Vyžaje kojení, i když nemám mléko

24.12.19 20:02

Vyzaduje "kojeni" i kdyz uz mleko nemam.

Ahoj holky, chtela jsem se optat, jestli nektera z Vas nema podobnou zkusenost. Jsem ve 20tt a mam jeste rok a pul starou dceru, kterou jsem doposud kojila ale nejspis vlivem hormonu, jsem o mleko prisla. Je to cca 14dni a mala stale vyzaduje „kojeni“ mate s tim některá zkusenost? Ja jsem si myslela, ze se po ztrate mlika sama odstavi ale neni tomu tak :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9352
24.12.19 20:12

Ono má pro ni význam i jen to sání naprázdno. Mléko se ti zase vrátí. Pokud ti to nevadí, neodstavuj ji. Po porodu můžeš kojit tandem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.12.19 20:15

@xsaleen vubec mi to nevadi, jen jsem to necekala, myslela jsem si, ze se prave odstavi. Um mi nevezme, to vim na 100%, ale ji pekne, takze je na klasickym jidle ale i pres to v poledne, vecer a nekdy v noci chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9352
24.12.19 20:16

Tak pokud ti to nevadí, nech :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2180
25.12.19 18:02

Kojila jsem syna (2 roky a 2 měsíce) uz jen na uspani a v noci a kolem 20 tt jsem o mléko taky prisla. Asi 14 dní sal naprázdno, nedokázal už u toho ale usnout a mě to sání naprazdno hodně bolelo. Rozhodla jsem se, že už ho kojit dál nebudu a on to hned pochopil, neplakal, nevyzadoval. Dlouho jsem jiném kojení oddalovala a byla přesvědčená, že se těhotenstvím prokojim k porodu. V tu chvíli jsme ale byli asi připraveni oba dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama