Výživa dle krevních skupin a neplodnost

Anonymni
6.5.09 15:44

Výživa dle krevních skupin a neplodnost

Ahojky,
chtěla jsem Vám moc požádat o radu, kde bych mohla sehnat seznamy potravin dle krevních skupin.
O mimi se pokouším již asi 8 let, z toho jsem 2× samovolně potratila. Nyní jsem se dostala k informaci o výživě dle krevních skupin, tak bych tuto metodu ráda vyzkoušela, neboť už nevím co by mohlo zabrat.
Prosím o jakoukoliv radu.
Velmi děkuji a všem přeji hodně zdraví
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

40
6.5.09 15:51

Ahoj,
napiš mi SZ, písnu ti víc…jak se to podařilo nám :wink: Byla to změna stravy + bylinky (zadařilo se po 4,5 letech všeho možného i nemožného)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
857
6.5.09 17:45

V téhle rubrice je diskuse „výživa podle krevních skupin“ naposledy otevřená 18.8.2008. Já jsem tam tedy posílala skeptické příspěvky, ale zkusit to samo můžeš, člověku může to, že vůbec něco dělá, psychicky strašně pomoct, ta bezmoc při neplodnosti je hrozná, znám…

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17503
6.5.09 21:25
Elisa29 píše:
Ahoj,
napiš mi SZ, písnu ti víc…jak se to podařilo nám :wink: Byla to změna stravy + bylinky (zadařilo se po 4,5 letech všeho možného i nemožného)

Eliso jako snažilku mě tvoje poznámka zaujala a trošku se pohrabala v historii a zjistila tvojí metodu. Víš já taky byla u léčitelky, která teda byla skromnější a úspěšnost má 90%. Zkusila jí před námi „kolegyně“ neplodka a hned měsíc po návštěvě otěhotněla a to do té doby nejspíš neovulovala. Ta „naše“ léčitelka zakazovala zase jogurty, sušenky, nelíbila se jí mikrovlnka a kruhové naušnice. No co budu vyprávět, přestože „kolegyně“ zná 5 otěhotnivších po její návštěvě, já znám 4, které neotěhotněly :cry:
Já už se blížím do fáze, že budu ochotná se kvůli dítěti nechat pověsit za vlasy do průvanu, tak třeba tvým kontaktem nepohrdnu. Kolik si za to paní účtuje?
Díky K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
6.5.09 21:45

Ahoj Kadli,
tak jestli jsi četla mé předchozí příspěvky, tak víš o co go :wink: Taky už jsem byla ochotná sníst chrousta :roll: :lol:
No a teď mě to prťavý „chroustě“ loupe pod pravým žebrem, dle dnešního utz přímo do žlučníku :twisted: :lol:

Paní si účtuje 350Kč za diagnostiku + bylinky (sáček jednodruhových cca 50kč a sáček směsí cca 140Kč). Jednodruhový jsme si pak sbírali sami na chatě a ty směsi ti vydrží na 3 měsíce. Jsou to docela velký sáčky.
Za IVF a Kety jsme dali skoro 60tis. a za tuhle kůru pro oba necelé 2tis, takže fakt pakatel :wink: Tohle jsme platili před skoro rokem, tak nevím jestli se něco změnilo…kontakt ti samo pošlu, pokud budeš chtít :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
6.5.09 22:05

Ještě, aby tě to neodradilo…tak ona tvrdila, že má úspěšnost 100%, ale u jedné paní jí to trvalo skoro dva roky…no, ale byla jen jedna :wink: A nakonec to taky šlo…asi byla komplikovanější případ :wink:
Na to, že jsme chodili skoro 3 roky po doktorech a vyšetřeních a NIC to pořád považuju za zázrak :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
7.5.09 10:29

Zkus, možná to z nějakého důvodu zabere… ale co se týká výživy podle krevních skupin, považuju ji za nesmysl. Já sama mám skupinu nula (masožrouti) a byla jsem deset let vegetariánka a stejně jsem otěhotněla náhodou (prosím, nechci tě tím rozesmutnit…). Žádné zdravotní problémy plynoucí z mého vegetariánství jsem nezaznamenala a i teď v těhotenství zatím vychází všechny testy tak, jak mají.
Spíš mi připadá, že se někdo pokouší tahat ze snažilek peníze :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1673
7.5.09 18:16

Ahoj anonimní,já jsem otěhotněla díky cvičení mojžíšové ,cvičila jsem pravidelně a jednou za měsíc jezdila na rehabku.Ono to chce zpevnit a prokrvit svaly.Takhle jsem to praktikovala asi rok a půl a pak šla na insem. a hned se zadařilo.Bylinky jsem taky používala,ale nwm,jestly i ony k tomu dopomohly-možná.
Na výživu podle krevních skupin taky nevěřím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama