Výzdoba na haloween

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 17.10.14 10:49
Výzdoba na haloween

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat jestli už máte výzdobu na haloween. Přemýšlím že vytvořím dýni, ale nevím jestli není ještě brzy??? Kdy dlabete dýně vy??? :mavam:

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 17.10.14 10:51

@Ivulka88 dlabem - je to akce pro dítě.. pokud ji budeš mít v chladu, tak vydrží, jinak může shnít.

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 17.10.14 10:55

No vydlabana vydrzi tak tyden. Vetsinou potom zplesnivi a potom se zacina scvrkavat. Takze dlabani bych jeste nechala a vystavila jen celou dyni…
Deti ve skolce i skolce uz strasaky delali a musim rict, ze jsem tam nafotila fakt suprovy vytvory. Pouzili i kastany, listy, vselijaka napichovatka, brambory a fakt supr strasaci.

tejuho
Ukecaná baba ;) 1945 příspěvků 17.10.14 11:34

My budem dlabat o vikendu, kdyz je chladno vydri dyl.Kdyz zplesnivy, udelame novou :)

@Black Cat nechces sem dat fotky pro inspiraci, prosim?

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 17.10.14 11:45

No já právě přemýšlím, že bych nedlabala dýni, ale že bych si prostě vystřihla nějakej haloweenskej motiv a nalepila bych to na 5l sklenici a do toho bych dala čajovou svíčku. Tak se právě ptám jestli není na výzdobu brzy… :potlesk: Ať nejsme za komedianty… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 17.10.14 12:37

Ha, ha, tak ty co jsem fotila na fotak nejak nemuzu najit, tak aspon neco malo, co jsem stahla z mobilu…
Nekam jsem ulozila ty ze skolky a nevim kam… :oops: :lol:

zichisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 13:45

My teda neděláme vyloženě halloweenskou výzdobu neb se mi slavení tohoto svátku v ČR nelíbí, ale máme podzimní - na oknech, před dveřma a pod…A máme od tohoto týdne na oknech + vřesy + u dveří a na dýni se chystám ve středu neb ji musím na farmářských trzích koupit :) Budeme je mít pak venku, takže v pohodě vydrží. Loni vydržely měsíc.
A lampionek děláme ze sklenice, kterou polepíme barevným pergamenovým papírem a do toho svíčku.

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 17.10.14 14:01

@zichisek My jsme jako děti vyřezávali dýně a řepu odjakživa a vůbec jsme netušili o existenci nějakého helloweenu. :nevim:

martina82
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 18.10.15 11:45

Ja vyrezavam dyni, synovy nalepim na okno nejakou tu nalepku dyne, omotam kolem garnyze retez co sem mu letos koupila, zapalim svicku a tot vse, max jdeme na nejakou tu akci kdyz se nekde naka kona

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >