátého měsíce jakoby se vrátil o X měsíců zpátky. Příkrmy normálně jí, neodmítá. Zuby nerostou ani není nemocný. Já mu normálně prso vždycky dám, přece jen je to stále miminko jen by mě zajímalo zda už si tím prošla i jiná z Vás a zda je to normální.
Děkuji Hanka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21337
10.5.22 12:48

Ano, je to normální, vydrž zřejmě se ted s něčím potřebuje vyrovnat a tohle uklidnuje.
Jsou to jen fáze a má na to ještě nárok v tomhle věku :hug: :hug:
(3 dlouho kojené děti)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2824
10.5.22 12:49

Zrovna včera si moje známá stěžovala na to, že její dvouletá dcera vyžaduje v noci kojení co hodinu. A ne že by jí dělala živého dudlíka, ona opravdu pije! Přitom přes den normálně jí.

Švagrová zase pořád kojí dvou a půl letého syna, který přes den vyžaduje kojení velmi často. Ne, že by se nějak najedl, ale napije se. Taky je jinak na normální stravě.

Může to být čímkoliv, necítí se dobře, potřebuje psychické uklidnění (separačka), zuby… a taky to může být další růstový spurt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
10.5.22 12:53

Jo. Mě malé nejedlo vůbec nic do roka a jen chtělo mléko. I teď když už jí, tak má období, kdy je na prsou stále. Myslím, že to normální je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20659
10.5.22 12:55

Je to normalni.
Detem se v tomhle veku vyznamne zrychluje metabolismus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
520
10.5.22 13:13

Separacni uzkost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13653
10.5.22 13:26

Je to normalni. V poslednich dnech to klidne muze byt i vetsi zizen, nebo rustovy spurt nebo proste z jakehokoliv duvodu vyzaduje vic kontaktu…menici se potreby jsou normalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
1303
10.5.22 13:52

Dcera bude mít 2 roky, teď byla hodně nemocná a taky začala dost vyžadovat kojení. Mám pocit, že přes ty věčný rymičky, střevní chřipky a růst zubů snad nikdy nedostavím. 10 měsíců je pohoda 🤫 :wink:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
10.5.22 20:25

Holky moc děkuji, za odpovědi. Docela jsem se uklidnila ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16232
12.5.22 08:11

@Hanka Škapka Ano, je to normální. Já kojila každou cca 2,5roku a bylo to různě. Když jsem odstavovala, ta mladší se byla schopna se kojit v noci i 10× :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat