Vyžaduje sex denně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 22:13
Vyžaduje sex denně

Zdravím, řeším takový „problém“. Jsem s přítelem téměř 3roky, já 45 pryč, on o šest let víc. Je to partner, co nosí ty kytky, blbůstky, nakupuje, vaří, běží se snídaní do postele… ovšem za předpokladu, že aspoň jednou denně dojde na sex. U něj je sexuální život na prvním místě ve vztahu. Neustále mě pochytává, hladí, strká ruce až nevím kam… Já vím, že je tu spousta žen, o které muž nezavadi ani pohledem, měsíce spolu nespí, ale i toto je extrém. Jsou dny, kdy, je člověk unavený, něco bolí, řeší problém.. práce, děti, rodina, domácnost. A on je v ten moment protivný, hooodne rozladěný, začne se v tom hrabat, hádat se. Ja vim, že nejjednodušší by bylo mu udělat každý den dobře, ale já na to nemám povahu, podržet, hrát, přetvařovat se. Zajímalo by mě, kolik z vás v tomto věku má a snese upřímně, dobrovolně sex každý den, několik let v kuse.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6736 příspěvků 26.11.18 22:19

Je mi 45 a tímhle by se mi velice rychle zhnusil. Pro mě je ideál 2-3 týdně, ale musí být nálada a chuť. Abych to dělala denně kvůli klidu :poblion:

brisco
Závislačka 2959 příspěvků 26.11.18 22:19

Já mám sex ráda, ale každý den by se mi to po čase zprotivilo. Ideální frekvence je ob den.
Ale nejvíc by mi vadilo, ze si to vynucuje. To by pro mě asi byl konec vztahu.

Martina712
Kecalka 190 příspěvků 1 inzerát 26.11.18 22:20

.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 22:20

Jeeeezismarja… no lituju te :nevim: ja to zazila, pred exmanzelem jsem se nemohla ani prevlikat nic, musela jsem se zamykat v koupelne 8o no nedala jsem to (samozrejme i z jinych duvodu), casem se mi stupnoval jen odpor k nemu a nechut
Prosim anonym nebo smazat

Helileli
Závislačka 3042 příspěvků 26.11.18 22:24

A dělá doma i něco užitečného, nebo jen kuka a dělá rytíře? Já bych každý den klidně chuť měla, pokud by chlap nakoupil, udělal úkoly s dětmi, uklidil, vypral, udělal večeři, zatímco já bych se celé odpoledne válela, četla si, dala si vanu, hodila šlofíka. Třeba bys taky měla při fullservisu chuť každý den, zkus to navrhnout ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 22:31
@Anonymní píše:
Jeeeezismarja… no lituju te :nevim: ja to zazila, pred exmanzelem jsem se nemohla ani prevlikat nic, musela jsem se zamykat v koupelne 8o no nedala jsem to (samozrejme i z jinych duvodu), casem se mi stupnoval jen odpor k nemu a nechut
Prosim anonym nebo smazat

No, občas to pociťuju naprosto stejně. Nechápu, ani to, že má každý den chuť, má náročnou práci, denně dojíždí 80km,denně jezdí za starou maminkou, do toho nakoupí, často udělá večeři… já vůbec nevím nechápu. Pak si samozřejmě připadám jako sobec kvůli troše sexu a pěkně se to ve mně bije.

Russet
Extra třída :D 12176 příspěvků 26.11.18 22:31
@Anonymní píše:
Zdravím, řeším takový „problém“. Jsem s přítelem téměř 3roky, já 45 pryč, on o šest let víc. Je to partner, co nosí ty kytky, blbůstky, nakupuje, vaří, běží se snídaní do postele… ovšem za předpokladu, že aspoň jednou denně dojde na sex. U něj je sexuální život na prvním místě ve vztahu. Neustále mě pochytává, hladí, strká ruce až nevím kam… Já vím, že je tu spousta žen, o které muž nezavadi ani pohledem, měsíce spolu nespí, ale i toto je extrém. Jsou dny, kdy, je člověk unavený, něco bolí, řeší problém.. práce, děti, rodina, domácnost. A on je v ten moment protivný, hooodne rozladěný, začne se v tom hrabat, hádat se. Ja vim, že nejjednodušší by bylo mu udělat každý den dobře, ale já na to nemám povahu, podržet, hrát, přetvařovat se. Zajímalo by mě, kolik z vás v tomto věku má a snese upřímně, dobrovolně sex každý den, několik let v kuse.

Denně rozhodně ne, je mi o 5 let míň. Nevím, co poradit. Počkat, až se z něj stane prostatik? Tři roky denně sex (i při Ms?!) bych fakt nezvládla. Naštěstí jsem si vybrala někoho, kdo to má podobně.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 26.11.18 22:33
@Anonymní píše:

Tak se s ním rozejdi a dej mu možnost najít si partnerku, kterou nebude jeho apetit obtěžovat. A ty si najdi nějakého méně při chuti :nevim:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16780 příspěvků 26.11.18 22:33
@Helileli píše:
A dělá doma i něco užitečného, nebo jen kuka a dělá rytíře? Já bych každý den klidně chuť měla, pokud by chlap nakoupil, udělal úkoly s dětmi, uklidil, vypral, udělal večeři, zatímco já bych se celé odpoledne válela, četla si, dala si vanu, hodila šlofíka. Třeba bys taky měla při fullservisu chuť každý den, zkus to navrhnout ;)
:mrgreen: Dobrý nápad :palec:
Zakladatelko, my taky nejsme žádní asketi, ale sex denodenně dlouhodobě by mě zabil :jazyk: Kor když by chlap byl neodbytný jak nadržený puberták :pankac:
brisco
Závislačka 2959 příspěvků 26.11.18 22:34
@Anonymní píše:
No, občas to pociťuju naprosto stejně. Nechápu, ani to, že má každý den chuť, má náročnou práci, denně dojíždí 80km,denně jezdí za starou maminkou, do toho nakoupí, často udělá večeři… já vůbec nevím nechápu. Pak si samozřejmě připadám jako sobec kvůli troše sexu a pěkně se to ve mně bije.

Proč sobec? 8o když nechci, tak nechci :nevim: na to máš právo
A chce klasicky sex, nebo mu to uděláš třeba rukou, někdy ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 22:37
@Helileli píše:
A dělá doma i něco užitečného, nebo jen kuka a dělá rytíře? Já bych každý den klidně chuť měla, pokud by chlap nakoupil, udělal úkoly s dětmi, uklidil, vypral, udělal večeři, zatímco já bych se celé odpoledne válela, četla si, dala si vanu, hodila šlofíka. Třeba bys taky měla při fullservisu chuť každý den, zkus to navrhnout ;)
Jak píšu níž. Dělá, dá se říct, že všechno. Nákupy, vaření, venčení, dřevo do krbu… kdeco. Bohužel, chuť ani tak denně (bral by i 2×) nemám. Neznám žádný pár ve svém okolí, který by to takto měl.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 22:39
@Anonymní píše:
No, občas to pociťuju naprosto stejně. Nechápu, ani to, že má každý den chuť, má náročnou práci, denně dojíždí 80km,denně jezdí za starou maminkou, do toho nakoupí, často udělá večeři… já vůbec nevím nechápu. Pak si samozřejmě připadám jako sobec kvůli troše sexu a pěkně se to ve mně bije.

Nemas si proc pripadat provinile, nebudes se nechavat prece znasilnovat :nevim: bud sex chces nebo ne, a ja sama taky nemam chut kazdy den - nekdy jo, nekdy vydrzim dva tydny atd. :nevim: kdyz to neprijme normalne, je to vul :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 22:42

Me teda staci jednou za tejden… Tohle bych fakt nesnesla a za chvili bych se zacala pred nim schovavat a zamykat. A skemrani me dokaze tak leda nastvat nez vzrusit :roll: Asi bych si s nim na tohle tema vazne promluvila a snazila se navrhnout nejaky kompromis. Kdyby se ani tak nechtěl sexu denne vzdat, tak at si hleda nejakou nymfomanku :nevim:

Chytrak
Závislačka 2841 příspěvků 26.11.18 22:42

No je to radnej kanour :D
Pridavej mu brom a mas klid ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >